Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rozczarowanie Policja - chyba off-topic (off-forum?)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
85 odpowiedzi w tym temacie

budo_rzozio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:targowek

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozczarowanie Policja - chyba off-topic (off-forum?)

Lada i BMWica bez numerow rejestracyjnych goniace sie z piskiem opon po osiedlu

kapusta jestes, a? na chuj wnikasz jak nie twoja sprawencja
  • 0

budo_jin kazama
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Słupsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozczarowanie Policja - chyba off-topic (off-forum?)
Ja raz dzwonielm na 112 i bardzo profesjonalnie mnie pani obsluzyla , co jakis czas pytala sie czy jestem w tym momencie ebzpieczny mowila jak sie zachować itp bo to byla taka sytuacja niebeizpieczna ...:P
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozczarowanie Policja - chyba off-topic (off-forum?)

...



novacaine, swieta racja. dosc juz mam sluchania tych zidiocialych malolatow ktorzy krzycza i powtarzaja dla szpanu HWDP (CHWDP). gowniarze nawet nie wiedza za co ich tak "nienawidza". 3/4 takich smarkaczy na pytanie czemu tak mowia, odpowie ci ze dlatego ze ich spisali jak siedzieli pod klatka. chociaz rozne przypadki policji tez sie zdarzaja.
POMYSLCIE CO BY BYLO BEZ POLICJI.

PS niezla reaktywacja tematu
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozczarowanie Policja - chyba off-topic (off-forum?)
no te hwdp to dla policjantow ktorzy nie wykonuja swoich obowiazkow, robia to zle lub naduzywaja wladzy-tak zeby malolatom wyjasnic ;)
ja do policji nic nie mam chociaz bylem kilka razy na komedzie ale byli spoko...nawet poczestowali kawa :)

z to kurwa wkurwila mnie pani ktora odbiera telefony...jechalem raz z kolesiem altobusem i jakis many upadl na ziemie i przyjebal glowa w siedzenie(pijany chyba byl)....zadzwonilem po karetke i sie mnie pyta kobieta co jest itd. wytlumaczylem jej i powiedziala zebym go podniusl :o i udzielil pierwszej pomocy(mimo ze sie na tym nie znam)...powiedzialem jej ze nie umiem to zaczela mnie sadem straszyc ;O.....w efekcie kierowca wyniosl typka z altobusu zeby mogl sobie dalej jechac i i polozyl goscia na lawce na przystanku....cale szczescie ze spotkalismy jakiegos faceta ktory ulozyl goscia w odpowiedniej pozycji...karetka przyjechala po dosc dlugim czasie bo czekalismy 30 minut i jej nie bylo i potem ten facet ktory udzielil pomocy "zulkowi" powiedzial zebysmy poszli on z nim zostal....my poszlismy bo sie na silke spieszylismy ;)
  • 0

budo_scourge
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozczarowanie Policja - chyba off-topic (off-forum?)

carter, ciebie to liceum to powinno jednak nauczyc, ze przed policja sie nie spierdala. a jak sie spierdala, to maja prawo dac wpierdol.


Daliby wpierdol i tak i tak. Bo był na drodze i w pobliżu grupki docelowej. I jeszcze pewnie krótko ostrzyżony i w kapturze. No to już wtedy obowiązkowo.

Kumpel SFILMOWAŁ (nawet chyba puścili kawałek w TVN) jak podczas zadymy Warszawskiej (tej z Legionistami) banda psów dopierdala właśnie takiemu "co się nawinął po drodze". Gość wyglądał centralnie jak antyteza hooligana - długie blond dredy, dosyć chudy, i w dodatku SZEDŁ Z PANNĄ. No ale szedł sobie za blisko dzielnie maszerującej zajebistej ekipy funkcjonariuszy i zebrał baty. Dziewczyna w ryk, krzyczy "zostawcie go! zostawcie!", gość się zwinął. Straszny widok. W końcu pomaszerowali dalej, nie chciało im się widać już go bić. Jeszcze komentarz jednego z nich: "No co?! Taka kurwa praca!".
Wrażenia z tego filmiku dedykuję wszystkim zajebistym obrońcom Policji.
  • 0

budo_seb2k6
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozczarowanie Policja - chyba off-topic (off-forum?)

Lada i BMWica bez numerow rejestracyjnych goniace sie z piskiem opon po osiedlu

kapusta jestes, a? na chuj wnikasz jak nie twoja sprawencja


Osiedle to nie miejsce do zabawy w pościgi 8)
  • 0

budo_ó-an
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zY oddaLi
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozczarowanie Policja - chyba off-topic (off-forum?)

banda psów

Ła... :?
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozczarowanie Policja - chyba off-topic (off-forum?)

powiedziala zebym go podniusl :o i udzielil pierwszej pomocy(mimo ze sie na tym nie znam)...powiedzialem jej ze nie umiem to zaczela mnie sadem straszyc



prawda jest taka ze obowiazkiem kazdego obywatela jest posiadanie tych umiejetnosci i udzielenie pomocy poszkodowanemu jesli sie dzwoni po karetke. sanitariusz w rozmowie zawsze powie zebys udzielil ofierze pierwszej pomocy (zanim oczywiscie nadjedzie ambulans) i ma prawo straszyc cie sadem -> za nieudzielenie pierwszej pomocy grozi wiezienie (nie daj boze przez to ofiara umrze). lekcje przysposobienia obronnego w liceum jednak sie na cos przydaja, choc sam niewiele z nich wynioslem :roll: Pozdrawiam

P.S.

Wrażenia z tego filmiku dedykuję wszystkim zajebistym obrońcom Policji.


myslisz ze wszyscy policjanci sa tacy? moze policji w ogole nie powinno byc?
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozczarowanie Policja - chyba off-topic (off-forum?)

kapusta jestes, a? na chuj wnikasz jak nie twoja sprawencja

Rzozio, a jakby taki chuj zrobił ci podczas wyścigu garaż z dupy to by była twoja sprawa?
  • 0

budo_scourge
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozczarowanie Policja - chyba off-topic (off-forum?)

myslisz ze wszyscy policjanci sa tacy? moze policji w ogole nie powinno byc?


Wiedziałem że ktoś to napisze. Tak, uważam, że powinna panować anarchia i żeby nie było niczego :roll:
Nie uważam że wszyscy policjanci są tacy. Ale takie zdarzenie powinno dać do myślenia nt. Polycjy. Można dać na wstrzymanie z bronieniem ich. Można im naprawdę wiele zarzucić.
Takie moje zdanie. Poparte doświadczeniami niestety.
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozczarowanie Policja - chyba off-topic (off-forum?)

Takie moje zdanie. Poparte doświadczeniami niestety.


ja tez mam zdanie poparte doswiadczeniami, jak i wielu uzytkownikow budo, jak widac posty wyzej, ale to nie znaczy ze przeklinam albo wybielam policje. ja jestem obiektywny. sa policjanci ktorzy daja dupy i naduzywaja wladzy czujac sie bezkarnie - slyszy sie o tym wszedzie w tv. sa tez tacy ktorzy spelniaja wzorowo swoj obowiazek i za to chwala tej grupie. moge podac argumenty do pierwszych zeby udowodnic ze nie jestem stronniczy: standardowy patrol zaczepil moich kumpli zeby spisac dane, ni stad ni zowad funkcjonariusze zaczeli mowic ze wszystkich udupia, przeszukali torbe mojego kumpla znalezli krem do twarzy, jeden z policjantow powiedzial ze podrzuci mu krazki do kremu i nikt mu nie udowodni. kumpel ma starego policjanta i juz chcial dzwonic jak slyszal czym mu groza, jednak tego nie zrobil (nie wiem czy dobrze czy zle) <- ten patrol jest dobrze znany w naszych rejonach, wielokrotnie ktos mial z nim do czynienia i slyszal podobne grozby. ale jak juz napisalem sa rozni ludzie, a bez policji sila rzeczy bylby jeszcze wiekszy gnoj. pozdrawiam wszystkich, znienawidzonych policjantow tez.
  • 0

budo_scourge
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozczarowanie Policja - chyba off-topic (off-forum?)
Ok, kumam Twój punkt widzenia, ja jednak jestem bardziej negatywnie niż neutralnie nastawiony. Obyś nie miał okazji zmienić zdania na podobne mojemu. Pozdro
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozczarowanie Policja - chyba off-topic (off-forum?)

powiedziala zebym go podniusl :o i udzielil pierwszej pomocy(mimo ze sie na tym nie znam)...powiedzialem jej ze nie umiem to zaczela mnie sadem straszyc



prawda jest taka ze obowiazkiem kazdego obywatela jest posiadanie tych umiejetnosci i udzielenie pomocy poszkodowanemu jesli sie dzwoni po karetke. sanitariusz w rozmowie zawsze powie zebys udzielil ofierze pierwszej pomocy (zanim oczywiscie nadjedzie ambulans) i ma prawo straszyc cie sadem -> za nieudzielenie pierwszej pomocy grozi wiezienie (nie daj boze przez to ofiara umrze). lekcje przysposobienia obronnego w liceum jednak sie na cos przydaja, choc sam niewiele z nich wynioslem :roll: Pozdrawiam

P.S.

Wrażenia z tego filmiku dedykuję wszystkim zajebistym obrońcom Policji.


myslisz ze wszyscy policjanci sa tacy? moze policji w ogole nie powinno byc?


prawda jest taka ze zadzwonienie po ambulans jest juz udzieleniem pierwszej pomocy...poza tym typka sie na niej zupelnie nie znala bo kazala mi go podniesc i wyniesc z altobusu ;| ...pierwsza pomoc poznaje dopiero dosc dobrze na studiach w liceum byla moze przez 2 godziny...
obowiazek swoj wykonalem i nie stalem bezczynnie tylko zadzwonielem po odpowiednie wladze....babka byla poprostu idiotka i przez takich ludzi cierpi opinia wszystkich slozb...znam tez straznika miejskiego co jest kompletnym idiota i wywyzsza sie posrod innych ludzi z racji swojego zawodu :lol: ale dalej mi sie tej osoby nie chce kometowac choci to nie tylko moje zdanie o niej ale to nie miejsce na dyskusje o konkretnych ludziach :)
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozczarowanie Policja - chyba off-topic (off-forum?)

Można dać na wstrzymanie z bronieniem ich. Można im naprawdę wiele zarzucić.

to co, zarzucac mozna, ale bronic nie? ja uwzam, ze nalezy im sie pochwala od czasu do czasu za to, co dobrze robiac, niz opierdol wszystkiem jak sie czarna owca pojawi. wiadomo, to nie wladza korumpuje; ona tylko przyciaga podatnych na korupcje. i dlatego w policji, gdzie zdobyc mozna duzo wladzy, bedzie na pewno pewien procent dranii. ale to nie znaczy, ze od razu trzeba wyskakiwac z chwdp (na co moja odpowiedzia zawsze bylo chcwd).

ostatnio mialem taka sama sytuacje. pierwszy raz w zyciu dzwonilem na 999, bo sie jakis pijak wywrocil na krawezniku. pani sie wpytala o wszystko, poprosila tylko, zebym go w bocznej ulozyl i po 10 minutach przyjechala karetka. czy w polsce tez sprawdzaja numer od razu jak sie dzwoni?
  • 0

budo_scourge
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozczarowanie Policja - chyba off-topic (off-forum?)

czy w polsce tez sprawdzaja numer od razu jak sie dzwoni?


Tego nie wiem. Ale człowieku, czy Ty się wypowiadałeś o polskiej Policji czy angielskiej? Bo to zupełnie dwie różne sprawy są. Totalnie nic nie wiem o funkcjonowaniu brytolskich psów, jeśli piszesz że działają sprawnie i jak trzeba to spoko, nie sprzeciwiam się. Ale co do polskich, to owszem. No, ale nie chcę się powtarzać.
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozczarowanie Policja - chyba off-topic (off-forum?)

kapusta jestes, a? na chuj wnikasz jak nie twoja sprawencja

Rzozio, a jakby taki chuj zrobił ci podczas wyścigu garaż z dupy to by była twoja sprawa?


rzozio aż tak daleko nie wybiega myślami.

tępić gnojków :twisted:
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozczarowanie Policja - chyba off-topic (off-forum?)

prawda jest taka ze zadzwonienie po ambulans jest juz udzieleniem pierwszej pomocy


:idea: musze cie rozczarowac, ale niestety sam telefon po ambulans nie zalatwia twojej pierwszej pomocy w swietle prawa, jesli juz decydujesz sie na bohaterski krok.
:idea: skoro pani powiedziala ci ze najpierw masz wyniesc poszkodawanego z autobusu, to wg twojego opisu zdarzenia uznala ze mozna tak zrobic (nie sadze zeby bylo inaczej)
:idea: nie wiem czemu na studiach wg ciebie poznaje sie dobrze pierwsza pomoc (?) ale w liceum (przynajmniej moim) mialem do tego warunki przynajmniej zeby opanowac podstawy. a mozesz mi wierzyc, zeby ulozyc ofiare w odpowiedniej pozycji i ogolnie przegladnac rany i jame ustna, nie potrzeba ukonczenia studiow ....
ale oczywiscie ja niczego ci nie zarzucam, raczej chwale sie swoja wiedza z lekcji PO :)

wnioski?
paradoxalnie, jesli nie znasz zasad pierwszej pomocy to w sytuacji gdzie powinienes udzielic pomocy ofierze wypadku, to nie wiesz czy masz to zrobic czy nie. jesli nie udzielisz to mozesz isc do pierdla a jesli udzielisz to rowniez mozesz isc do pierdla (jesli nieudana pierwsza pomoc skonczyla sie zgonem)
wiec patrzac przez pryzmat naszego prawa, zamiast udzielac pierwszej pomocy lepiej spierdalac jak najdalej ...... :?: :?: :?: zabawne to hmm

pozdrawiam, czekam z pelnymi galotami na odpowiedz
  • 0

budo_s.o.s.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2777 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozczarowanie Policja - chyba off-topic (off-forum?)
pani byla pojebana bo mogl miec po udezeniu uszkodzone kregi szyjne...
poznaje dopiero na studiach bo mam taki przedmiot, na PO uczylismy sie tylko dmuchac w kukle...
aaa i za udzielenie niudolnie pierwszej pomocy nie idzie sie do pudla...

wszystko to nie zmieniea faktu ze pani ktora siedziala przy telefonie byla pojebana i wiecej nawet jak ktos bedzie umieral nie mam zamiaru dzwonic po karetke bo bez kitu mnie do sadu pozwa

ps z tego co mi wiadomo zadzwonienie po karetke jest udzieleniem pierwszej pomocy...w koncu nie stoje bezczynnie i nic nie robie??
  • 0

budo_azyl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozczarowanie Policja - chyba off-topic (off-forum?)
udzielnei pierwszej pomocy jest obowiązkowe ponieważ nawet gdy człowiek nic kompletnie nei wie o pierwszej pomocy to jednak moze udzielić podstawowej pomocy osobie rannej ( jak juz ktos powiedzial chocby usuniecie cial obcych z jamy ustnej , czy chociaz sprawdzenie czy osoba oddycha )
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozczarowanie Policja - chyba off-topic (off-forum?)
rozumiem cie bardzo dobrze, ale dobrze wiesz jak wyglada nasze prawo. mowiac o nieudanej pierwszej pomocy mialem na mysli, ta ktora powoduje zgon. nam szaraczkom wydaje sie ze sam ambulans wystarczy, lecz ci nad nami zadecydowali inaczej. kwestie pani z ktora rozmawiales zostawie bez komentarza, nie wiele moge powiedziec, nie znam szczegolow.

nawet jak ktos bedzie umieral nie mam zamiaru dzwonic po karetke bo bez kitu mnie do sadu pozwa


i wlasnie do takiego skutku nasze prawo moze doprowadzic

ps z tego co mi wiadomo zadzwonienie po karetke jest udzieleniem pierwszej pomocy...w koncu nie stoje bezczynnie i nic nie robie??


to jest wlasnia cala ironia, stoisz bezczynnie jesli nie udzielasz ofierze pierwszej pomocy :roll:
o ile dobrze pamietam (nie bijcie jesli sie pomylilem) w pierwszej kolejnosci udzielamy pierwszej pomocy a nastepnie dzwonimy po ambulans

oczywiscie wszystko wg teorii
pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024