Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bójka z dresiarą


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
191 odpowiedzi w tym temacie

budo_mala
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą
Ja się na pewno nie kreuję, bo jestem kobietą. :) Nie chciałabym, żeby facet pozwalał mi się bić z kimkolwiek... :P Ale widać gusta nie podlegają dyskusji, w sumie, jeżeli jemu i jego panni to odpowiadało... :twisted:
  • 0

budo_drastyk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice wrocka

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą
"A że podczas walki mogła stracić zęba, czy rozbić sobie głowę o krawężnik...cóż, równie dobrze mogłaby pośliznąć się na schodach albo zostać pobita w ciemnym zaułku... "


Średniowiecze :-)
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą
glimur, jesteś chory. Wystawiasz swoja kobiete do walk? Co to ma być? Jabym nigdy swojego psa nie wystawił do czegos takiego a Ty wystawisłeś swoja panienke? 8O Lecz sie czubku!!!
CVyztam to forum i ogarnia mnie przerazenie raz czytam o tym, ze ktos rzucił w dzieczyne śniezka a jej typ pobił goscia na NASTEPNY DZIEŃ, teraz czytam jak koleś wystawia swoja panne do walk, cóż za skarajnosci!!! Jkany jaks dresiara uderzyła moja dziewczynę to bym ją zatłukł, powtarzam zatłukł własno recznie. A jakby sutuacja sie zagesczała (ale nie doszłoby jeszcze do rekoczynów) to bym dziewczyne z tego miejsca po porostu zabrał. Jakby cos stało sie mojemu skarbeńku....nie wyobrazam sobie tego!
  • 0

budo_szpieg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą

Średniowiecze :-)


Ano. I zjazd Lancelotów :) Przecież nawet baby czasem musza się wziąć za łby :wink: I niby dlaczego na imprezach jak się dwie leją, jest największy ubaw? Coś w tym jest, że się ludziom podoba :D
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą

glimur, jesteś chory. Wystawiasz swoja kobiete do walk? Co to ma być? Jabym nigdy swojego psa nie wystawił do czegos takiego a Ty wystawisłeś swoja panienke? 8O Lecz sie czubku!!!
CVyztam to forum i ogarnia mnie przerazenie raz czytam o tym, ze ktos rzucił w dzieczyne śniezka a jej typ pobił goscia na NASTEPNY DZIEŃ, teraz czytam jak koleś wystawia swoja panne do walk, cóż za skarajnosci!!! Jkany jaks dresiara uderzyła moja dziewczynę to bym ją zatłukł, powtarzam zatłukł własno recznie. A jakby sutuacja sie zagesczała (ale nie doszłoby jeszcze do rekoczynów) to bym dziewczyne z tego miejsca po porostu zabrał. Jakby cos stało sie mojemu skarbeńku....nie wyobrazam sobie tego!

ten topik ma dwa lata hehe
  • 0

budo_szpieg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą
No, ale go odgrzali :) Widać na czasie... Wielkanoc itepe... :lol:
  • 0

budo_mala
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą

Ano. I zjazd Lancelotów :) Przecież nawet baby czasem musza się wziąć za łby :wink: I niby dlaczego na imprezach jak się dwie leją, jest największy ubaw? Coś w tym jest, że się ludziom podoba :D


Ta, jeszcze walki w kiślu fajne są, nie? :wink:
Może jest i największy ubaw, ale czy ktoś potem ma szacunek do takiej kobiety, czy raczej jej opinia leci w dół? Bo ja raczej o tym drugim słyszę...
  • 0

budo_daco
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą
Gilmur
zajebiscie , chciałbym to zobaczyc HAhahaAH ale brecht
Dobrze ze dałes swojej lasce sie bić , KIEdyś musi byc pierwszy raz, chociaz bedziesz wiedzial jak sie bije, i ze w ewentualnej sprzeczki w domu , bedziesz wiedział co cie czeka:d jak ja wkurwisz:d ,hahahaha
spoko ziomuś
  • 0

budo_mala
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą

Dobrze ze dałes swojej lasce sie bić , KIEdyś musi byc pierwszy raz, chociaz bedziesz wiedzial jak sie bije, i ze w ewentualnej sprzeczki w domu , bedziesz wiedział co cie czeka:d jak ja wkurwisz:d ,hahahaha


Zakładasz, że laska Cię pobije w razie sprzeczki? :twisted: Dasz się bić kobiecie? :twisted:
  • 0

budo_daco
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą
nie oto chodzi haAH ,oto ze bedzie wiedział co go czeka jak ją wkurwi:d ja bym dziewczyne nie uderzył , nawet jak bym musiał wybieracsmierć czy uderzenie kobietY i zycie wybral bym smierc
  • 0

budo_pan przem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą
Te wszystkie wypowiedzi "szermierzy postępu", to mnie normalnie rozwalaja. To już jest chyba koniec cywilizacji białego człowieka.
Kobiety po prostu nie sa stworzone do walki ani fizycznie ,ani mentalnie. Od tego są meżczyżni. Tak jest na tej planecie od setek tysięcy lat i nie zmieni tego żadne "równouprawnienie", "wolność" i tym podobne wymysły czerwonych.
Ja zawsze wiedzialem ,ze sa zboczency ,ktorych jara kobiecy boks albo inne walki w kisielu, ale zeby sie tak chętnie ujawniali to juz mnie naprawde zaskakuje.
  • 0

budo_m2
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KRK

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą
Najlepiej to jest w państwach islamskich. Tam każdy zna swoje miejsce. Tzn. kobiety przy garach. Bo jak nie to zamiast dobrowolnego sparingu z dresiarą obligatoryjny wpierdol od ślubnego.
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą

Kobiety po prostu nie sa stworzone do walki ani fizycznie ,ani mentalnie. .

Kobiety są owiel silniejsze psychicznie od facetów.

Pozdr.
  • 0

budo_tai-chi clan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą
są ludzie i niewyrzyci....wyporzycz sobie rambo i oglądaj a laskę oszczędź - teraz masz zaszczyt chodzić z poobijana dziewczyną z twojej winy.... oskara za pomysłowość...
  • 0

budo_mala
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą
Eee, ale ta panienka sama chciała się bić, nikt jej przecież nie zmuszał...

"Po wymianie uprzejmości dresiara zaprosiła moją na zewnątrz aby tam roztrzygnąć spór. Moja wyzwanie podjęła."

Inna sprawa, że moim zdaniem facet nie powinien lasce w ogóle pozwolić się bić, powinien ją bronić tak czy tak... A nie sprawdzać. :wink: Ale też nie róbmy z niego jakiegoś potwora, który zmusza dziewczynę do bicia się. 8O
W końcu, jeżeli im obojgu tak pasuje, różne są zboczenia. 8O
  • 0

budo_yester
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocek

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą
szkoda ze autor wylaczyl sie z pisnia dawno
temu bo ja chcialbym wiedziec po jakim czasie jego sloneczko odzyskalo w pelni dawna urode
ja ogolnie moglbym spojrzec na problem z egoistycznego punktu widzenia bo... pozniej kiepsko tak kochac sie calowac dziewczyne z fioletowymi oczkami pokiereszowana twarza siniakami (zakladajac ze by nie oponowala z powodu bolu hehe) wiec takie pozwolenie na spelnianie jej ambicji by mi sie po prostu nie oplacalo :D :D :D :D
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą

szkoda ze autor wylaczyl sie z pisnia dawno
temu bo ja chcialbym wiedziec po jakim czasie jego sloneczko odzyskalo w pelni dawna urode
ja ogolnie moglbym spojrzec na problem z egoistycznego punktu widzenia bo... pozniej kiepsko tak kochac sie calowac dziewczyne z fioletowymi oczkami pokiereszowana twarza siniakami (zakladajac ze by nie oponowala z powodu bolu hehe) wiec takie pozwolenie na spelnianie jej ambicji by mi sie po prostu nie oplacalo :D :D :D :D


Dokladnie! A wyobraz sobie sytuacje ze idziesz z dziewczyna za reke ktora ma "balkon" pod okiem :? normalne ze dla ludzi to ty jestes jej oprawca :X
  • 0

budo_yester
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocek

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą
nie no masakra przeciez dziewczynki dbaja najmniejszy duperel sowjego wygladu make up stroj musi byc perfekcyjny itd a tu nagle twarz w sznytach, i siniakach no nic tylko dziewucha sie zamyka na miesiac w swoim pokoju............ :D no ale sparing sie udal buhahahaha
  • 0

budo_szpieg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą
Dajcie se siana. :D Watpię żeby panna gilmura była kimś (czymś? :P ) w rodzaju Brytnej Spirs czy innej takiej...no po prostu nie sadze by była panną z okładki, chodzacą w miniówach, na wysokim obcasie i z toną tapety na twarzy. Akurat znam sporo dziewczyn (bab? ) które leją się na imprezach bo mają taki styl i są na to gotowe. Otóż one wszystkie bez wyjątku wyglądają i noszą się tak, że limo pod okiem czy rozwalona warga już ich nie szpecą a wręcz upiększają. Sa to przeważnie dresiary lub pancurki, ewentualnie metalówy. Są nauczone do rozwiązań siłowych dzięki ojcu w domu, albo chłopakowi który jak nie bije, znaczy nie kocha. Czasem coś ćwiczą, czasem nie - ale jedno jest pewne, jeśli facet z taka chodzi, i ona chce się bić z inną -to on nie ma tu nic do gadania bo dla niej to jest normalne. I dla niego, jeśli już z nią chodz- też. Większość oburzonych opinii w tym temacie wywołuje u mnie uśmiech - widać że większość ludzi wypowiadających się tu to osoby dobrze ułożone , zadające się z porządnymi ludźmi i mające tradycyjne podejście do stosunków damsko-męskich - i to się chwali. Ale ja Wam radzę, żebyście się nie dziwili, nie śmiali się i nie bluzgali - to po prostu inna mentalność, której nie zrozumiecie. Jeśli ktoś chodzi z dziewczyną która lubi się bić, to znaczy że obie strony to akceptują ,a jeśli zechciał opisać ten incydent na forum to pewnie nie po to, by wywołac falę obraźliwych ataków.
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą
Amen
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024