Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bójka z dresiarą


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
191 odpowiedzi w tym temacie

budo_qwert_il
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 295 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk/Iława
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą
amen!! popieram!!
  • 0

budo_szpieg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą
Ależ ja wcale nie uważam ,że kobiety o których napisałęm ,zasługują na rycerskie traktowanie. Wręcz przeciwnie, te które znam i od których słyszałem opisy różnych ekscesów nigdy by mnie nie zainteresowały na tyle, by z nimi być albo robić im zdjęcia :P Po prostu musiałbym zmienić mentalność, bo one facetów z poziomem nie szanują. A jak wyglądają? Całkiem różnie, choć z reguły nie za ciekawie.

Tak czy siak, podtrzymuję swoje stanowisko, że jak kobita chce się lać za wszelką cenę, to niech sie leje. Jak ją uszkodzą, może zmądrzeje.
  • 0

budo_przedwieczny
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą
Witam ponownie
Cóż Szpiegu może cię źle oceniłem.

Akurat znam sporo dziewczyn (bab? ) które leją się na imprezach bo mają taki styl i są na to gotowe. Otóż one wszystkie bez wyjątku wyglądają i noszą się tak, że limo pod okiem czy rozwalona warga już ich nie szpecą a wręcz upiększają.

Czy to twoja opinia czy kogoś innego?-W każdym razie czy uważasz że osoba która uważa, że dziewczyna z rozwaloną wargą wygląda lepiej niż z całą twarzą,jest zdrowa?Mniejsza z tym.
Napisałeś że Ludzie o mentalności którą niektórzy określają jako dresiarską zasługują na pochwałę?
Powiedziałeś doskonale to inna mentalność.Uważasz że należy ją tolerować?Wiem że nie zareagujemy jak się dwie "Dresiary"(przepraszam za określenie) mordują.Ale czy powinniśmy pochwalić "kolesia" który się szczyci tym że jego kobieta wygrała pojedynek z jakąś "dresiarą"?Daj spokój reakcja forum była całkowicie prawidłowa.Takie przypadki powinno się eliminować.
Jeszcze (nie)jedno zgodze się z jednym jeśli Kobieta chce z kimś walczyć na ulicy to ma do tego prawo.A ja mam prawo uważać że takiemu czemuś życie powinno być skrócone w sposób grałtowny.I nie porównójmy tej paranoi z kobietami bo z nimi mają jedynie budowę wspólną.Zarówno one jak i ich mężczyźni do rodzaju ludzkiego zaliczają się jedynie z nazwy.
Zachownie psów można tolerować u mężczyzn bo...cóż ktoś się gryźć musi(a tak na prawdę to tłuczemy się nawzajem od tak dawna że nauczyliśmy się to w jakimś stopniu tolerować-czyli milcząco pozwalamy.).Nie mówię tu że faceci jak wyjdą na ulicę i spuszczą sobie krew albo komuś innemu to postępują w porządku.Chodzi mi o to(a idzie jak pijany(piwem) pies-zakosami i zatrzymuje się pod każdym drzewem)że po prostu nie możemy nic z tym zrobić.Więc musimy to tolerować dopóki nie da się tego zmienić.Ale jeśli zaczniemy tolerować szarpanie się kobiet...To już nic nam świętego nie zostanie.
Tak ja swiat widze i z takiego się śmieje.
Ale się rozpisałem!Niech mnie diabli sorry panowie.

Żegnam
Przybysz
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą
Przedwieczny poklon poklon poklon

Sensej, nauczaj....(bez ironii, serio)
  • 0

budo_blackgirl
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 456 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ankh-Morpork

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą

Hehe no i zaraz znowu sie zacznie - rownouprawnienie ("kobiety nie do garow i moga sie bic") czy nierownouprawnienie ("cos za cos czyli jak sie nie moga bic (i "bronic") to do garow") :wink: :wink:


Proponuję kompromis, nie mogą się bić i nie do garów. :)

to ja proponuje inaczej : bic swoich facetow gazeta i oni niech smigaja do garow :wink:
  • 0

budo_blackgirl
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 456 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ankh-Morpork

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą
nie zaznaczylam, ze gazeta powinna byc wlasnie wyrwana im z reki, gdy ja czytali, siedzac w cieplych kapciach, z nogami na lawie, przed telewizorem na dodatek i tylko im piwa brakowalo ;)
  • 0

budo_przedwieczny
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą
ja tu się poce i pisze i tłumacze i nic.
Trzy posty dalej jakaś kobieta chce tłuc faceta gazetą.
Jak to możliwe??
ehhh nie mam sił.
Przybysz
  • 0

budo_blackgirl
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 456 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ankh-Morpork

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą
przybysz nie zalamuj rak ;) nie tluc tylko delikatnie smignac, zeby pomogl swej umeczonej, drugiej polowce, np w zrobieniu przepysznego obiadu ;) sam go zreszta pozniej zje ;)
a powaznie- znam kilka (hmmm i tu brakuje mi okreslenia, bo kobietami ich nie nazwe) panienek?, ktore za swoje priorytety uwazaly za mlodu bojki dyskotekowe, tudziez uliczne. szczerze powiedziawszy to nie wiem nawet z czego to wynikalo, wiem ze w zasadzie wszystkie pochodzily z rodzin gdzie stosowana byla w stosunku do nich przemoc, i na to bym stawiala rozpatrujac kwestie umilowania przez nei przemocy. nastawienie zmienily gdy przez przypadek zostaly zmuszone do zalozenia rodziny, zajely sie wtedy dzieckiem i bojki odstawily na bok, teraz moge chyba pokusic sie o stwierdzenie ze sa prawie wzorowymi mamami (aczkolwiek reki nie dam sobie odciac)...
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą

Hehe no i zaraz znowu sie zacznie - rownouprawnienie ("kobiety nie do garow i moga sie bic") czy nierownouprawnienie ("cos za cos czyli jak sie nie moga bic (i "bronic") to do garow") :wink: :wink:


Proponuję kompromis, nie mogą się bić i nie do garów. :)

to ja proponuje inaczej : bic swoich facetow gazeta i oni niech smigaja do garow :wink:

masz chłopaka?

:)
  • 0

budo_blackgirl
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 456 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ankh-Morpork

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą
wos, znalazl sie taki co wytrzumuje z taka jedza wredna :D
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą

wos, znalazl sie taki co wytrzumuje z taka jedza wredna :D

:rofl:

Chciałaś napisać "znalazłam" :)


Wiem, wiem, to było niestosowne, :D sorki tylko zart... .

Pozdr.
  • 0

budo_blackgirl
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 456 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ankh-Morpork

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą

Chciałaś napisać "znalazłam"


Wiem, wiem, to było niestosowne, sorki tylko zart... .


yyy... a mozesz mi wyjasnic gdzie tu jest ten zart? w sensie: gdzie to ma byc smieszne?? bo ja mam jakies dretwe poczucie humory chyba i ... zwyczajnie nie rozumiem... jakis taki zarcik w twoim stylu??
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024