Skocz do zawartości


Zdjęcie

kobieta vs mężczyzna


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
240 odpowiedzi w tym temacie

budo_farson
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta vs mężczyzna


Co jak co, ale akurat w tym przypadku koleś zdecydowanie zlekceważył babeczkę, co nie zmienia faktu, że prawdopodobnie, by mnie zniszczyła :D

Jak chodziłem na boks to mieliśmy dwie dziewczyny, które - owszem - nie grzeszyły urodą, za to miały niezłego agresora na sparringach i potrafiły naprawdę solidnie przyp****lić.


lepiej samemu jest się uczyć tego co się może przydac a nie poznawać techniki,które się do niczego nie nadają w razie zagrożenia w realnym życiu...

LOL :)
  • 0

budo_pzm11
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta vs mężczyzna
Nie powinieneś rezygnowac z tego boksu, lepiej zapisz się na coś czym prędzej może wtedy będziesz potrafił obronić się przed kobietą :)
  • 0

budo_farson
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta vs mężczyzna

Nie powinieneś rezygnowac z tego boksu, lepiej zapisz się na coś czym prędzej może wtedy będziesz potrafił obronić się przed kobietą :)


No tak. Ty ze swoim "kanapowym stylem" (bo po co chodzić na treningi), na bank dałbyś im radę. To czego się ostatnio nauczyłeś sam?

Ja nie wiem, czemu nie potrafisz zrozumieć tego, że są takie kobiety, które poradzą sobie z facetem. Twoim sparring partnerem jest Twoja młodsza siostra, która Cię leje i nie możesz tego przeboleć, or what?
  • 0

budo_czarny msciciel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 858 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta vs mężczyzna

czy ty uważasz że nie dawał jej forów ???

Nie kazdy ma taki nieugiety charakter jak ty, wierze ze ty bys zadnej nie udpuscil, garda w gorze i napierdalasz. Nie ma no mercy.
  • 0

budo_pzm11
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta vs mężczyzna

Nie powinieneś rezygnowac z tego boksu, lepiej zapisz się na coś czym prędzej może wtedy będziesz potrafił obronić się przed kobietą :)


No tak. Ty ze swoim "kanapowym stylem" (bo po co chodzić na treningi), na bank dałbyś im radę. To czego się ostatnio nauczyłeś sam?

Ja nie wiem, czemu nie potrafisz zrozumieć tego, że są takie kobiety, które poradzą sobie z facetem. Twoim sparring partnerem jest Twoja młodsza siostra, która Cię leje i nie możesz tego przeboleć, or what?


Tak jak mówisz na bank,ale jak już wspominałem gdybym został zmuszony bo nie bije kobiet ani dzieci,a Ty i Tobie podobni nie potraficie zrozumieć że sa faceci którzy sa poza możliwościami jakiejkolwiek kobiety i jest ich całkiem sporo,ja właśnie do takich należę,dlatego ciężko mi zrozumieć że sa równiez i takie pierdoły które mogą sobie nie poradzić z kobietą lub które musza uprawiać sporty walki żeby coś umieć :) chciałbym mieć siostrę nawet i młodszą dzieciaku Ty :)
  • 0

budo_pzm11
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta vs mężczyzna

czy ty uważasz że nie dawał jej forów ???

Nie kazdy ma taki nieugiety charakter jak ty, wierze ze ty bys zadnej nie udpuscil, garda w gorze i napierdalasz. Nie ma no mercy.

Albo się bijemy albo się ruch... :) a ten koleś naprawde bardzo niewiele z siebie dawał w czasie tego pojedynku...
  • 0

budo_thinspoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radlin

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta vs mężczyzna
Czy my tu na forum nie mieliśmy jakiejś zagrody dla trolli, gdzie można było je swobodnie karmić, pokazywać dzieciom, ale trzymały się z dala od wartościowych tematów?
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta vs mężczyzna
Nie moje podwórko ... Ale jebnąć też mogę.

na razie niech wszyscy poczują się słownie ostrzeżeni.
ze szczególnym wskazaniem na nowego ...
  • 0

budo_pzm11
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta vs mężczyzna

Czy my tu na forum nie mieliśmy jakiejś zagrody dla trolli, gdzie można było je swobodnie karmić, pokazywać dzieciom, ale trzymały się z dala od wartościowych tematów?

A co chcesz się w niej zamknąć :)
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta vs mężczyzna
1.
  • 0

budo_pzm11
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta vs mężczyzna

1.

Ale kozak z ciebie :)
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta vs mężczyzna
Dzięki War za przypilnowanie.

pzm11 - jako prawdopodobnie kolejne wcielenie hunka, który nic nie trenuje i wie lepiej od wszystkich - masz ostrzeżenie słowne teraz ode mnie. Temat za chwilę będzie kwalifikował się do zamknięcia i wyczyszczenia, a Ty trzymaj się merytorycznej dyskusji, bo na razie tylko swoimi projekcjami nas zamęczasz.
  • 0

budo_pzm11
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta vs mężczyzna

Dzięki War za przypilnowanie.

pzm11 - jako prawdopodobnie kolejne wcielenie hunka, który nic nie trenuje i wie lepiej od wszystkich - masz ostrzeżenie słowne teraz ode mnie. Temat za chwilę będzie kwalifikował się do zamknięcia i wyczyszczenia, a Ty trzymaj się merytorycznej dyskusji, bo na razie tylko swoimi projekcjami nas zamęczasz.


Acha
  • 0

budo_thufir hawat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta vs mężczyzna
Richard Dimitri o samoobronie przed gwałtem:



Pozdrawiam, Thufir
  • 0

budo_esds tactical
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta vs mężczyzna
Zwróćcie uwagę na policjantki - dlaczego koledzy tak krytycznie wypowiadają sie o umiejętnościach wielu z nich. Odbierają takie same szkolenie jak koledzy policjanci a mimo wszystko - są problemy, protesty. Owszem sa i takie baby że wymiatają równo ale wiele z nich... odstaje i na pewno nie chciałbym iśc z taka na patrol.
  • 0

budo_akahige
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2407 postów
  • Pomógł: 1
5
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta vs mężczyzna

Owszem sa i takie baby że wymiatają równo ale wiele z nich... odstaje i na pewno nie chciałbym iśc z taka na patrol.

Ja bym nie chciał iść na patrol z większością facetów, niestety. Takie czasy chyba.
A Richard Dimitri dobrze gada i pokazuje. Na skutek przegięcia w stronę BJJ, dzisiaj na wielu kursach samoobrony panie uczą się jak zakładać balachy i trójkąty z gardy, co jest, wg. mnie, durnym pomysłem.
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta vs mężczyzna
problemem są tutaj warunki fizyczne. gdyby mundurowa interwencja opierałaby się tylko na szybkiej neutralizacji agresora to sprawa byłaby prostsza.
  • 0

budo_esds tactical
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta vs mężczyzna
Akahige napisał prawdę - sam to często obserwowałem

Na skutek przegięcia w stronę BJJ, dzisiaj na wielu kursach samoobrony panie uczą się jak zakładać balachy i trójkąty z gardy, co jest, wg. mnie, durnym pomysłem.

:
poza tym - tak z niektórymi facetami tez nie poszedłbym w patrol, tym bardziej ze niektórzy sa zdecydowanie ładniejsi od dziewczyn (solar, kremiki, kosmetyczki, lustereczko w kieszonce itp) metro seksualni, metro niedojebani czy jakoś tak.

problemem są tutaj warunki fizyczne.

Obawiam sie ze problem jest bardziej złożony - w niektórych sytuacjach obecność kobiety wydającej polecenia określonego zachowania może nakręca przeciwnika (a co ta mała gówniara będzie mi rozkazywać!"), to niestety kwestia mentalności, jeśli na domówce mamy do czynienia z facetem który leje babę bo tak lubi to raczej trudno mu będzie zastosować się do poleceń kobiety - policjantki.
poza tym to co mówisz jest prawda - dlatego uważam ze procesie naboru i SZKOLENIA normy sprawności fizycznej i umiejętności technicznych powinny być identyczne jak dla facetów - chcą równouprawnienia - niech maja. oczywiście szkolenie podstawowe powinno mieć charakter selekcyjny. Niedopuszczalne sa takze "żeńskie" patrole - to porażka

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

nie ze wszystkimi tezami się zgodzę ale jest w tym też trochę prawdy.
Chcąc zapewnić bezpieczeństwo funkcjonariuszom (także kobieta) niezbędne będą zmiany w systemie szkolenia i zmiany w podejściu do technik i taktyk interwencji.
  • 0

budo_kwiat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 979 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta vs mężczyzna

  • 0

budo_kwiat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 979 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kobieta vs mężczyzna

problemem są tutaj warunki fizyczne. gdyby mundurowa interwencja opierałaby się tylko na szybkiej neutralizacji agresora to sprawa byłaby prostsza.


Film będący opowieścią o absolwentkach moskiewskiej żeńskiej szkoły strzelców wyborowych. Niemcy bardzo poważnie traktowali rosyjskie kobiety będące strzelcami wyborowymi. Wychodząc na akcję dziewczyny oprócz karabinu dostawały dwa granaty - jeden dla Niemców, a drugi dla siebie aby nie dostać się do niewoli. Opisana jest sprawa jednej z kobiet-strzelców wyborowych, którą Niemcy wzięli do niewoli. Gdy się zorientowali, że mają do czynienia z kobietą - strzelcem wyborowym wydłubali jej oczy bagnetem.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024