Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta spalanie + przyrost


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

covers
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dieta spalanie + przyrost
Jako ,że jestem nowy wypadało by się przywitać . CZEŚĆ

Szukam pomocy w ułożeniu diety nie skomplikowanej na spalenie zbędnych kilogramów , a zarazem metody na przyrost tkanki mięśniowej w domowych warunkach. Moja waga to 102 kg i 182 cm wzrostu i mam 18 lat . Byłem jakiś czas temu na siłowni to mi powiedzieli ,że mam predyspozycje do rozwoju masy mięśniowej .Nie mam za bardzo możliwości chodzenia na siłownie bo jest trochę daleko ,a Ja mam kupę nauki. Mam hantel 7,5 kg który można rozebrać na 2,5 kg lub 5 kg .
Nie mam alergii na produkty żywnościowe
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta spalanie + przyrost

Jako ,że jestem nowy wypadało by się przywitać . CZEŚĆ

Szukam pomocy w ułożeniu diety nie skomplikowanej na spalenie zbędnych kilogramów , a zarazem metody na przyrost tkanki mięśniowej w domowych warunkach. Moja waga to 102 kg i 182 cm wzrostu i mam 18 lat . Byłem jakiś czas temu na siłowni to mi powiedzieli ,że mam predyspozycje do rozwoju masy mięśniowej .Nie mam za bardzo możliwości chodzenia na siłownie bo jest trochę daleko ,a Ja mam kupę nauki. Mam hantel 7,5 kg który można rozebrać na 2,5 kg lub 5 kg .
Nie mam alergii na produkty żywnościowe



Musisz sie zastanowic czy chcesz budowac mase czy spalac tluszcz bo zazwyczaj przy redukcji tluszczu traci sie troche miesnia a przy budowaniu masy potrzebne jest troche tluszczyku pod skura. trudno jedno i drugie pogodzic. najpopularniejsza jest opcja ze NAJPIERW MADSA POTEM RZEZBA.
  • 0

covers
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta spalanie + przyrost

Musisz sie zastanowic czy chcesz budowac mase czy spalac tluszcz bo zazwyczaj przy redukcji tluszczu traci sie troche miesnia a przy budowaniu masy potrzebne jest troche tluszczyku pod skura. trudno jedno i drugie pogodzic. najpopularniejsza jest opcja ze NAJPIERW MADSA POTEM RZEZBA.


No to mase już mam teraz pozostalo mi ćwiczyć ale jak moge to robić w domowych warunkach ?
  • 0

Batooon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
10
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport, Motoryzacja
  • Staż [miesiące]:44
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :43
  • Klatka piersiowa [cm]:125
  • Pas [cm]:83
  • Udo [cm]:66
  • Wyciskanie [kg]:170
  • Martwy ciąg [kg]:190
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta spalanie + przyrost
Zależy czy chcesz brać jakieś suplementy . Tak domowo - wystarczy obciąć węgle, zastosować jakąś dietkę, 30-45 min areobow, możesz biegać wieczorami a jak naprawdę chcesz coś zrobić to - zapisz się na siłownię ;-)
  • 0
"Uważaj jak tańczysz, bo życiowy parkiet bywa śliski..." "Bądź bliski dla bliskich"

venom
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska:)

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta spalanie + przyrost
Witam ... nie bede zakladal nowego tematu bo niema sensu chcialem sie dowiedziec :
- jakimi ciezarami cwiczyc przy zrzucaniu kilogramow ( lzejsze czy ciezsze) obecnie waze 103 kg a chce zjechac do 95kg
- co myslicie o hydroxycut Muscle Techa do tego BCAA i tu moje nastepne pytanie czy warto do tego dozucac bialko oczywiscie dieta i aeroby to podsyawa
Z gory wielkie dzieki za odpowiedzi
Pozdrawiam
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta spalanie + przyrost

Witam ... nie bede zakladal nowego tematu bo niema sensu chcialem sie dowiedziec :
- jakimi ciezarami cwiczyc przy zrzucaniu kilogramow ( lzejsze czy ciezsze) obecnie waze 103 kg a chce zjechac do 95kg
- co myslicie o hydroxycut Muscle Techa do tego BCAA i tu moje nastepne pytanie czy warto do tego dozucac bialko oczywiscie dieta i aeroby to podsyawa
Z gory wielkie dzieki za odpowiedzi
Pozdrawiam

Jeśli chodzi o trening rzeźbowy:

Rzeźba! Trening wykonujemy nawet 6 razy w tygodniu (każda partia 2 razy w tygodniu). Na duże grupy robimy 9-12serii, na małe 7-10. Liczba powtórzeń nie mniej niż 10-12. Przerwy między seriami to 30-60sekund. Dodatkowo stosujemy trening aerobowy po treningu siłowym (30-45minut). Lub naczczo z rana nie mniej niż 20 minut, nie dłużej nić 60minut. Trening aerobowy - tj. jazda na rowerze, bieganie, pływanie, czy stepper.

Rozplanowanie treningu w dni tygodnia:

Poniedziałek: Klatka + triceps
Wtorek: trening aerobowy jazda na rowerze stacjonarnym 30-60minut
Środa: Grzbiet + biceps + przedramie
Czwartek: trening aerobowy jazda na rowerze stacjonarnym 30-60minut
Piątek: Nogi + bark
Sobota: trening aerobowy jazda na rowerze stacjonarnym 30-60minut
Niedziela: wolne


BRZUCH: 3 RAZY W TYGODNIU!.


Klatka:
- wyciskanie na ławce skośnej 4 serie 20/15/12/10powt.
- wyciskanie na ławce prostej 4 serie 25/20/15/12powt.
- rozpiętki ze sztangielkami 4 serie 10-12powt.

Triceps:
- francuskie wyciskanie sztangi leżąc 3 serie 15/12/10powt.
- wyciskanie wąskim chwytem 4 serie 20/15/12/10powt.
- pompki w podporze tyłem 3 serie 15-20powt.

Grzbiet:
- podciąganie na drążku szerokim nachwtyem 3 serie 12-15powt.
- wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia 4 serie po 12-15powt.
- przenoszenie sztangi leżąc na ławce poziomej 3 serie 12-15powt.

Biceps:
- uginanie przedramion ze sztangą stojąc (podchwytem) 4 serie 12-15powt.
- uginanie przedramion ze sztangielkami w podporze o udo: 4 serie 15-20powt.

Przedramiona:
- uginanie nadgarstków nachchwytem w siadzie 2-3 serie po 10-12powt.
- uginanie nadgarstków ze sztangą trzymaną za plecami (podchwytem) 2-3 serie 10-12powt.

Nogi:
- przysiady ze sztangą na barkach 3 serii po 12-15powt.
- przysiady ze sztangą trzymaną z przodu
- martwy ciąg ze sztangą 4 serii 15powt.

Łydki:
- wspięcia na palce ze sztangą na barkach 4 serie 20-40powt.
- wspięcia na palce ze sztangą na udach (siedząc) 4 serie po 20-40powt.

Brzuch:
- unoszenie nóg w zwisie 4 serie po 30-40powt.
- Spięcia mięśni brzucha 4 serie po 30-50powt.
- Skręty z kijem na barkach 4 serie po 50powtórzeń (na stronę)

Wiecie już czym trzeba się kierować rozpisując sobie samemu trening. Mam nadzieję, że choć 70% z was będzie potrafiła sobie sama rozpisywać trening po przeczytaniu tego artykułu.


Jeśli chodzi o odżywki to BCAA jak najbardziej się przyda w suplemenacji, co do hydroxycuta to opinie są różne więc rób jak uważasz.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta spalanie + przyrost
Do autora tematu:
Najpierw masa potem redukcja. Mase już masz to teraz zostaje ci redukcja. Czyli jak pisali wyżej, obetnij węgle w diecie (jesli stosujesz jakąkolwiek jeśli nie to czas najwyższy się za nią zabrać) i dodaj aeroby (bieg [tempo nie za szybkie, takie żebyś mógł normalnie mówić biegnąc], basen [pływanie a nie wygłupy :D], jazda na rowerze, piłka nożna czy koszykówka też nie zaszkodzą) no i uważaj na to co jesz. 0 słodyczy, fast foodów, junk foodów (coca-cola, pepsi, batony itp. itd.) no i troche cierpliwości.
  • 0
Dołączona grafika



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024