Skocz do zawartości


Zdjęcie

Narkomani


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
61 odpowiedzi w tym temacie

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Narkomani
Według mnie ucieczka to najlepsze wyjście. Jak połamiesz gościa, to nawet gdy zakwalifikują to jako obronę konieczną, można wylądować na sankcji i co? Dramat. Wylotka z pracy/studiów/szkoły. Nawet jak cię uniewinnią, to trudno to otoczeniu wytłumaczyć. Apropos badań na HIV. Niedawno koleś miał operację w prywatnej klinice ( Enelmed Warszawa ) i w ramach badań przedoperacyjnych kazali mu zrobić m.in. HIV. Poszedł do laboratorium i jak powiedział o co mu chodzi, pani pobierająca krew trzęsła się jak galareta, i nawkładała na siebie lateks w każdej dostępnej postaci. Stworzyli mu taką psychozę, że jak szedł odbierać wyniki to miał migotanie przedsionków. Na dodatek wyniki spóźniły się o dzień i koleś miał schiza jak nie wiem. I to bez podstaw do podejrzeń, że coś jest nie tak. To teraz wyobraźmy sobie, co czuje koleś pokłuty przez ćpuna agresora. Ja tam wybieram wariant Maurice Green i święty spokój.
  • 0

budo_nikt
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Narkomani
Fajna sytuacja. można zwiać. A jak nie można, każdy krok w tył to atak ćpuna. Co wtedy. Czasem lepiej dać piątaka i iść dalej, coraz bardziej się ku temu skłąniam. Świety spokój, a ten piątak na działkę jest kolejnym gwoździem do trumny ćpuna. Może cholera szybciej się wykończy? :)
Ale rzuca mnie, że taka miernota grozi mojemu zdrowiu iżyciu, czy ktoś dał mu do tego prawo, że ma ustawiąć ludzi jak chce i decydować o ich życiu i śmierci. Nasze prawo jest ułomne, ni nadąża za życiem, ale kążdy napad ze strzykawką z HIV traktowałbym, jak napad z bronią w ręku, gdyż atakujący godzi się na zarażenie nas wirusem i naszą śmieć w przypadku zarażenia. A więc świadomie dokonuje zabójstwa. Władze nie wiedzą, jak sobie poradzić z narkomanami, a to takie proste. Japończycy juz to stosowali. Zamyka sięćpuna w więzieniu i jest on pod kontrolą lekarzy, ale proces odtruwania organizmu nie jest łagodzony żadnymi lekami. Jak taki by posiedział w specjalnym więżieniu, A takie łatwo można przygotować, wcale nie muszą to być luksusy, materac i kubeł mu wystarczy. :) :) Takie metody naprawdę skutkują, pod jedny warunkiem, że są nieuchronną karą dla kążdego ćpuna. Nie uchronność kary jest najlepszym ratunkiem dla społeczeństwa przed przemocą.
  • 0

budo_wolf
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Narkomani
Nikt: popieram
i jeszcze do "szokerow" niby ma to dzialeac super itd.... ale...
czy ktos "stosowal" to na cpunie?

wczoraj udalo mi sie zalagodzic cpuna ale jak o tym mysle to mnie KOR..CA bierze :evil:
  • 0

budo_piotrek_123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 912 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Narkomani

Nikt: popieram
i jeszcze do "szokerow" niby ma to dzialeac super itd.... ale...
czy ktos "stosowal" to na cpunie?

wczoraj udalo mi sie zalagodzic cpuna ale jak o tym mysle to mnie KOR..CA bierze :evil:


Uwierz mi ze paralizator elektryczny dziala i to bardzo dobrze, tylko jest jedno ale nie moze to byc jakis gowniany sprzet za 600 lub 800 zloty. POlecam produkty firmy taser [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Ja osobisie posiadam taki jedne ( mozliwosc wystrzalu sadami zakonczonymi harpunikiem na odleglosc 6 metrow+laserwoy wskaznik celu ). Mimo ze nie sa to tanie rzeczy ( kosz okolo 2.5 tys zloty ) to zakup jest naprawde warty swojej ceny. Urzylem tego kilka razy i zawsze efekt byl doskonaly - napsatnik zwijal sie z bolu, nie mogl sie za bardzo ruszac. W instrukcji napisane jest ze po szoku przez okolo 20 minut porazony paralizatorem nie jest w stanie podjac zadnej konkretnej akcji. Na plus przemawia jeszcze to ze uzywasz urzadzenia na odleglos, sady sa jednorazowego uzytku wiec sie odlacza glowke od paralizatora i zostawia zakotwiczone w ciele poszkodowanego. Brak kontaktu to brak szansy na zakazenie. Polecam goraca.
Piotrek
  • 0

budo_romektm
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Narkomani

gazy nie działają na ludzi w okularach, pamiętajcie o tym, trzeba psikać pod kątem, nie na wprost


Jak pod katem ? Jak psikniesz w goscia aerozolem (nie zelem) to tez nie zadziala ?
  • 0

budo_romektm
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Narkomani

Uwierz mi ze paralizator elektryczny dziala i to bardzo dobrze, tylko jest jedno ale nie moze to byc jakis gowniany sprzet za 600 lub 800 zloty.

Skad wiesz, ze sprzet za 600-800 zl jest "gowniany" ?

Urzylem tego kilka razy i zawsze efekt byl doskonaly - napsatnik zwijal sie z bolu, nie mogl sie za bardzo ruszac. W instrukcji napisane jest ze po szoku przez okolo 20 minut porazony paralizatorem nie jest w stanie podjac zadnej konkretnej akcji.


A jak to wyglada w praktyce - czy jak przestaniesz razic napastnika to on jest jeszcze obezwladniony, czy od razu sie moze podniesc ?

I jeszcze jedno: Czy mozesz uzyc tego tasera tak, aby nie wystrzeliwal sond (zakladajac, ze masz zalozony kardridz) ?
  • 0

budo_piotrek_123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 912 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Narkomani
Swoje zdanie opieram na porównianiu produktów przeze mnie i tego co przeczytalem w Security Magazine ale nie pamietam rocznika i numeru.

Co do tasera dziala to tak: albo strzelasz, albo sciagasz kardridż, nie ma możliwosci użycia tego przez przyłożenie bez wystrzelenia kardryża kiedy on jest założony ( chociaz przyłożony też wystrzeli i może zrobić nezłą dziurę ) :lol:

Wracając jednak do meritum, możliwość wytrzelenia daje ci wiekszy komfort bezpieczeństwa ponieważ znajdujesz sie w odelgosci okolo 5 metrow od napastnika.

Jabyś był z wrocka to mozemy sie umowic pokaże ci jak to działa itp.
  • 0

budo_romektm
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Narkomani

Swoje zdanie opieram na porównianiu produktów przeze mnie i tego co przeczytalem w Security Magazine ale nie pamietam rocznika i numeru.

A mozna gdzies dostac archiwalne numery tego magazynu.

Wracając jednak do meritum, możliwość wytrzelenia daje ci wiekszy komfort bezpieczeństwa ponieważ znajdujesz sie w odelgosci okolo 5 metrow od napastnika.

Tak, ale czasami potrzebna jest mozliwosc obezwladnienia kogos np. w autobusie, czy w bardzo bliskim dystansie. A po drugie te kardridze kosztuja ok 190 zl.

Jabyś był z wrocka to mozemy sie umowic pokaże ci jak to działa itp.

Dzieki za propozycje, ale na razie nie skorzystam. Obecnie moje zainteresowanie taserami jest teoretyczne, glownie ze wzgledu na ich cene.
  • 0

budo_mc_browar
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Narkomani
Nie tykajcie tego gowna... kumpel zaczal od trawy... teraz zaczyna szukac czegos mocniejszego... :(
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Narkomani
a sto tysiecy innych kumpli zaczelo od trawy i na trawie skonczylo. a drugie sto tysiecy w zyciu nie palilo trawy i juz dawno cpa heroine. nie ma takiej reguly trawa->cos mocniejszego. po prostu nie ma.
  • 0

budo_swingline
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Narkomani
Pytanie off topic. Czy taser jest legalny w Polsce?
Swingline
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Narkomani

a sto tysiecy innych kumpli zaczelo od trawy i na trawie skonczylo. a drugie sto tysiecy w zyciu nie palilo trawy i juz dawno cpa heroine. nie ma takiej reguly trawa->cos mocniejszego. po prostu nie ma.

dokladnie. Wszystko zalezy od psychiki. Rownie dobrze mozna zaczac od papierosow i skonczyc na heroinie. Lub pic browar i skonczyc jako alkoholik. Wiec uwazajcie na sie Panie i Panowie. Latwo sobie zniszczyc zycie..
  • 0

budo_b0rg
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Narkomani
Niektórzy mówią, że narkomani to ludzie chorzy, że trzeba ich leczyć i inne bzdety... Dobrze, zgodzę się jeszcze z tym leczeniem, bo można dać szansę na wyjście z szamba tym, którzy tego chcą, czy których uda się jakoś przymusić itd. Ale to jest choroba na własne życzenie! Takich sk****ów, którzy terroryzują innych, aby mieć na następną działkę normalnie bym wybił do nogi. I zero litości, bo oni nie litują się nad tymi, których zastraszają, i nie myślą o tym, ile ludzi może przez nich cierpieć. Jeżeli ma być skrzywdzony chociaż jeden uczciwy człowiek, to dla tego warto wybić wszystkich ćpunów!
  • 0

budo_staffo
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Narkomani
cpuna nie wyleczysz! mozesz najwyzej przerobic na mydlo :)
  • 0

budo_szpieg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Narkomani
Dokładnie, wywozić to robactwo do lasu, rozstrzeliwać i zakopywać w ziemi :2gunfire: To już nie sa ludzie, i nie należy ich jak ludzi traktować.

W Katowicach wiele dobrego zrobił Kempski jak był wojewodą, bo wydał kilka rozporządzeń uprzykrzających życie tym łajzom..niestety odezwały się głosy protestu ,i musiał z dużej części porezygnować :( Ale od jego czasów natknąć się na te śmieci w centrum jest znacznie trudniej, wynieśli się. Choć na dworcu wciąż jest niewesoło.
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Narkomani
Mam podobny poglad - strzelac i zakopywac.

Ale jest prostsza sprawa - dostarczyc im tyle prochow zeby zacpali sie na smierc. Tez strzaly tylko "zlote" lol. W koncu produkcja mocnej hery nie jest chyba droga...

Brat Pit
  • 0

budo_kazama
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 473 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia/Warszawa/Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Narkomani
a ja ma pare pytan odnosnie choroby.
Ktos pisal ze kogos mundurowego ukluto, i dano mu w ciagu 24 lekarstwa na hiv od ukucia. Czy robiono mu testy na zawartosc wirusa w krwi?
Jesli robiono, i wynik byl pozytywny to cos tu jest nie tak, bo przez pierwsze 6 tygodni ( w przyblizeniu) wynik jest falszywie ujemny.

Co do lekarst to sa ponoc leki, ale nie da sie w 100% wyleczyc poniewaz wirus wykazuje bardzo duze sklonnosci do mutacji, uodparniajac sie na leki.
Miesieczne leczenie kosztuje 4000 tys zlotych (lyka sie dziennie okolo 20 tabletek, z czego niektore wielkosci duzego cukierka)

Ktos cos wspominal o jakims nowym kosztownym leku na chorobe.
Nie jestem na bierzaco, moglbym prosic o jakies szczegoly (od kiedy to jest w sprzdazy, i w jakim czasie od zakazenia moza tego uzyc :wink: ).


Tak troche off...nie wiecie jak to jest z zakazeniami u fryzjera i tym podobnych salonach swiadczacych uslugi?

Kiedys bylo o tym glosno.
  • 0

budo_m4ci3k
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sokółka, Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Narkomani

Miesieczne leczenie kosztuje 4000 tys zlotych


znaczy 4000000 czy pomylka w druq ?
  • 0

budo_kazama
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 473 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia/Warszawa/Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Narkomani
chyba napisalem wyraznie :)
cos ty masz ciut duzo zer :) :)

4000 tys. zlotych miesiecznie
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: Narkomani

chyba napisalem wyraznie :)
cos ty masz ciut duzo zer :) :)

4000 tys. zlotych miesiecznie

Napisał dobrze.
4000 tys. zł to 4000000 zł
To rzeczywiście sporo kasy.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024