Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy Ktoś przeżył coś takiego?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
69 odpowiedzi w tym temacie

budo_ervin
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dzierżoniów

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Ktoś przeżył coś takiego?
Widziałem kiedyś w barze jak wpadła innadzielnica i kciała tam rządzić
Zrobili błąt mianowicie zaczepili takiego nieznajomego kurdupla ,chyba był w odwiedzinach u kogoś ,gość normalnie z metracienty i patyczak
około 160cm i 45kg jakieś 20-25 lat .
użył jakiejś Dziwnej techniki ale skuteczna wszyscy leżeli na ziemi i kwiczeli nie mieli siły się ruszyć .. Potem wziął zadzwonił i za pare minut
policja Pokazał legitymację (nie policyjną )podziękowali i poszedł
już nigdy go nie widziałem ale nikt namnie do tej pory nie zrobił takiego wrażenia jak ten Gostek... :!: jego by Chyba nikt nie zaskoczył...
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Ktoś przeżył coś takiego?
tez kiedys tak oberwalem, podeszlo do mnie kilku dresow, zaczeli cos mowic...ja bylem troche pijany :) w pewnym momencie znikneli mi zoczu i dostalem strzala w glowe od tylu :!: jak sie podnioslem juz nikogo nie bylo :evil:
  • 0

budo_carter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Ktoś przeżył coś takiego?
Raz w wakacje wracałem od kumpla który mieszka w nieciekawej dzielnicy, usiadłem w wiacie autobusowej i nasłuchiwałem czy ktoś nie idzie, głowe cały czas obracałem to w prawo to w lewo bo jakoś czułem że cos się stanie(żoładek podnosił mi sie do góry) ale jednego nie zauważyłwm z tyły przystanku nie było szyb!!!
Nagla gwiazdy, buty i tylko nadjeżdżający autobus mnie uratował choć pan kierowac jebany kutas nie zatrzymał sie bo chyba myślał że najebany jestem i pojechał dalej :evil:
A ja brocząc krwią wyczołgałem sie na ulice i miły pan z taxi mnie nie przejechał i do szpitala zawiuzł za friko :lol:
Na szczęście doznałem lekkich obrażeń a farba poszła z wary :?
teraz mam oczy wszędzie, jak ide sam i czuje że coś sie dzieje to mi sie szpieg włancza i filuje jak głupi ale to dziala i nie raz zdążyłem dać dyla przed jakąś pandą tchórzy :!: :!: :)
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Ktoś przeżył coś takiego?

Nagle zobaczylem ze chlopaczki staneli i wyraz twarzy im sie zmienil , co sie okazalo za moimi plecami moj chlopak wyciagnol z torby swoj pistolet ( AIR oczywiscie) Berrete , ktora do zludzenia przypomina prawdziwy.

Sam mam jednego Air Soft Guna . Glocka 17L . Miedzy tymi atrapami a prawdziwymi prawie nie ma roznicy . Dlatych ktozy sie nie znaja jest ona calkowicie niezauwazalna.
  • 0

budo_marchew
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 749 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gród Kraka
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Ktoś przeżył coś takiego?
Ja mialem taka sytuacje, ze mi 6 kolesi chcialo kiedys wpieprzyc za to ze sie jednemu wyglad nie spodobal. Koles jak zobaczyl ze mnie walnal i sie odbil i nic mi nie moze zrobic to mnie puscil. Ide kawalek dalej i chycilem strzala od takiego steryda ktory gdzies sie tam czail. Poprostu nie zdazylem sie odwrocic na czas.

Marchew
  • 0

budo_samir
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Ktoś przeżył coś takiego?
Faktem jest, że każdy miał kiedyś taką historię - już ktoś to powiedział. Jedyna rzecz jaka mnie tutaj drażni to te tchórzliwe małpy, które zaczepiają tylko będąc w grupie. Każdy z nich sam z osobna jest grzeczny i potulny i sra w gacie ze strachu jak Ciebie widzi. Zero honoru... nawet mniej. Ta rzecz najbardziej mnie na ulicy dobija. :evil: :evil: :evil: :!:
  • 0

budo_ateesiarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 151 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:w-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Ktoś przeżył coś takiego?
Po kolei
Seiken a Ty nie miałeś guna?Dziecko Cię musi bronić geroncie! :)
MRNIKT DZIĘKI, to znaczy , że nie jestem popierdolony, też w ciemnych zaułkach mam nóż w rękawie.
  • 0

budo_pepe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław/Aberdeen
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Ktoś przeżył coś takiego?
Ja opowiem przygode szwagra mojego kumpla .kiedys na przepustce z wojska poszedl do baru usiedli z bratem i kilkoma kumplami w ogorodku...coz ten ow szwagier poszedl kupic piwo a tu mu brata leje..jacys dresiarze a bylo ich chyba z 9. ..coz niewiarygodne szawgier nabieg jednamu z lokcia wyjeb*** drugiem kopa..w sumie po bil ich wszsytkich coz tylko byl nauczycielem samoobrony w wojsku a do tego mial 2 dana w TKD ..no i pozniej jak go policja zwinela a potem przekazali go zandarmeri ,to jego przelozony sie smial...ze 9 polozyl...coz widac ze dobry instruktor bo umie wykorzystac swoje umiejetnosci ...
  • 0

budo_fuzzy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Ktoś przeżył coś takiego?
Jak juz sie wszyscy przyznaja nie bede gorszy. 8 klasa podstawowki, jakies mecze miedzy klasowe te sprawy, pod koniec "wytlumaczylem" prawie recznie "koledze", ze jak moj kumpel przelatuje pol boiska to nie jest fair i ze dziwne ze we mnie tak nie wchodzi. 2 dni spokoju, na 3ci dzien podchodzi do mnie spadochron i mowi, zebym z nim wyszedl, bo bede sie bil. Luz blus, dostalem wczesniej cynk o co chodzi, wiec myslalem ze goscia rozniose (trenowalem wczesniej rok judo, a poza tym to tylko wlasne doswiadczenie). Siedze sobie czekam, wychodzi spadochron pyta "Ten?" wskazujac na mnie palcem, koles kiwnal glowa, w tymmomencie dostalem w ryja, wstalem podnioslem garde i zbijalem co sie dalo, ale bylo ich kolo 20-30, wzieli mnie w kolko. Po paru minutach szpaler i idzie "koles" popchnal mnie, zaliczyl prostego, schowal sie za kolegow i tak 2 razy.
Morde mialem napuchnieta jak dynia nastepnego dnia i poniewaz ojciec nie uwiezyl w spadanie ze schodow to jak sie dowiedzial i powiedzial - "zeby jeden, to bym byl w szkole ze pobiles, zeby 2ch nic bym nie zrobil, ale tak idziemy na policje" - po za tym, ze mi wytykali tchorzostwo temat sie skonczyl.
W sumie bylem zadowolony, bo kiedys jak mnie mniejsza grupa napadnieto, to zorganizowalem ekipe i bylo ze ja bije pbiedne dzieci i jestem cham i prostak.
  • 0

budo_maverick
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Ktoś przeżył coś takiego?
No no. Każdy miał, ja nie miałem, co dziwne... Ostatnio poszedłem z kolegą szukać pięciu dresów... Nie znalazłem. Siedmiu Łosi potrafi zlać mi kumpli, a jak ja wychodzę na miasto, to nie ma zadnego. Niesprawidliwość i tyle. A powiem ejszcze, że ostatnio mam taki głód treningowy, ze nauczyłem się chodzić z gardą na ulicy... Zasłaniam się za każdym razem, jak kogoś mijam i nie kontroluję już tego zupełnie. Kiedyś przerzuciłem koleżankę rpzez bark, bo mi się na szyję rzuciła bez uprzedzenia... Na szczęście (tym razem) oko było szybsze niż pięść i nie zdążyłem zakończyć akcji... Powiedzcie mi, gdzie wy znajdujecie tych ludzi, co to maja wiecznie problemy i szukają "kumpla" do bicia...
  • 0

budo_fuzzy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Ktoś przeżył coś takiego?
Witamy kolege :) ))
Off-topic (sorry)
  • 0

budo_3mbri0n
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnyslask

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Ktoś przeżył coś takiego?
Maverick-spoookojnie, kiedys bedziesz wracal sam, zdolowany z tych czy innych powodow, bez kosy/paly/*(wstaw co chcesz :wink: ) to sie znajda, w liczbie >5 -takie zycie :)
Rownierz witam pomimo ze sam jestem nowy 8)
Pozdrawiam
3mbri0n
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Ktoś przeżył coś takiego?

Dramatyczne tytułu w SuperExpresie
"Ojciec obronił swoją rodzinę przed bandyckim napadem" powinny Ci dać krycie od policji i prokuratury :-)

A Robert kojarzysz np taki tytul "Ojciec zmarl w obronie swojej rodziny" ? Bo jak by cie zaczepili z zona i potomstwem .. i nie iwem .. chcieli kasy .. to bys nie dal :?:
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Ktoś przeżył coś takiego?
Ja juz nie pamietam ile razy dostalem .. kilka .. w pracy wczesniej co pare nocy zaliczalem.
Pierwszy raz chyba w pierwszej klasie liceum mnie klientow dwoch docisnelo w lesie i jedne sprzedal mi kontrolny strzal w twarz .. drugi poprawil z kopa i poszli sobie ... Zrobili to tak dla jaj .. a potem sie czlowiek nauczyl jak oddac i tak sobie zyje ...
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Ktoś przeżył coś takiego?

A Robert kojarzysz np taki tytul "Ojciec zmarl w obronie swojej rodziny" ? Bo jak by cie zaczepili z zona i potomstwem .. i nie iwem .. chcieli kasy .. to bys nie dal :?:

Kasę, proszę (i tak mało gotówki noszę ;-) ) tylko obecnie zbydlęcenie osiąga zbyt wysoki poziom i oddanie kasy nie gwarantuje że Ci darują. A już bydlaki co się przychrzaniają do rodziny z dziecmi na spacerze. To że koś to może zrobić, klasyfikuje go jako najgorszego bydlaka, i to nie tylko u porządnych ludzi.
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Ktoś przeżył coś takiego?

Kasę, proszę (i tak mało gotówki noszę ;-) ) tylko obecnie zbydlęcenie osiąga zbyt wysoki poziom i oddanie kasy nie gwarantuje że Ci darują. A już bydlaki co się przychrzaniają do rodziny z dziecmi na spacerze. To że koś to może zrobić, klasyfikuje go jako najgorszego bydlaka, i to nie tylko u porządnych ludzi.

No wlasnie ... ale az takich bydlakow by ci dzieciaka ruszyli to nie ma ...
  • 0

budo_mrnikt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 645 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z drugiej strony lustra

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Ktoś przeżył coś takiego?
Dzikki ? A skad type "panienek" o imieniu Henio czy Waclaw w naszych zakladach karnych ??? To wlasnie bydlaki co dzieci ruszyly. I mam nadziej ze mimo iz dzis w kiciu rzadzi kasa to nie odpuszcza takiej swoloczy i nadal beda ich gnebic i pedalic ....
  • 0

budo_carter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Ktoś przeżył coś takiego?
Kiedyś z kuzynem byliśmy na dysce w jakiejś wiosce, wszystko fajnie,dużo lasek zabawa się kręci aż tu jakieś typki kuzyna mi szarpią no to ich bramkarz za szmatki kulturalnie wywlukł i na dwór wyj...
Tam ziomki dalej swoje az było ich 2 no to ja jednego a kuzyn drugiego.
Mówię do gości "no to chodźcie na solówki" a ci w brecht 8O omal sie nie powykładali ze smiechu.
Jak po chwili stało ich chyba z 7 i szli na nas to ... jeszcze nigdy tak szybko przez pola nie spier.... :)
Umarła szlachecka tradycja pojedynków jeden na jednego :(

A jeżeli chodzi o SKUR... co dzici ruszają to odrazu do piachu :evil: :evil: :evil:
I oby im w kiciu nigdy nie dali spokoju :evil:
  • 0

budo_dzikki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1335 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Ktoś przeżył coś takiego?

Dzikki ? A skad type "panienek" o imieniu Henio czy Waclaw w naszych zakladach karnych ??? To wlasnie bydlaki co dzieci ruszyly. I mam nadziej ze mimo iz dzis w kiciu rzadzi kasa to nie odpuszcza takiej swoloczy i nadal beda ich gnebic i pedalic ....


To sa gwalciciele , ktorzy molestowali albo wlasne dzieci, lub z rodziny albo wyciagneli jedno z dzieci samo wychodzace.
COs ty .. oni nie maja jaj by tak zrobic przy jakims ojcu .. nie wazne jakim.
A nie masz sie co martwic ... klawisz jak wchodzi z taka menda to wszyscy sie od niego dowiedza , ze to "gwalciciel dzieci" i on juz jest na drodze na wycwelowanie.
  • 0

budo_mrnikt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 645 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z drugiej strony lustra

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy Ktoś przeżył coś takiego?
Dzikki - toc ja wiem ze z gwalicieli robia cwelow, ale sprawcow pobic dzieciakow tez tam nie kochaja....
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024