Skocz do zawartości


Zdjęcie

jaki jest stan faktyczny?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

jaki jest stan faktyczny?
mam pytanko wiecie ja juz siedze w Chinach 2,5 roku (prawie) i jak czytam wasze posty to sie boje przyjechac nawet mame odwiedzic :)

czy rzeczywiscie ostanio w Polsce zrobilo sie tak nie bezpiecznie?
  • 0

budo_max
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki jest stan faktyczny?
no dosyc :) , ale zaryzykuj...
  • 0

budo_santiago
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki jest stan faktyczny?
hmm... jest jak jest ale idzie sie przyzwyczaic....
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki jest stan faktyczny?
nie az tak znam dluzo ludzi ktorzy nigdy nie zostali zaczepieni przez nikogo ale jesli chcesz sei bic to zawsze mozesz na to liczyc ,wiadomo ze osiedla wieczorami sa niebezpieczne no i ciemne uliczki a tak po za tym to wszystko gra nie jest tragicznie w polsce :)


____________
Marcin
  • 0

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki jest stan faktyczny?

mam pytanko wiecie ja juz siedze w Chinach 2,5 roku (prawie) i jak czytam wasze posty to sie boje przyjechac nawet mame odwiedzic

czy rzeczywiscie ostanio w Polsce zrobilo sie tak nie bezpiecznie?

Masz mało reprezantatywne informacje... :) To jest vortal sztuk walki, rozstrzasanie niebezpiecznych sytuacji to jeden ze stalych elementow :)
Zauwaz ze czesc postow jest typu : co by bylo gdyby...
Pozdrawiam
PS ostroznosci nigdy za wiele :wink: :)
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki jest stan faktyczny?

czy rzeczywiscie ostanio w Polsce zrobilo sie tak nie bezpiecznie?

No tak się dzieje. Pod wpływem propagandy Vortalu Budo, mnóstwo osób zaczeło nosić foldery, pałki teleskopowe, kastety, nunczaka i yawary. Ale jak się przedstawisz ksywką w forum to jesteś swój :-) i Ci nic nie zrobią.
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki jest stan faktyczny?
Wszystko jest w porządku, jak w każdym innym państwie "typu" Polska. Przyjeżdżaj, luzik.
Ps. jak łączysz się z Chin z internetem, tam nie ma jakichś restrykcji przypadkiem?
  • 0

budo_perun
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Northampton, UK

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki jest stan faktyczny?
I z tych informacji które tu otrzymujesz to jakieś 90% to sny forumowiczów.. ludzim czasem śnią się bohaterskie czyny.. księżniczki i podli zbóje których trzeba sprać.. A tak naprawde to prawie nic Ci nie grozi w naszym kraju.. o ile się nie szwendasz po nocy :wink: A najlepiej to chodzić po ulicach z dziewczyną, co ma czarny pas.. i 2 metry wzrostu... Jakby co to uraruje :)

PERUN
  • 0

budo_clans
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki jest stan faktyczny?
Ja czytajac forum obawiam sie wycieczek do Krakowa, szczegolnie do jakiejs Huty... hehe. Nigdy nie zostalem zaczepiony gdy szedlem z dziewczyna, lub z grupka przyjaciol (wiecej niz 5). W zeszlym tygodniu zostalem raz zaczepiony na ulicy i raz w knajpie. Ale nie mialem okazji nikogo uderzyc. Dres zwatpil i odszedl szybko, a koles z knajpy, po krotkiej wymianie zdan zaczal przepraszac :) A wczesniej, to dawno sie nic nie dzialo..... Nie wiem, czy sie troche uspokoilo, czy uroslem troche i grozniej wygladam, czy po prostu mam mniejszego pecha, ale kiedys bylo bardziej niebespiecznie.
  • 0

budo_saszak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki jest stan faktyczny?
Nie jest wcale tragicznie, zalezy gdzie lazic. Dzisiaj wybralem sie do budki telefonicznej po drugiej stronie osiedla. Jakies 80m od pubu w ktorym zbieraja sie dresiarze i gdzie non stop jezdza zachodnie samochody (obstawiam ze raczej nie nabyte ciezka praca). No i tam jest nieciekawie. Trzech takich podeszlo do mnie i zadali retoryczne pytanie "Mozesz sie streszczac?" po ktorym zastosowalem II zasade krav maga i opuscilem miejsce niebezpieczne jak najszybciej ;) Ogolnie rzecz biorac nie jest zle, chociaz w ostatnich paru latach zauwazylem gwaltowny przyrost dresiarzy na osiedlu. W mojej czesci pojawiaja sie "wizytowo" ale po drugiej stronie jest juz ich zatrzesienie. A jeszcze ze 3 lata temu bylo ich moze ze trzech. Chyba niedlugo bede mogl na nich narzekac na rowni z Clansem :)
Teleskopa chyba niedlugo trzeba bedzie kupic ;)
A co do dziewczyny co ma 2 metry i czarny pas. Dzisiaj taka pani ok 1.90 z tonfa, w czarnym wdzianku z napisem "POLICJA" spakowala do radiowozu mojego sasiada. Musze przyznac, ze budzila respekt ;)
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki jest stan faktyczny?

Wszystko jest w porządku, jak w każdym innym państwie "typu" Polska. Przyjeżdżaj, luzik.
Ps. jak łączysz się z Chin z internetem, tam nie ma jakichś restrykcji przypadkiem?



restrykcje to sa na stronach Gazety Wyborczej :)
powaznie to ja mam zarowno Internet w firmie, jak i wlasnie siedze sobie w domu (rozumiem przez to wynajete mieszkanie) i uzywam modemu, na dole pod moim blokiemjest kawiarenka Internetowa ktora ma skromnie jakies 50 miejsc, taka kawiarnka jest prawie na kazdej ulicy w Pekinie
wiesz ja nie wiem ale jak GW tak przedstawia Chiny, ze ja zaczynam sie zastanawiac jak oni sciemniaja o inncy krajach tzn o takich co ja sie np. nie znam :twisted:
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki jest stan faktyczny?
Dzieki chlopaki za slowa otuchy :)
wiecie chiny maja jak na razie ta zalete ze tu nie ma koksow ani dresow a ichnia Policja ma uprawnienia jak kiedys mialo Zomo wiec jest jak dla mnie bardzo bezpiecznie
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki jest stan faktyczny?
Dobrze to chyba tez nie jest , podczas ostaniego pobytu w Polsce , o 2 po poludniu w srodku miasta . 2 chlopcow chcialo "porzyczyc " moja kamere ,i na nic nie zdaly sie tlumaczenia , ze to NTSC i tak nie bedzie dzialala , uparli sie i koniec.....
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki jest stan faktyczny?
clans nie martw sie krakowem nie jest zle wiesz ile teraz jest turystow w srudmiesciu nie da sie chodzic po rynku po za tym to co sie dzieje w krakowie to w glab osiedli ja zawsze wracam ostanim tramwajem z jednego konca krakowa huty na drogi i jakos jeszcze zyje zawsze jezdze w drogim wagonie kolo 22 :00 lub pozniej to zalezy no i jeszcze nikt mi kosy nie ozenil ani reki zlamal to co sie dzieje w glab osedli to noramlne prawie w karzdym miescie tak jest poprostu nie wchodz po 22 w blokowiska to ci sie w krakowie nic nie stanie potwierdza to inni mieszkancy tego pieknego miasta :-)

___________
Marcin
  • 0

budo_cwiara
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki jest stan faktyczny?

Dobrze to chyba tez nie jest , podczas ostaniego pobytu w Polsce , o 2 po poludniu w srodku miasta . 2 chlopcow chcialo "porzyczyc " moja kamere ,i na nic nie zdaly sie tlumaczenia , ze to NTSC i tak nie bedzie dzialala , uparli sie i koniec.....


to opowiedz Seiken jak to spotkanie sie skonczylo... :-)
8)
  • 0

budo_rene
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Golders Green NW11

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki jest stan faktyczny?
Tomasz, Może trochę odjadę od tematu ale czy to prawda, że za kradzież kilku rowerów czy motocykli tam można dostać czapę i czy wyroki są wykonywane publicznie (np. na stadionie) ?????
Widziałem coś takiego w CNN.

:?: :?: :?:
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki jest stan faktyczny?

Tomasz, Może trochę odjadę od tematu ale czy to prawda, że za kradzież kilku rowerów czy motocykli tam można dostać czapę i czy wyroki są wykonywane publicznie (np. na stadionie) ?????
Widziałem coś takiego w CNN.

:?: :?: :?:



wiesz jak tu siedze od lutego 2000 to jeszcze nie slyszalem zeby ktos dostal czape za kradziez roworow, niezle by sie ten kraj wyludnil bo rowerki to tutaj kradna tysiacami :twisted:

najwiecej wyrokow smierci wykonywane jest za morderstwa, zwiazki mafijne i KORUPCJE - MOZE TO BY SIE U NAS PRZYDALO :twisted:


wiesz tu ostatnio jeden zwinal z budowy tamy 100 mln dolarow....

wyroki wykonuja publicznie, kiedys nawet wozili odkryty samochodem przez cale miasto na egzekucje ale pare lat temu to zniesli

dobra ale to ulica nie strona o polityce wiec jak masz wiecej pytan to mi wyslij prywatna wiadomosc
  • 0

budo_dedi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki jest stan faktyczny?
A za jazdę bez biletu tramwajem/autobusem to jak karzą?
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki jest stan faktyczny?

A za jazdę bez biletu tramwajem/autobusem to jak karzą?


to sie nie da jezdzic bez biletu :) w kazdym autobusie masz bileterke czy biletera i wsiadasz to zaraz wolaja ze masz kupic bilet ikupujesz i Ci go wreczaja :)
  • 0

budo_pyton
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 317 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki jest stan faktyczny?
To zupełnie jak w Moskwie!
Pozdrawiam.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024