Skocz do zawartości


Zdjęcie

Z metra cięty


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

budo_canaris
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 221 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Z metra cięty
Cześć. Wiadomo, że warunki fizyczne są bardzo ważne i mogą (choć nie muszą ) przesądzić o wyniku walki. Jakie macie zdanie na temat idealnych warunków fizycznych. Wiadomo, że np. na własny wzrost nie mamy wpływu, ale na wage czy posture tak. Moim zdaniem zbyt wysoki wzrost może być równie niekorzystny jak zbyt niski. Sam mam jakieś 188cm (a więc jestem wysoki ,ale bez brawury :D ), lecz waże za mało (jakieś 80kg). Z drugiej strony, zależy jaki styl walki reprezentujemy. Gość ważący 150 kilo świetnie radziłby sobie z techniką sumoki czy judoki, ale np. jako uderzacz mógłby być zbyt powolny. Wzasadzie bardzo ważne jest więc właściwe wykorzystanie swoich predyspozycji, bo są rzeczy, których nie zmienimy. Co sądzicie na temat idealnych gabarytów w poszczególnych stylach? Powinno sie "pakować" czy raczej rozwijać zwinność/szybkość?
  • 0

budo_sikor
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

Re: Z metra cięty
Ja ma 184cm wzrostu i 86 wagi.Nie jestem ani gruby, ani chudy. :) Glosowalem na NIE bo takie warunki mi pasuja.Lecz ciagle cwicze na silowni bo chce zdobyc lepsza zezbe. Ale to nie ma nic wspulnego z walka :P
  • 0

budo_el primo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 631 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Z metra cięty
Cóż za temat :lol:
Moje parametry:
Wzrost - 175 cm
Waga - 73-74 kg

NIc imponującego ale jestem happy. Mam i całkiem niezły refleks ( potwierdzony latami grania w tenisa stołowego i zwykłego) i przyzwoitą masę w przepychankach :) Oczywiście nie z bramkarzami. Tak czy siak w autku siedzi się wygodnie, w kinie nic nikomu nie zasłaniam i wogóle żyje mi się całkiem wygodnie. NIe zamieniam się 8)

Pozdrawiam
El Primo
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Z metra cięty
Aktualnie 183 cm i 93 kilo. Efekt kontuzji i braku treningu. Normalnie 86 kilo, wolałbym zostawić te 93 kilo, tylko przerzucić je z brzuszka na mięśnie.
  • 0

budo_marcind
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Z metra cięty
A ja mam 182-3 cm wzrostu i waze 67kg. Jestem rzadkim przypadkiem czlowieka, ktory wazy mniej niz wyglada. Ba jakos koszmarnie chudo nie wygladam. I lubie swoje gabaryty. Gdybym nie lubi, to pewnie zaczalbym pakowac. A tego nie robie. Nie lubie pakowania, bo nie sprawia mi to satysfakcji. Co innego trening MA. Wiec wolny czas jemu poswiecam. W sumie to umiejetnosc radzenia sobie w walce z ludzmi ciezszymi przy uzyciu techniki jest moim swego rodzaju hobby. Gdybym zatem utyl, to pozbawilbym sie pasji zyciowej :) .
No i mam pewna satysfakcje z tego, ze po 7 latach malzenstwa wchodze bez problemu w swoj slubny garnitur. Ba, nawet maturalny by na mnie pasowal, ale nistety juz go nie mam :cry: .

Marcin
  • 0

budo__lm_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 719 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tote hose

Napisano Ponad rok temu

Re: Z metra cięty
zmienil bym, bo waga przeszkadza we wspinaniu, ale to jedyny powod
ja od 6 lat mam stala wage 77 przy 172cm i jest OK, choc... (patrz wyzej)
  • 0

budo_marcind
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Z metra cięty
No i jeszcze lubie to, jak ludzie patrza na mnie jeak na takie chucherko, co to jedna reka mozna by przewrocic, a jak podejde do worka i kilka strzalow puszcze, to im szczeka opada.
Tak przez skromnosc o tym wspominam :wink: .
  • 0

budo_zales
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Z metra cięty

Aktualnie 183 cm i 93 kilo. Efekt kontuzji i braku treningu. Normalnie 86 kilo, wolałbym zostawić te 93 kilo, tylko przerzucić je z brzuszka na mięśnie.


Miałem podobne problemy przez kontuzję.
przy 184 cm wzrostu masa poleciała mi z 72 do 87/88 (i to w brzuszek niestety ale to wynik jedzenia, przy braku ruchu którego miałem naprawdę duzo wczesniej). obecnie przez mozolne ćwiczenia,BRZUSZEK SIĘ ZMIEJSZYŁ i waże 75/6 kg. nio jeszcze kilka miesiecy i naprawdę będe zadowolony z mojego brzuszka innych miesni.
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Z metra cięty
Zales, a jak ćwiczyłeś? Po prostu zacząłeś biegać, czy specjalnie brzuch katowałeś?
  • 0

budo_zales
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Z metra cięty
Biegam po fortach w Gdańsku. do tego masę cwiczeń (brzuszki drążek skakank (polecam) itp. + 2 razy w tygodniu siłownia (mam na uniwerku) no i oczywiscie 3 razy aikido + raz samoobrona. ( no i duzo kobiet :wink: - żartuje) zaczęłem się normalnie odżywiać nio i mam jakieś efekty (około 9 kg w 7 mcy)
  • 0

budo_czempion
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Z metra cięty
Ja mam 174 wzrostu i 74 kg wagi.Normalnie przy treningu silowym wazylem 77-78 i bylo mi z tym dobrze.Teraz waze za malo tzn.srtacilem mase miesniowa przez ten rok,ale sie podciagne w przyszlym sezonie.Ale w streetfightingu mi troszke mniejsza masa nie przeszkadza :twisted:
  • 0

budo_santiago
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Z metra cięty
No to ja mam 187 cm i 80 kg. Ale podobnie jak u Czempiona ja trenowalem to wazylem 85/6 kg. (teraz mam przerwe w treningach- studia :( ale sie ambitnie z a siebie biore i wracamy do normy :twisted: )
  • 0

budo_radziawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chełm/Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Z metra cięty
u mnie jakieś 175 cm przy 70 kg to chyba normalne. Ale cały czas mam wrażenie, że mógłbym ważyc naweg 65 - po prostu mam trochę za dużego brzucha. Jednak z piwka nie zrezygnuje. :)

Jakieś rok temu wazyłem 75 kg i postanowiłem to zrzucić Wystarczyło mi przestać chodzić na obiady na uczelni (codziennie 8O był schabowy) i w kilka miesięcy ubyło 5 kg.
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Z metra cięty
Jaką by mi ktoś dietę nie wymyślił, to piwko rulez i koniec dyskusji :drinking: :drinking: :drinking:
  • 0

budo_canaris
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 221 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Z metra cięty
hehe. A tu jeszcze przyszły ciepłe dni, zbliżają się wakacje, grile, działka, słońce będzie niemiłosiernie prażyć, zero cienia...... a piwo sie chłodzi w lodóweczce 8)
Ale nie zbaczajmy z tematu.
  • 0

budo_spider
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 90 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Z metra cięty
179cm , 74 kg tak mysle ze jakbym tak przybral 5 kg w lapy i klate to byloby lepiej :wink: . Ale mam szybka przemiane materii wiec to niezle wyzwanie.
  • 0

budo_sikor
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

Re: Z metra cięty
Spider, proponuje piwko i grilowanie.To zawsze pomaga :wink: Ale piwka tak bez przesady, bo puzniej przychodzi moment gdzie tracisz cale piwko i jeszcze pare kg w jednej chwili ( jak ja nie lubie wymiotowac :P )
  • 0

budo_tauro1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:w-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Z metra cięty
200 cm i 110 kg :)
  • 0

budo_blindwarrior
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dresiarskie,kałuszyńskie zadupie

Napisano Ponad rok temu

Re: Z metra cięty
hejeczka!
ja się nie mam czym chwalić 171 zworstu i 75kilo wagi, ale to przez nogi...
(rozrośnięte cholery są...) chciałbym przybrać jeszcze troszku w klacie i zwiększyć szerokośc barków... z moich nóg jestem dumny
moja żona też... :)
pozdrawiam
jak zwykle mały blind...
  • 0

budo_dakeyras
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Z metra cięty
Ja przy wzroście 175 cm ważę 65 kilo. A planuję zrzucić brzuszka, którego mam trochę (acz nie za dużo) mimo małej wagi. Oprócz tego trzeba oczywiście kilka kilo w mięśniach nabrać :-) .
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024