Skocz do zawartości


Zdjęcie

gdzie, jak i co nosicie ze soba


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
125 odpowiedzi w tym temacie

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: gdzie, jak i co nosicie ze soba
zawsze i wszędzie...nawet latem na plażę...
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: gdzie, jak i co nosicie ze soba
To miłe wiedzieć, że ktoś przyznaje sie do łamania prawa...
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: gdzie, jak i co nosicie ze soba
nooo...i jeszcze woże przeładowana broń w pociągach;-)...
w domu lezy na szafce a nie w kasecie pancernej....
i do tego ciagle nią mierzę w kolegę z zaskoczenia..;-)..
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: gdzie, jak i co nosicie ze soba
a powiesz jmi jaki masz patent na noszenie klamki w lecie przy krótkich spodenkach???
  • 0

budo_slaw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gdzie, jak i co nosicie ze soba

nooo...i jeszcze woże przeładowana broń w pociągach;-)...
w domu lezy na szafce a nie w kasecie pancernej....
i do tego ciagle nią mierzę w kolegę z zaskoczenia..;-)..


mam nadzieje ze tylko sobie jaja robisz = szczegolnie z ostatnim, sam bylem swiadkiem jak pistolet ktory mial byc rozladowanny zrobil piekna dziure w scianie = kazda bron raz do roku sama strzela, szkoda by bylo kolegi , co do punktu drugiego to sie lepiej zaopatrz w kasetke - sejf i dzieciakom trudniej sforsowac jak szafke a i policja zaczela robic naloty na posiadaczy broni palnej z niezlym zniwem = ludziska traca pozwolenia szybciej niz je dostawali :) reszta bez komentarza
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: gdzie, jak i co nosicie ze soba
powiedzmy że to był żart..mam nadzieje , że to zaspokoi sposób myslenia niektórych ludzi o broni i przyczyni sie do stworzenia mojego wizerunku jako osoby odpowiedzialnej i nie da niektórym powodu do utyskiwań "jacy niektórzy ludzie to idioci bo mierza do kolegów z własnej broni"..;-)..
a on topic>>jajk nosicie klamki w lecie??oprócz saszetek....;-)
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: gdzie, jak i co nosicie ze soba
Raaaaaaany. Dopiero to "powiedzmy że to był żart" zabrzmiało strasznie. Coguarr, popraw mnie jeśli się mylę, ale powiedziałeś mniej więcej: owszem, chodzę na dyskoteki z klamką i mierzę z niej do kolegów żeby ich nastraszyć, i robię jeszcze sto innych okropnych rzeczy, ale uznajmy że to taki żart, bo się chcę dowiedzieć jak sobie poradzić z noszeniem gnata jak jest lato 8O 8O 8O

eeee... pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: gdzie, jak i co nosicie ze soba
adam d...buahahaha...:)..czytam twoje posty na róznych forach z przyjemnością..powaznie..:)...a co do broni to ja nie pisałem , że straszę nią kolegów na dyskotekach..buahahaha to było by troche niesamowite.. nadal jednak chcę pozanc wasze sposoby na noszenie klamki (1.3 kg metalu!!) w lecie....:)
  • 0

budo_slaw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gdzie, jak i co nosicie ze soba

nadal jednak chcę pozanc wasze sposoby na noszenie klamki (1.3 kg metalu!!) w lecie....:)


w moim przypadku to o 0,3 kg mniej (P-99) :) patent (?) to kabura z tylu na biodrze lub zupelnie z tylu na pasku ale poziomo (w tym przypadku zupelnie nic nie widac dopoki sie nie schylisz) + luzny T-shirt 8)

generalnie gorace lato to jest jakis problem , o saszetce wspominales, w sumie firmowa to chyba najlepszy pomysl na naprawde gorace dni, alternatywa jest rowniez plecaczek czy raczej sakwa (taka przez jedno ramie = ostatnio modne) w niej tez mozna wymodyfikowac niezla kieszen (oryginalnych nie spotkalem)

ostatnim wyjsciem jest wymiana guna na jakis lzejszy i mniejszy niz to co masz (jesli zgodnie z obrazkiem targasz ta berette) wybor jest duzy tylko cholerka wszytko takie malo poreczne = az ciezko chwycic te wszystkie backup gun ale za to duzo latwiej schowac

ja natomiast jak jestem sam (bez rodzinki) coraz czesciej nosze tylko NOZ = i coraz bardziej mi sie to podoba :)
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: gdzie, jak i co nosicie ze soba
no tak...plecaczek odpada , bo nie wyciągnę jej przez 5 minut...:) kabura poziomo powiadasz...no próbowałem cos takiego wykombinowac ale troche przeraża mnie niepewność leżenia tej broni w takiej kaburze jesli się odepnie..to tak jak z glockiem>>niby mozna go bezpiecznie przenosic z nabojem ale za łatwo jakoś się strzela :) ..nóż.wiadomo nóż łatwy w przenoszeniu,lekki,szybki w użyciu,grożny..ale uważam nóż za broń niehumanitarną:) i niebezpieczną dla tego kto go wyciaga bez zadania ciosu od razu.a chyba nie łatwo jest sie przekonać do cięcia człowieka w strugach krwi??:)ja np.nigdy nie posłużyłbym się nożem przeciwko człowiekowi i dlatego nosze tylko viktorinoxa z piłkami,śrubokrętami.
  • 0

budo_slaw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gdzie, jak i co nosicie ze soba
hmm :? widze u ciebie pewna sprzecznosc, bron palna to raczej najmniej humanitarne z rozwiazan, powiedzialbym raczej ostateczne :) serio :
jakakolwiek bron wyciagasz to po to zeby jej uzyc i to definitywnie a nie machac na pokaz, wyciagasz tylko wtedy gdy walczysz o "zycie" - nie widze i nie znam innych powodow, noz = no coz faktycznie "prosciej" pociagnac jest za spust, ale noz to noz nie ma to tamto - przynajmniej wiesz ze wyciagniesz go tylko wtedy gdy bedziesz musial a nie na pokaz

kabura pozioma = nawet te robione przez "kajmana"(dawna baza anin) maja sprezyne dociskowa i zadnych innych zabezpieczen = i tak ma byc masz wyrwac i walic, ja mam bioderkowego otwartego nalesnika tez bez zabezpieczen i podczas biegania i skakania po lesie giwera nawet sie nie probowala wysunac :) ergo = bez obaw - trzyma spoko , obawa dla mnie byla jazda samochodem = ale okazalo sie (mialem na probe) ze akurat jest w dolku ledzwiowym i idealnie pasuje = a przy przenoszeniu nie widac absolutnie nic spod koszulki :) w koncu wybralem biodrowa ale sie zastanawiam powaznie nad zmiana :)
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: gdzie, jak i co nosicie ze soba
slaw...humanitarna bo gość nie wie nawet czemu lezy na ziemi i tak cholernie nie krwawi jak po nozu..poza tym to walka bezkontaktowa i nie musze się brudzić:)
a co do kabury...faktycznie ta baza anin>>kajman to chyba najlepszy w polsce dostawca kabur.nawet kamizelke taktyczną sobie tam na zamówienie robiłem:) i nie marudzili:)...co do kabury otwartej to tak jak napisałem:wierzę ale nie będę sprawdzał w praktyce.tak jak z glockiem:wiem , że nie strzela sam w kaburze ale...:)
a co do patentu to ja noszę kaburę wewnętrzną z pasem skórzanym pistolet mam kręgosłupie na wysokości nerek.problem jest tylko przy jeżdzie samochoedemuwiera.ale ostatnio noszę też giwerkę normalnie z boku pod koszulką..kto wie co tam mam??może torebkę z kasą??:)
  • 0

budo_slaw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gdzie, jak i co nosicie ze soba

..humanitarna bo gość nie wie nawet czemu lezy na ziemi i tak cholernie nie krwawi jak po nozu..


ojjjj to ty ran postrzlowych chyba nie widziales - z czeczeni zdjecia widzialem - rany postrzlowe krwi jak w rzezni - tylko na filmach jakos malo - a jak zrobia realistycznie to potem wszyscy wsiadaja ze film za krwawy :)
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: gdzie, jak i co nosicie ze soba
Zapraszam tutaj:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: gdzie, jak i co nosicie ze soba
:) sam mam blizne po kuli na szczęscie po rykoszecie ;) taki znak courage...nie chodziło mi o rany ale o babranie sie w tej krwi ofiary...a poza tym to nie ma byc seria z kałacha tylko humanitarne strzelania z pistoletu z amunicji nie powodującej przebicia ciała na wylot..:)
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: gdzie, jak i co nosicie ze soba
lord....ja mam taka kabure wewnętrzną, że pistolet nie styka sie z ciałem..ale cholerne okładziny drewniane czarne sie zrobiły..i dlatego na lato wymieniam je na plastiki...
  • 0

budo_taketa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gdzie, jak i co nosicie ze soba
hmm to wkoncu co w tej polsce mozna nosic przy sobie, jaka bron ??? :) .. mozna sobie wyrobic pozwolenie na nunczako ?
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: gdzie, jak i co nosicie ze soba
Ja nosze taniutkiego (i powiecie lipnego) teleskopa sprezynowego,
kranik-kastet, i defensywnie gryzaczek podwojny jakby ktos chcial solo :] Lubie moje zeby. Co ciekawe ostatnio jak mialem okazje to nie wiedziec czemu nie wyciagnalem teleskopa tylko zbilem 2 gosci (ogolem bylo nas tam troche ale to moje "osiagi" 8) ) z palami bez uzycia sprzetu. Teraz sie ciesze ze tak zrobilem bo sprawa jest na policji i kolesie odpowiadaja za bojke z niebezpiecznym narzedziem 6mies-6lat :]
Ogolnie polecam teleskopy, tylko trzeba wygladac w miare normalnie zeby policja was nie trzepala jak tylko was zobaczy.
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: gdzie, jak i co nosicie ze soba

mozna sobie wyrobic pozwolenie na nunczako ?


Jasne. Na każdą broń można. Ale nie dają...
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: gdzie, jak i co nosicie ze soba
a prpos..czy policjant potrzebuje specjalnego pozwolenia na broń??
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024