Skocz do zawartości


Zdjęcie

gdzie, jak i co nosicie ze soba


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
125 odpowiedzi w tym temacie

budo_clans
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

gdzie, jak i co nosicie ze soba
Dzis bylem swiadkiem bardzo nieprzyjemnej sytuacji. Bardzo by mi sie bron dzis przydala, jednak nie mialem jej gdzie schowac. Jak wy nosicie swoj sprzet, co to jest, i gdzie to trzymacie?

Postanowilem dzis ze nie bede sie ruszal z domu bez broni. Jedyne, czym umiem sie jako tako poslugiwac jest nunchaku. Jednak jest ono duze, miesci sie jedynie w kieszeniach bojowek, ale nie moge caly czas chodzic w tych samych spodniach. Chyba bede musial uzbierac kase na teleskopa.

Pozdrawiam
clans
  • 0

budo_canaris
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 221 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: gdzie, jak i co nosicie ze soba
nunchaku z tyłu za paskiem od spodni (na plecach).
Ostatnio zaczołem też machać. Ja pie...le ale to wciąga :!: 8)
  • 0

budo_clans
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: gdzie, jak i co nosicie ze soba
Jak Ty chcesz to nosic? Zeby dyndalo i wszyscy widzieli?

A ze wciaga to swoja droga ;P

Clans
  • 0

budo_canaris
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 221 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: gdzie, jak i co nosicie ze soba
Nic nie dynda. Oba "kijki" są za paskiem. Trzymają się sztywno, a i łatwo dobyć . Gdybym tylko dorwał tych co mnie okradli :evil: ach.
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: gdzie, jak i co nosicie ze soba
No Clans gratuluje , nareszcie.
Nie chce mi sie pisac , ale poszperaj po postach , cos sie nazywa PR 24 i sa to elastyczne tasmy z obciazeniem na koncach.
Tak na prawde to sobie kup noz , taki przez NOZ.
  • 0

budo_pioti
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec

Napisano Ponad rok temu

Re: gdzie, jak i co nosicie ze soba
najlepszy jest teleskop. sprawdza się zarówno przeciwko kilku napastnikom jak i przeciwko kijom, nozom i innym cudom. dobry teleskop kontra bejsbol i "bejsbol" złamany - sprawdzone doświadczalnie. Uzycie tez może być bezpieczne uderza sie po nogach. Zadbajcie żeby na końcu na kulkę założyć coś gumowego, wtedy mozna się wykpić jak policja zatrzyma :)
Noż może być ale jeśli przeciwnik też ma nóż to pozostaje nam walka w bezpośrednim kontakcie. A psychologicznie i przy krótkim dystansie albo np. dla dziewczyn najlepszy jest paralizator polecam Scorpion 300 z wbudowanym miotaczem gazu.
  • 0

budo_clans
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: gdzie, jak i co nosicie ze soba
Seiken : nie kupie sobie noza, ani NOZA tez nie :D z tego powodu ze zanim naucze sie nim poslugiwac minie duzo czasu. Po drugie, mam tez opory przed pchnieciem kolesia, a po trzecie, musialbym byc naprawde dobry, zeby nie spanikowac przed kolesiem z kosa i stanac z nim do walki. Noz nie jest dla mnie.

A co do nunchaku za paskiem. Bede musial z tym pokombinowac. Moje ma dlugosc ok 65 centymetrow, wiec nie bedzie latwo je schowac. Zima wiadomo, w kurtce, a teraz? Jak glownie biegam w krotkich spodenkach?

Pochwalcie jeszcze troche teleskopa, moze w koncu go kupie :D Tylko teraz musialbym przez net zamawiac, bo juz w army-shopach nie ma.

Pozdrawiam
Clans
  • 0

budo_michal maj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bialystok

Napisano Ponad rok temu

Re: gdzie, jak i co nosicie ze soba
Ja tam mam na wieksze imprezy , poreczny i mily kastecik . oczywiscie odlew wzorowany na sprzecie seals'ow . Nie jest duzy , nosze go w tylnej kieszeni jins'ow . Kiedy siegam po niego , malo kto mysli , ze cos tam wogole mam . :lol:
Zebra lamie ze ho ho belzebub
ostatecznie , czasami mam motylka :balisong:
Michal Maj
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: gdzie, jak i co nosicie ze soba

nunchaku z tyłu za paskiem od spodni (na plecach).

Kiedys wzialem tonfe na trening, Nam (instruktor) zuwazyl skrzywil sie i powiedzial, ze moze lepiej nauczy mnie nunchaku (tyle ze On uzywa trójsekcyjnego) Spytalem jak to dyksretnie schowac.
-Pod ubranie-i pokazal.
Tyle, ze mail na sobie taki dlugi azjatycki waciak, al'a Mao i faktycznie, od biedy pod połą takiego ubrania dałoby się nieść :-D
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: gdzie, jak i co nosicie ze soba

oczywiscie odlew wzorowany na sprzecie seals'ow


Jak ten sprzęt wygląda? daj ewentualny link do zdjęcia.
  • 0

budo_clans
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: gdzie, jak i co nosicie ze soba
Moze ktos uzna ze za duzo cuduje i wymyslam..... ale co tam. Juz wiem jak sie nosi nunchaku za paskiem :D Jedna paleczke wkladam w szlufke od spodni, druga za paskek. Wszystko byloby cudownie, tylko paleczka za szlufka wysuwa sie podczas biegu (sprawdzilem juz.... ;D ) Dlatego spinam ja z druga paleczka zwykla gumka do wlosow. Wyciaga sie bardzo prosto. Wystarczy chwycic za ktoras z paleczek od strony laczenia, gumka sama spada. Mozna w tym biegac, latac i siadac, nie wiem jak z tarzaniem sie po ziemi. I absolutnie nic nie widac, od godziny chodze z tym po domu i jeszcze nikt nie zauwazyl.

A co do kastetow. Sa jedynie skuteczne w walce w recz, na noz czy palke na nic sie nie przydadza.
Pozdrawiam
Clans
  • 0

budo_faolinar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: gdzie, jak i co nosicie ze soba
ja noszę butterfly -ja - nieduży , poręczny i fajnie się nim macha
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: gdzie, jak i co nosicie ze soba
"Ja tam mam na wieksze imprezy , poreczny i mily kastecik. Oczywiscie odlew wzorowany na sprzecie seals'ow - napisales Michal Maj. To ta formacka uzywa badz uzywla kastet? Wiem, ze w przedwojennym wojsku polskim uzywano kastetu, bylo nawet etiu na pasie glownym. Ktos wie wiecej?
K_P
  • 0

budo_dieselp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siemianowice Śląskie
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: gdzie, jak i co nosicie ze soba
o kastetach wojskowych nic nie wiem, ale czytalem kiedys o takich brytyjskich szpikulcach z 2 wojny swiatowej... cosik troche dluzsze niz kubotan... z jednej strony taki guzik i garota, a z drugiej wysowany szpikulec.... ktos moze wie cos wiecej?
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: gdzie, jak i co nosicie ze soba

ja noszę butterfly -ja - nieduży , poręczny i fajnie się nim macha

No i kubotan z niego dobry 8) Odpowiada mi dualny charakter tej broni, moge nie otwierac i walic jak popadnie (prawie), lub otworzyc i lepiej nie uzywac ...
P.S. Zerknij moze na stronke WWW w moim podpisie.
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: gdzie, jak i co nosicie ze soba
ja swojego teleskopa w lecie nosze w spodniach bojowkach lub przy pasku (teleskop jest z pochwa)jak wyposci sie koszule z spodni to niewidac ze cos masz jesli nosisz dlugie spodnie to morzesz kastet wlorzyc do skarpetki w lecie jest to utrodnione poniewarz nie masz plaszcza itd ale za to morzna kupic sobie kamizelke w sklepie z militarjami wojska np czarna i tam morzna kupe sprzetu wsadzic ,ja bez teleskopa sie nie roszam z domu, zawsze jest jeszcze zwykly dugopis nim tez morzesz krzywdy narobic znam rownierz goscia co sobie z lancucha pasek zrobil a co do nunczaku to morzna sobie zrobic metalowe z pretami metalowumi o dugosci dloni i z dluzszym lancuchem bardzo przydatne i skteczne i male mozna wszedzie wsadzic zawsze morzna kupic szelki do broni palnej i przerobij na szelki do broni bialej


______________
Marcin
  • 0

budo_streetfighter
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wwa

Napisano Ponad rok temu

Re: gdzie, jak i co nosicie ze soba
Dobrze się nosi nóż w bucie, ale tylko jak ktoś ma wysokie cholewy(kalosze :lol: )nie no jakieś wojskowe of course lub glany.
Nie przeszkadza w chodzeniu, bieganiu itd.
  • 0

budo_streetfighter
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wwa

Napisano Ponad rok temu

Re: gdzie, jak i co nosicie ze soba
Dobrze się nosi nóż w bucie, ale tylko jak ktoś ma wysokie cholewy(kalosze :lol: )nie no jakieś wojskowe of course lub glany.
Nie przeszkadza w chodzeniu, bieganiu itd.
  • 0

budo_blindwarrior
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dresiarskie,kałuszyńskie zadupie

Napisano Ponad rok temu

Re: gdzie, jak i co nosicie ze soba
Dobrze się nosi nóż w bucie, ale tylko jak ktoś ma wysokie cholewy(kalosze )nie no jakieś wojskowe of course lub glany.

się stosuję ostatnio do tego ,mam polskie desanty,w prawym mały nóż kuchenny,lekkie toto i wszystko można robić
co do nunchako, to ze starej anteny telewizyjnej wyciąłem dwie rurki. 15 cm, zalałem ołowiem i noszę za paskiem. przy odrobinie ostrożności nie wypada, ani nie przemieszcza się.
w zimie zrobiłem sobie głebokie kieszeniez przedniej strony kurtki i nosiłem w nich krótkie pałki (60cm)po obu stronach.
a na wakacje jeżdżę z mieczem... :)
"to, że nie masz paranoi, wcale nie oznacza, że oni nie chcą Cię zabić..."
  • 0

budo_shorty
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żory

Napisano Ponad rok temu

Re: gdzie, jak i co nosicie ze soba
Ja mam male pytamko poniewaz nigdy nie nosilem zadnej broni przy sobie.Czy nie wim ktos co policja zrobi kiedy by mnie zrewidowala na ulicy a ja za pazuchom chowam nooz lu nunczaku lub jakies inny przyrzad.
Jestem ciekaw tego bo jestem troszku mlody i nie scial bym sobie narobic jakis klopotow .
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024