Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kobiety w sportach walki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
175 odpowiedzi w tym temacie

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety w sportach walki

A tak apropos uwielabiam argument: ganianie za mamutami :) Kurde jak zyje zadnego mamuta nie widzialam. Gdzie wy je trzymacie? :) To musi byc jakis miedzynarodowy meski spisek 8)


Nawet Fiodor do niego należy (a mówią, że obiektywny). Bo jak inaczej, niz udzialem Admina w spisku mozna wytlumaczyc poczatek tego postu
Tafia napisal :D
  • 0

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety w sportach walki
Tez to zauwazylem, moze powinienm pisac w rodzaju meskim, zartuje.
rozumiem ze na poczatku nie wiele bylo tu kobiet.
Kamikaze: chcialam przez to powiedziec ze czasy sie hmm... kapke zmienily :idea: :lol:
Pozdrawiam, liczylam ze wypowiesz sie jeszcze o statystyce, mowilam serio, nigdy nie jest za pozno na nauke 8) a rzadko ktos dotyka tego tematu( tak wiem ze jest to forum sportowe)
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety w sportach walki
Ojojoj...chyba się faktycznie wezmę za śpiewanie :)
  • 0

budo_kamikaze
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z tej strony ekranu

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety w sportach walki

Kamikaze: chcialam przez to powiedziec ze czasy sie hmm... kapke zmienily :idea: :lol:


...ale hormony zostaly te same :twisted: (-to przez te mamuty, terytorium itp chcialem powiedziec :idea: )

Pozdrawiam, liczylam ze wypowiesz sie jeszcze o statystyce, mowilam serio, nigdy nie jest za pozno na nauke 8) a rzadko ktos dotyka tego tematu( tak wiem ze jest to forum sportowe)


Sorry za off-topic
Przygode ze stystyka zakonczylem jakies 3 lata temu i niewiele juz zostalo (chyba tylko to ze nie wierze sondzazom puki nie zobacze na jakiej probie byla wykonywana i jaki jest, przynajmniej, szacowany blad). Bardziej interesowalem sie ekonomertria , teraz przekwalifikowalem sie na strategie, organizacje, zarzadzanie (chciaz smykalka do liczb pozostala) 8)
  • 0

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety w sportach walki
Smykalka do liczb to dobra rzecz:) Swoja droga jak ci sie podobaja wykresy uzywane np. w reklamach :) ?
  • 0

budo_kamikaze
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z tej strony ekranu

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety w sportach walki

Smykalka do liczb to dobra rzecz:) Swoja droga jak ci sie podobaja wykresy uzywane np. w reklamach :) ?


"Dla mnie bomba :) "

Tak wogóle to nawet krach można na wyresie przedstawić jako "gwałtowny wzrost...spadku" :lol: :lol: :lol:

Konczymy off-topic, przechodzimy do tematu :!:
  • 0

budo_mangha
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 241 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety w sportach walki
Ojoj, to się narobiło, jak ja w Poznaniu siedziałam!
Nie spodziewałam się po Was, panowie, takich ostrych wypowiedzi. Podajcie chociaż jakiś sensowny argument, dlaczego kobiety nie powinny startować w MMA.

Co do sylwetki - wysportowane ciało moim skromnych zdaniem jest znacznie bardziej sexy niż wychudzone i odwodnione ciałka modelek oraz tym bardziej niż grubawe dupcie zasiedziałych wielbicielek życia rodzinnego.

Samo określenie: kobiece - niekobiece to stereotyp opisujący, jak powinna wyglądać i zachowywać się dziewczyna - oczywiście wg pewnej grupy mężczyzn. Przed chwilą na ten temat wypowiadała się Agnieszka Rylik (w "Teleekspresie"), którą mam zaszczyt i przyjemność znać osobiście i której braku duchowych i cielesnych atrybutów naprawdę trudno zarzucić, a przecież jest zawodową bokserką i kick-bokserką, od ponad dziesięciu lat startującą w najbardziej prestiżowych zawo#####ch świata.
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety w sportach walki

Ojoj, to się narobiło, jak ja w Poznaniu siedziałam!
Nie spodziewałam się po Was, panowie, takich ostrych wypowiedzi. Podajcie chociaż jakiś sensowny argument, dlaczego kobiety nie powinny startować w MMA.


To znaczy mnie to nie przeszkadza że startują ale dla mnie taka dziewczyna jakoś nie leży, no nie wiem no po prostu nie jest już osobą o którą można dbać, przytulić opiekować się, ale to tylko mój punkt widzenia.

Co do sylwetki - wysportowane ciało moim skromnych zdaniem jest znacznie bardziej sexy niż wychudzone i odwodnione ciałka modelek oraz tym bardziej niż grubawe dupcie zasiedziałych wielbicielek życia rodzinnego.

Nie no nie wpadaj w skrajność, mowa jest o biciu się kobiet w ma, wiadomo że wysportowane ciało jest ok, ale nie ze złamanym nosem i "wybitymi" policzkami, no o kościach na dłoni nie wspomnę.

Samo określenie: kobiece - niekobiece to stereotyp opisujący, jak powinna wyglądać i zachowywać się dziewczyna - oczywiście wg pewnej grupy mężczyzn.

tzn 90%?

Przed chwilą na ten temat wypowiadała się Agnieszka Rylik (w "Teleekspresie"), którą mam zaszczyt i przyjemność znać osobiście i której braku duchowych i cielesnych atrybutów naprawdę trudno zarzucić, a przecież jest zawodową bokserką i kick-bokserką, od ponad dziesięciu lat startującą w najbardziej prestiżowych zawo#####ch świata.

No i właśnie agnieszka jest przykładem (nic do niej nie mam) kobiety z którą bym się nie związał, widać po niej te wszystkie walki które stoczyła i wg mnie nie jest tak kobieca i tak zmysłowa jak np instruktorka aerobiku :)
  • 0

budo_a
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 519 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety w sportach walki

To znaczy mnie to nie przeszkadza że startują ale dla mnie taka dziewczyna jakoś nie leży, no nie wiem no po prostu nie jest już osobą o którą można dbać, przytulić opiekować się, ale to tylko mój punkt widzenia.


To sprawa indywidualna ale takie podejście sprawia, że babki potem
udają pierdoły by się przypodobać facetom, potem wychodzi, że jak
mają się czegoś nauczyć to tylko we własnym gronie, bo w gronie
"koedukacyjnym" to chłopy lecą tylko na blondynki.
Ja osobiście lubie babki z ikrą, nie jakieś babochłopy, ale
wysportowane i energiczne. Coś jak Sandra Bullock w co niektórych
filmach.
  • 0

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety w sportach walki
Kurcze, jestem blondynka i to ciemna. przestraszony
Co do facetow, to pamietam ze jakies pare miesiecy temu udawalam ze komputera nie umiem wlaczyc :) . No coz:roll: trzeba sobie radzic, roznymi sposobami.
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety w sportach walki

Ja osobiście lubie babki z ikrą, nie jakieś babochłopy, ale
wysportowane i energiczne. Coś jak Sandra Bullock w co niektórych
filmach.

Ototoot, właśnie o to chodzi żeby potrafiła też zadbać o siebie, no ale nie tłuc się po ringach... 8)

btw: śpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej... :) pam param
  • 0

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety w sportach walki
Blondynki – hmmm. wiem ze jest to sprawa umowna i określa pewien typ kobiet, ale przyjmijcie drodzy panowie ze blondyni tez istnieją :D . Nie popieram ani feminizmu ani szowinizmu, uważam ze jak świat światem mężczyźni i kobiety dogadywali się i będą się dogadywać :)
teraz mala prywata: z tego co widze czasami normy co jest meskie a co nie ogranicza was bardziej niz nas to co uwaza sie za kobiece :wink:
  • 0

budo_kamikaze
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z tej strony ekranu

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety w sportach walki
Kto podkręca wyniki przy odpowiedzi "a niech startują"!!! :evil: :wink:
  • 0

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety w sportach walki
Nie ja... ja raz glosowalam :roll:
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety w sportach walki
Ja tam bardzo lubie i bardzo szanuje dziewczyny ktore cwicza SW. Jak to sie mowi, w zdrowym ciele zdrowy duch. przynajmniej sa one duzo bardziej zrownowazone i mozna z nimi pogadac o czyms ciekawym. Te ktore nie cwicza, to przewaznie mimozy z wielkim pretensjami do swiata, ale zeby sie wysilic to juz nie.
I wole przytulic cialo doskonale wytrenowane, niz jakies rozlewajace sie sflaczale faldy tluszczu. Nie mowiac o ty, ze jak masuje , to przynajmniej masuje miesnie :wink: a nie kosci....heheh I te dobrze wycwiczone to tez naprawde umieja masowac!! No i wiadomo przeciez ze najlepiej sie przekazuje swoje uczucia tlukac ja niemilosiernie w sparringu, wtedy przynjamniej ona czuje ze ja naprawde uwielbiam!
  • 0

budo_aga
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety w sportach walki

To znaczy mnie to nie przeszkadza że startują ale dla mnie taka dziewczyna jakoś nie leży, no nie wiem no po prostu nie jest już osobą o którą można dbać, przytulić opiekować się, ale to tylko mój punkt widzenia.


Fiodorku nie wiedziałam zes Ty taki opiekunczy :P

Mysle bijatyka nie jest kobieca i mimo tego, ze wg historii wiekszosc wojen zostala zapoczatkowana przez kobiety lub o kobiety, uwazam ze kobieta, ktora wyraza wole walki ma za duzo hormonu meskiego, wiec czy to jest Kobieta??
Moim zdaniem to kobieta powinna dazyc do pokoju, anie walczyc w ma, no chyba ze to wersja artystyczna uklady sportowe- pokazy- ale czy takie cos istnieje?), a nie okladanie sie po pysku.
No i oczywiscie co innego trenowac, a co innego startowac w zawodach.
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety w sportach walki
Kurde... Normalnie inkwizycja :)

Z całym szacunkiem, Panowie, ale niech sobie robią CO CHCĄ. I już. W spodniach też zabronicie dziewczynom chodzić?!? Bo w moim odczuciu to jest tak: podobają się wam fighterki? Cool. Nie podobają się? A kto każe zabierać je zaraz po walce na romantyczny spacer czy kolację przy świecach? I już. Według moich "obliczeń" napompowani do granic możliwości (zaraz skóra zacznie pękać!!!) kulturyści też nie leżą znacznej części pań. I co? Powinny zacząć krzyczeć że siłownia jest be? I że nie wolno nam tam chodzić? I że takie nadmierne dbanie o własny wygląd jest niewątpliwie oznaką nadmiernej ilości hormonów żeńskich i że takich zniewieściałych to one nie chcą? Eee... Bzdury.

A abstrahując od tego czy walczące kobiety mi się podobają czy nie, i czy chciałbym z taką resztę życia spędzić, to strasznie mi się podobają walki bokserskie kobiet :) Wkładają tyle serca do walki, że aż miło popatrzeć :wink: Chyba najcięższy nokaut jaki widziałem zakończył walkę dwóch kobiet ;)

Mój głos poszedł na "a niech startują". I jeśli Fiodor wygeneruję ankietę typu Czy faceci mogą prać, gotować i zmywać? to też bez wahania oddam głos na tak.

Pozdrawiam, AdamD
  • 0

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety w sportach walki
Ponoc faceci sa lepszymi kucharzami od kobiet :)
Po tych wszystkich mesko - kobiecych dyskusjach postanowilam zamiescic swoj meski obrazek. :)
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety w sportach walki

Ponoc faceci sa lepszymi kucharzami od kobiet :)

Zmartwie Cie (a moze nie :D ) ale to prawda. Wkutek pewnych róznic fizjologicznych, kobietom zmienia sie wrazliwosc smaku i powonienia zaleznie od fazy cyklu.
  • 0

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobiety w sportach walki
Tak wiem, zmienia sie nawet przewodnictwo skory, ale kobiety maja znacznie lepszy wech. Co do zmartwienia to nie zmartwilo mnie to, wrecz przeciwnie... no to moze drodzy panowie... tak do gotowania? :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024