Skocz do zawartości


Zdjęcie

YMAA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
157 odpowiedzi w tym temacie

budo_michal maj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bialystok

Napisano Ponad rok temu

Re: YMAA
Posluchajcie ,z ta tygrysia forma to nie takie proste .
Troche teorii :
Yao Gu ( bo tak sie te forme pisze ) oznacza "potrzasaj bebnem".
Zostala stworzona w ramach rodziny TaiZu , w oparciu o styl tygrysa i zurawia . Nie jest to chyba czysty zuraw , ale sekwencja "adoptowana" do stylu . Forma ta jest sredniego zaawansowania , jednak jest ona dopiero nauczana na ...uwaga ... IX stopien YMAA !! :o
Jesli chcecie ja od razu , nie ma sposobnosci , aby ktorys z instruktorow jej wac nauczyl . Sposob moi drodzy jest tylko jeden , wiec sluchac uwaznie .
cwiczac ciezko przez rok , i poznajac material z pierwszego stopnia , moze , ale tylko moze , zwrocicie na siebie uwage instruktora i jesli zobaczy ze macie talent , postanowi ewentualnie wyslac was na jakies zawody z forma pokazowa . Istnieje niezle prawdopodobienstwo , ze ta forma bedzie Yao Gu. :D
Niestety ja tej formy calej nie znam , znam tylko pare technik , ktore ona wykorzyje .
Jesli chodzi o filmowanie zawodow , trener moj zapowidzial , ze trzeba miec zezwolenie i wplacic kwote o wysokosci 50 zl.
nie pisalem jeszcze listu z prosba o pozwolenie , ale zrobie to w tym tygodniu i odrazu zarezerwuje se bilet 8)
teraz co do innych technik ze stylu tygrysa ... uwaga ...
idzicie do ksiegarni i sprawcie se ksiazeczki SiFu Piotra Osucha " Hung Gar Quen - potega piesci poludnia " czy jakos tak sie to nazywalo . Jest tam duzo ciekawych technik , i szybko zauwazycie , ze Hung Gar i Bialy Zuraw Bai He sa bardzo podobnymi stylami .
Wracajac do YMAA , panowie ... nie rozpalajcie sie tak szybko , gdyz wszystko na tym swiecie wymaga czasu i ciezkiej pracy . Mam dla was dobra rade ...cwiczcie wszystko , robcie pompki , bo ci ktorzy mowia ze technika jest wszystkim to w glebi serca dupa .
Ostatnia kwestia ... proponuje sie spotkac wieksza ekipa przed zawodami 14 kwietnia i pojsc se na piwo , lub na pare piwek wariat
Ja juz sie na trening szykuje . papieros
Trzymcie sie
Michal
  • 0

budo_szary
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: YMAA
Piwko przed zawodami? ;) Yo... Wchodze.. :D Zeby tylko bylo gdzie, bo tak pod budka to jakos nieetycznie.. wariat :lol:
Co do tygrysa i leoparda, to troszke juz napisalem w poscie "zwierzece style w W-wie" i jestem pewnien ze zarowno u Osucha jak i uSwiatkowskiego bedzie mozna uzyskac pelne informacje. Co do nauczznia sie samej formy z kartek, filmu itd, jesli nie zna sie zalozen i specyfiki stylu i nie mialo sie nic wspolnego z systemowym przygotowaniem to podchodze do tego dosc sceptycznie.. W HG wiekszosc techik wchodzacych w sklad danej formy rzezbi sie i szlifuje przed rozpoczeciem nauki formy.. Nim zacznie sie nauke formy kwiatu sliwy (pierwsza forma systemowa) to czlowiek zna juz duza czesc technik wchodzacych w jej sklad, oraz (przynajmniej u Swiatkowskiego) conajmniej 4 formy treningowe, ktore rowniez zawieraja poszczegolne elementy Mui Fa Kuen. Podczas nauki formy, nadal sa nauczane i tlumaczone znane juz techniki, oraz tlumaczone (wraz objasnieniem aplikacji) i cwiczone te ktore sa wciaz jeszcze nowe. :o Bla bla bla.. :oops: Zapedzilem sie do rzeczy chyba oczywistych :D
Do zawodow zatem.. Ktos zna szczegoly, o ktorej sie zaczynaja? Wiem gdzie ale nie mam pojecia kiedy start a na stronie Chin Woo nic nie ma.. :cry:
  • 0

budo_szary
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: YMAA
Co do podobienstwa Hung Garu i Bialego Zurawia to pewnie dlatego ze w koncu Zuraw to jedna z dwoch podstawa HG. :)
  • 0

budo_michal maj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bialystok

Napisano Ponad rok temu

Re: YMAA
EEeeee tam , bedzie miejsce w jakiejs podrzednej osiedlowej mordowni , gdzie piwo kosztuje z 4 zl . Pewnie na jednym piwie sie nie skonczy ... mozna by nawet zrobic mini-zlot budo.gr.pl kungfu/wushu :D
teraz tak , z racji ze mistrzostwa sa Chin Woo , pewnie dobrze obstawiony bedzie Hung Gar :grin: , looz przyzwyczajonym byc do polityki .
By The Way : Szary , w zurawiu , tez zanim zaczniesz uczyc sie formy masz juz niezly zapas technik . O podobienstwach i roznicach systemu nie gadajmy teraz bo to za duzo klawiszy trzeba by bylo wcisnac , a ja zbyt leniwa bestia na to jestem :lol: jak cos to pogadamy przed zawodami przy kufelku czegos zimnego , zlotego i z pianka .

Teraz tak , moze ktos widzial formy i walki w wykonaniu szkoly Al'a Dacascos'a Wu Hoop Kuen Do z trojmiasta ? Potrzebuje informacji czy to mocne i czy ma to jakies ladne sekwencje ?
Pozno juz , ide spac , jutro uczelnia ,starsi wlasnie zrobili mi jazde o priorytetach w zyciu :-? , ogole zmeczenie materialu
dobranoc
Michal Maj
  • 0

budo_szary
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: YMAA
Jakos tak przypominam sobie okolice OSiR, i trudno mi siboie przypomniec jakas "mordownie" ;) chociaz jest tam jakas knajpa azjatycka gdzie m.in. daja piwo. :) Zywiec.. :D
Co do zlotu.. hmm mozna by sie pokusic.. :) ) Ale do tego potrzebujemy godzine rozpoczecia calej imprezy... Chyba ze by sie zgadac w jakiejs przerwie... Zreszta mozemy zrobic "budo" inicjatywe, i kazdy z "budowiczow" bedzie mial przywiazana gdzies np. zerwona chustę lub bandamke.. :) Wtedy bedzie latwiej sie poznac. Pozatym bedzie smiesznie, gdy kilkunastu chlopa bedzie lazilo z przyodzianych w kolorowe chusty... :lol: :lol: :lol:
co do mocnej obsady HG. Hmm tak napewno bedzie silnie reprezentowany HG Osucha.. Co do swiatkowskiego to istnieje mozliwosc ze nie bedzie nikogo... Takie tam personalne zatargi.. Szkoda.. :(
  • 0

budo_agis
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: YMAA
Cześć,
Chciałabym w tym miejscu zaznaczyć, że bardzo lubię piwo wariat i jeżeli pozwolicie to z przyjemnością się do was przyłączę 14 kwietnia.
Buziaki,
Aga
  • 0

budo_michal maj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bialystok

Napisano Ponad rok temu

Re: YMAA
Agis , bardzo cieszy mnie fakt , ze towarzystwo piwne nie bedzie czysto meskie :) .
Szary , trzeba dowiedziec sie o ktorej zaczyna sie turniej i wtedy dogadac sie co do miejsca spotkania . Nie koniecznie trzeba w jakiejs orienntalnej knajpie , mozna nawet gdzies w centrum , bo ja z dworca bede naginal :-? .
Teraz tak ... na tych zawodach mam swych faworytow ,ale sadze ze prawie wszystko zgarnie Hung Gar , warszawskie Chang Chuan i RT . Chce aby ktos nowy pokazal cos fajnego . Sztuka zyje i powinna sie rozwijac a nie stac w miejscu i pierdziec .
Czes jesc :D
Michal Maj
  • 0

budo_michal maj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bialystok

Napisano Ponad rok temu

Re: YMAA
Kto jest chetny otrzymac form
:wink: belzebub Xiao Hong Quan belzebub :wink:
w formacie elektronicznym oczywiscie .. a raczej w formacie tekstowym z obrazkami ( pdf ) , niech wejdzie se na stronke [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Bedzie to tam lezec przynajmniej do godziny 23 :D :D wiec qrde sciagac sciagac
Dodatkowo ... dla tych ktorzy maja w domu anteny satelitarne cyfrowki ( nie koniecznie cyfra+ ) , jest tam program CCTV9 ( telewizja chinska ) i leci tam program ktorego celem jest nauka przestraszony wu shu przestraszony . Dwa miesiace temu uczyli bardzo fajnej sekwencji miecza ( ze wszystkimi zastosowaniami oczywiscie ) a teraz chyba robia pa kua . Nie jestem pewien , gdyz program ten nadaja kolo godziny 12 , kiedy jestem na uczelni , wiec zadko moge go sobie obejrzec.

oki , jedzenie sie juz zrobilo
Have fun kids
zawsze wasz
Michal Maj
  • 0

budo_szary
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: YMAA

Agis , bardzo cieszy mnie fakt , ze towarzystwo piwne nie bedzie czysto meskie :) .

Michal Maj


Tez sie ciesze ze nie beda sami faceci.. :wink: Oki.. co do konkretow.. podejrzewam ze w tym tygodniu naprawde nie bede mial czasu zeby samemu skontaktowac sie z Chin Woo. Ale jesli nikt niczego sie nie dowie, to w poniedzialek sproboje osobiscie.. Co do miejsca spotkania to dogada sie w zaleznosci od tej godziny, czyli po poniedzialku. Co do Faworytów:
- Formy południowe: Hung Gar Kuen "Osuch Kwoon"
- Formy północne: Szkoła Nama, Gynska szkoła Shaolin, Nan-Bei.
- Broń dł i krótka: Hung Gar Kuen, Szkoła Nama, Nan-Bei
- Broń różna: Szkoła Nama (kobiety ew. RT)
- Tajiquan tradycyjne: szkoła Nama
- Taiji broń: Szkoła Nama, Nan-Bei
- Nanquan: Hung Gar
- Changquan: Szkoła Nama, CSiR "Tradycja",
- Tajiquan sportowe: Szkoła Nama
- Nandao: HUng Gar
- Gunshu: Nan-Bei, CSiR "Tradycja", Szkoła Nama
- Nangun: Hung Gar
- Jianshu: Szkoła Nama, Nan-Bei
- Qiangshu: Szkoła Nama, Nan-Bei

Jesli chodzi o RT to raczej chyba nie bedzie wiekszych sukcesow, poza ew. kobietami, tzn. jedna konkretna :) Pozdrowionka :)
  • 0

budo_michal maj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bialystok

Napisano Ponad rok temu

Re: YMAA
Szary : strzal w 10tke z tymi faworytami .
zauwaz , ze w tym turnieju udzial brac beda tylko ludzie z polskiego zrzeszenia wushu chin-woo . Nie bedzie prawie nikogo z polskiej unii tradycyjnych sztuk walki . Na pewna beda jakies delegacje z modliszki , choy li fut , YMAA ( juz pisalem , bedzie ekipa dwu-osobowa ) , ale nic wielkiego . Dziwna sprawa ta polityka :( i nie chce mi sie o niej rozpisywac . Powinno liczyc sie cwiczenie i ciezka praca a nie kontakty i "dopychanie sie do koryta" przy ministerstwie spotru :cry:
salut
wlasnie juz zajdlem
Michal Maj
  • 0

budo_szary
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: YMAA

zauwaz , ze w tym turnieju udzial brac beda tylko ludzie z polskiego zrzeszenia wushu chin-woo . Nie bedzie prawie nikogo z polskiej unii tradycyjnych sztuk walki . Na pewna beda jakies delegacje z modliszki , choy li fut , YMAA ( juz pisalem , bedzie ekipa dwu-osobowa ) , ale nic wielkiego
salut
wlasnie juz zajdlem
Michal Maj


a ja wciaz jestem glodny jak cholera, i nie moge nic z tym zrobic :( :cry:

Co do ludzi z klubow nalezacych do zrzeszenia, to chyba nie do konca tak.. Bo np. szkoła nama chyba wciaz jeszcze nie należy do zrzeszenia. Jest natomiast zapraszana... Co do modliszki, to jesli bedzie to chyba tylko w Sandzie bo w formach sie chyba nie pojawia? O ile wiem to organizuje własne zawody i nie ma zwiazkow ze zrzeszeniem.. Ale moze sie myle, jesli tak to prosze kogos z modliszki o uscislenie i poprawienie...
  • 0

budo_michal maj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bialystok

Napisano Ponad rok temu

Re: YMAA
Szary , powiedz mi jakie jest twoje podejscie do szkoly Nam'a ? bo wiele o niej slyszalem i chce sie przekonac czy to prawda ...
Co do obstawiania zawodow , moze sie jeszcze troszke wstrzymajmy :D
bedzie dobrze jak se sami popatrzymy bedac na malym rauszu po-piwnym :D .
Co do tej audycji na telewizji chinskiej , to nnie trzeba miec satelity na nia . Program ten emitowany jest na sieci , a audycja od kung fu jest nadawano kazdego dnia , a jej dlugosc to 15 minut . a teraz akurat pa kua nauczaja ( a dokladniej mowiac krokow krazacych wariat zawsze dostaje po tym zawrotow glowy ). adres : http://www.cctv-9.com/
yo
na razie tyle
Idacy teraz spac
Michal Maj
  • 0

budo_piotrj
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 527 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: YMAA
[quote name="SzArY... Co do modliszki, to jesli bedzie to chyba tylko w Sandzie bo w formach sie chyba nie pojawia? O ile wiem to organizuje własne zawody i nie ma zwiazkow ze zrzeszeniem.. Ale moze sie myle, jesli tak to prosze kogos z modliszki o uscislenie i poprawienie...[/quote"]

Witam
Nie SzArY - nie mylisz się. Z tego co wiem nikt od nas nie bierze czynnego udziału w w/w zawodach. Osobiście wybieram się popatrzeć, ale to zupełnie prywatnie :)
pozdrawiam piotr
  • 0

budo_piotrj
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 527 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: YMAA
przepraszam, coś mi z cytatem nie wyszło :oops: . chodziło mi o potwierdzenie "słów" SzArEgO :wink:
piotr
  • 0

budo_szary
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: YMAA

Szary , powiedz mi jakie jest twoje podejscie do szkoly Nam'a ? bo wiele o niej slyszalem i chce sie przekonac czy to prawda ...
Michal Maj


Ale sie kurcze pouczylem... :( Morderczego stylu rachunkowosci zarzadczej.. :D Tylko jeszcze nie wiem kto ostateczbie zejdzie.. Czy ja, jak dostane pytania egzaminacyjne, czy egzamoinator, jak przeczyta moje odpowiedzi...

Moje "podejscie" do Szkoly Nama? ;) Pozytwyne.. :) ) Ale chyba nie o taka odpowiedz chodzilo. Ktorko - Szkola przygotowujaca przede wszystkim do Wu-shu, w zasadzie nie uczaca walki, a perfekcyjnego wykonania form sportowych. Fajna jesli ktos juz cwiczyl, ma podstawy, i chce rozwinac umiejetnosci pokazowego - estetycznego i harmonijnego wykonania form. Bardzo fajne, sympatyczne i zdolne towarzystwo, treningi prowadzi Nam, oraz jego asystenci. Na grupie zaawansowanej, kazdy kllepie "cos" swojego, co pewnien czas podchodzi Nam (proporcjonalnie do wylanej przez ciebie ilosci potu). Ja osobiscie wole chyba instruktaz asystentow, bo ich mozna przycisnac jak sie czegos nierozumie (a ja czlowiek ciezko kumaty), natomiast Nama , nie bardzo, w koncu nie jest sie jedynym na sali.. :) Nam zna rzecywiscie dosc duza ilosc form, zarowno sportowych jak i tradycyjnych (choc tych drugich uczy zdecydowanie mniej), oraz cale mnostwo form z bronia.. Choc i tu nacisk jest raczej na formy sportowe... Coz wiecej napisac... ? :) Sorki za troche chaotyczna wypowiedz ale stoi nademna taki jeden gosc z BUWu i kaze konczyc.. :)
C U ;)
  • 0

budo_michal maj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bialystok

Napisano Ponad rok temu

Re: YMAA
To mniej wiecej tyle co ja slyszalem.
Wiec to jest ten sam Nam co juz dzialal kiedy Osuch zaczynal trenowac.
Wiem tez ze w tamtym okresie , ze szkoly Nam'a wyszlo duzo niezlych fighterow . Oki , ale tematu wystarczy :grin:
pora moi drodzy spac
Michal
  • 0

budo_krzyst
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: YMAA
Czesc wszystkim... kurcze, pare dni przewry, a postow od...
Pierwsza rzecz - jak chcesz Michale formy sportowe w rysunkach, to byly kiedys gif-y tutaj:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Takoz filmikow bylo od cholery. I animacji kompowych.

Co do piwa, to ja tez sie wstepnie pisze :D

Wu Hop Kuen, Dascaosa to jest mix kf z roznymi rzeczami. Wielokrotni zwyciezcy semi-kontaktu w kickboxerskich truniejach w Niemczech, czolowka w formach ukladanych (cos jak u nas do muzyki, bo przed galami kickboxu robionymi). Glowna siedzibe maja w Hamburgu, nawet tam bylem, zreszta przypadkiem i nie wiedzialem wtedy co to takiego :D
A ze akurat trening dzieci byl, to se poszedlem w cholere :D

Co do filmowania i robienia zdjec na zawodach, to zawsze byl burdel - nie wolno bylo, a to trza bylo placic, a w koncu ludzie i robili i filmowali :roll:
Przy czym jak bedzie na tej sali to nie wiem, bo w ogole ma byc podobno tak, ze dol sali bedzie tylko dla zawodnikow, a widzowie aja isc won na
trybuny (ktore sa jednakowoz nizej niz na Redutowej).

Co do form sportowych to ja mam ze trzy CD z filmikami z formami sportowymi, moge jakiemus chetnemu sprezentowac, bo dla mnie jedyne co jest tam interesujace to komentarz po chinsku :wink:

Co do szkoly Nama - Michal, ja tez slyszalem, ze stamtad sporo fighterow wyszlo. Tylko jakos zem ich na oczy nie widzial :( A poznalem sporo ludzi, ktorzy do Nama chodzili, przed jego wyjazdem do Francji. No i podkreslali wszyscy, jaki to byl wycisk i jak "na twardo" jechali i w ogole. Ale osobiscie takich, co by cos pokazali nie poznalem. Wiec uczucia mam mieszane. Teraz natomiast z cala pewnoscia moge Ci powiedziec, ze Nam walki nie uczy. Natomiast w tym, czego uczy czyli sportowym Wushu i standaryzowanych formach jest rewelacyjny. Zajechalby nas wszystkich na tym forum po kolei na smierc kondycyjnie :D
I generalnie strasznie fajny facet jest.

K.
  • 0

budo_krzyst
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: YMAA

W sportowym WuShu , kategoria Chang Chuan (dluga piesc) oznacza konkurencje form polnocnych . Nie wazne czy koles cwiczy modliszke , czy Choy Li Fut , podchas zawodow robi Chang Chuan .


Oj, chyba to jest jednak troszke inaczej. AFAIK to to, o czym piszesz, to jest kategoria: style polnocne tradycyjne. I tam ludziska wlasnie robia swoje formy tradycyjne z roznych systemow. Zeby bylo smieszniej wystepuja tam rowniez ludzie robiacy formy standaryzowane...
(szczerze mowiac troche bez sensu kategoria, bo sedziowie musieli by byc wybitnymi znawcami wszystkich styli prezentowanych przez zawodnikow, zeby ocenic prawidlowo wykonanie formy).
Natomiast Chang Quan - tu wykonywane sa polnocne formy sportowe. Czyli praktycznie wszyscy robia to samo. Jedyna sluszna obowiazujaca i zatwierdzona przez Pekinski Instytut Wushu wersje. Z Nanquan jest podobnie.

K.
  • 0

budo_michal maj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bialystok

Napisano Ponad rok temu

Re: YMAA
Krzysiu , dzieki za namiar na stronke . zaraz ja obadam.
Co do szkoly Nama , slyszalem ze na pomorzu byla to szkola Czarnego Smoka . I slyszalem z pierwszej reki , ze krew na treningach sie lala . Tylko ze nauczali tam ludzie wyszkoleni przez Nama , jego asystnci .
CO do filmowania , wole nie denerwowac ludzi i spytac o pozwolenie i ewentualnie wplacic kase.
Co do tych kompaktow z formami , najlepiej byloby gdybys mogl je wwalic na jakic server ftp i wtedy bym to szybko posciagal :D .
Jak znajde cos nowego , ciekawego to dam znac .
Widze , ze nasze wyjscie na piwo przed zawodami , moze byc calkiem kurde interesujace .
Co do Wu Hop Kuen Do , to jestem ciekaw , czy oni biora udzialy w jakis turniejach w Polsce.
Wracam do roboty.
:( Michal Maj
  • 0

budo_michal maj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bialystok

Napisano Ponad rok temu

Re: YMAA
Dodalem trzy formy u mnie na publicu .
Dwie sportowe , jedna gole rece , druga szable .
Oraz jest tu tez perelka . belzebub Forma z Chang Chuan rodziny Chan belzebub ( dobre ryzunki , ale opisy po chinsku ) .
powtrzam , znajdziecie ja [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , jest to ten zip :D

Co dzis tak slaby ruch na forum ?
Jutro zajecia z API mam o 12 , wiec siadajac do kompa chce widziec jakies posty czy podoba sie wam ta forma 8)

Spiacy :o
Michal Maj
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

5 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024