Skocz do zawartości


Zdjęcie

YMAA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
157 odpowiedzi w tym temacie

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: YMAA
Stał i prosił? Niekoniecznie. Ale to nie znaczy, że rzuciłbym się na nich z wrzaskiem wariat

Jak tak sobie myślę na zimno, to rozważałbym następujce warianty:

1) U-C-I-E-K-A-Ć

2) kasować gości, ale ZANIM któremuś z nich przyjdzie do głowy wyciągnąć sprzęt na wierzch.

3) jak już wyciągną ten sprzęt, to starać się wydumać, czy zamierzają kogoś dziabnąć kosą, a kasa na butelkę jest jedynie pretekstem, czy też może na odwrót - i chłopaki potrzebują kasy, a kosa to dodatkowy argument, którego raczej nie zamierzają używać. Wtedy w przypadku
a) no rzeczywiście nie ma kurna wyjścia. Trzeba walczyć, i mieć nadzieję że wyjdzie się z życiem
B) ja to bym wtedy grzecznie dał na butelkę i poprosił, żeby wypili moje zdrowie :)

Oczywiście (pomijając 3b, co miałem okazję przetrenować - i żyję) to raczej chłodna teoria pisana z wygodnego krzesła w biurze, a jak by było gdyby zaczęła "grać" adrenalina, to nie mam pojęcia :(

Pozdrawiam
  • 0

budo_żwirek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: YMAA
Ja ćwiczę już dosyć długo w YMAA Wrocław. Pozdrawiam :)
  • 0

budo_żwirek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: YMAA
Moja poprzednia wypowiedź zrobiła się nieco off topic :oops: Ale w temacie to zgadzam sie z moim przedmówcą :grin:
  • 0

budo_żwirek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: YMAA
Moja poprzednia wypowiedź zrobiła się nieco off topic :oops: Ale w temacie to zgadzam sie z moim przedmówcą :grin:
  • 0

budo_dieselp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siemianowice Śląskie
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: YMAA

1) U-C-I-E-K-A-Ć

dos dobre, ale nie zawsze jest gdzie (uciekac)

2) kasować gości, ale ZANIM któremuś z nich przyjdzie do głowy wyciągnąć sprzęt na wierzch.

nuuu....

3) jak już wyciągną ten sprzęt, to starać się wydumać, czy zamierzają kogoś dziabnąć kosą, a kasa na butelkę jest jedynie pretekstem, czy też może na odwrót - i chłopaki potrzebują kasy, a kosa to dodatkowy argument, którego raczej nie zamierzają używać.

w moim przypadku bylo raczej to drugie

B) ja to bym wtedy grzecznie dał na butelkę i poprosił, żeby wypili moje zdrowie :)

ale kiedy ja naprawde nie mialem juz drobnych :)

zdrowie
  • 0

budo_michal maj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bialystok

Napisano Ponad rok temu

Re: YMAA
Panowie .
Te dyskusje o tym jak zachowywac sie w podbramkowych sytuacjach sa juz troszke dziwne . Oki , sztuki walki do tego sluza , ale trzeba patrzec na to z innej strony .
Osoba ktora chce sie czuc bezpiecznie na ulicy powinna :
pojsc na silownie , napompowac sie sterydami , zaczac uprawiac boks i najlepiej kupic se duuuuzyyyy noz .
Przeciez nam nie o to chodzi . Kung Fu zawsze ootaczala specyficzna aura bycia "cool" papieros .
Poza tym , nie zastanawiajcie sie nad tym "co bys zrobil" , gdyz wieksze jest prawdopodobienstwo ze samochod kogos potraci smiertelnie , niz ze ktos was z kosa ozeni na ulicy. Dodatkowo , nie oczekuje , iz osoba cwiczac GongFu przez rok czasu bedzie rzadzila na swoim podworku. Trening tradycyjny to jedno , a trening walki to drugie .
Jestem naprawde ciekaw , ile z osob to czytajacych cwiczy dosc dlugo ( taka kolo 4 lat ) ? Oraz czy nie chcieliby w przyszlosci aby ich dzieci poszly w slady ojcow . Kung Fu przechodzi z pokolenia na pokolenie .
Kung Fu caly czas sie zmienia i przystosowuje do danego okresu .
Ludzie ... to jest sztuka , a sztuka zyje . Nie mozna podchodzic do tego jak klocek w muszli np " moje kung fu jest lepsze od twego karate dlupi dresie , i za obrazenie mojej dziewczyny skasuje cie " . W walce musi byc pasja , musi byc ryzyko i musi byc chaos . Tak jak 20 lat temu modny byl sex podczas zniw w stogu siana , a teraz za dyskoteka w samochodzie 8) .
  • 0

budo_michal maj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bialystok

Napisano Ponad rok temu

Re: YMAA
No dobra , troszke przesadzilem z tym sexem w samochodzie .
homework ... read & think
pozdorwienia dla twardzieli dupa
oraz osob cwiczacych Tai Chi brwi

zwirek -> pozdrow Mariusza Targosa i szykujcie sie do egzaminow majowych w Warszawie . aniol

Michal Maj
  • 0

budo_żwirek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: YMAA
Michałku, a co ja miałbym tam zdawać? :o Pozdrawiam.
P.S. A Ty u kogo ćwiczysz?
  • 0

budo_paker2k
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: YMAA
Witam i pozdrawiam wszystkich bylych ,obecnych jaki i przyszych członków YMAA...

a wlasnie co do seminarium w Warszawie to chlopaki twardo trenuja :wink: a najbardziej nasz "maly tygrys"

PS.
o widze ze Zwirek duzo ostanio dziala :lol:
  • 0

budo_michal maj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bialystok

Napisano Ponad rok temu

Re: YMAA
Moze wiecie jaki ma byc temat seminarium w wawie ? Czy znowu poprawiamy formy , czy lecimy po zurawiu ?
Ja jestem z Bialegostoku , ale mym Sifu jest Piotr Czerepuk .
Co dalej .... hmmm ...
Z czego podchodzicie zwirek i paker do egzaminu ?
Pozdrowienia
mmaj
  • 0

budo_michal maj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bialystok

Napisano Ponad rok temu

Re: YMAA
Moze ktos z was ma jakies demo formy dlugiej piesci ( lub szponow orla , ew. moliszki ) w formie elektronicznej . Nadszedl czas ze szukam czegos na pokazy , lub ewentualne zawody :evil: .
Btw. chcialbym zyczyc wszystkim uczestnikom dyskusji i calemu forum wesolych swiat Wielkanocnych aniol
Tylko nie najedzcie sie za mocno , od wtorku wraca sie na treningi beksa
Zwirek , paker ----> zapytajcie sie Mariusza Targosa czy jedzie na zawody do wawy 14stego kwietnia ?
Michal Maj papieros
  • 0

budo_dieselp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siemianowice Śląskie
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: YMAA
zdrowko dla wszystkich z YMAA, z podforum KF i z forum Budo... :) )))
wszystkiego najlepszego - wiecie jak jest :) )))
  • 0

budo_michal maj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bialystok

Napisano Ponad rok temu

Re: YMAA
Jeszcze sie swieta nie zaczely , a mnie juz skreca . Nawoluje , jesli macie jakis ciekawy temat do rozmowy , to uratujcie czlowieka przed nuda i pewna smiercia nad jedzeniem . :-?
w poniedzialek trening mi przepada i sie juz wkurzam ...
pomocy ... beksa
Znudzony Michal Maj
  • 0

budo_:: shakar ::
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: YMAA
"Moze ktos z was ma jakies demo formy dlugiej piesci ( lub szponow orla , ew. moliszki ) w formie elektronicznej ."

Michal, nie mam pojecia czy o to Ci chodzi, ale w razie gdybys byl zainteresowany to mam dwa mpg-i - jeden z forma dlugiej piesci [filmik z jakis zawodow z roku 2000. W roli glownej - nieznana Azjatka ;) )] i drugi z forma orla w nieprawdopodobnym wykonaniu...

W razie, gdyby nie o to Ci chodzilo - sorki ;) )


Milego, swiatecznego obzarstwa :lol:
  • 0

budo_michal maj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bialystok

Napisano Ponad rok temu

Re: YMAA
Yo Shakar :grin:
Ten dwie formy juz widzialem .
Bardziej mi chodzi jednak o formy w rysunkach i opisach .
Maja to byc formy raczej sportowe , gdyz jestem przeciwnikiem uczenia sie tradycyjnych form z kartek.
Teraz tak ... co do form w filmikach to zajebiste sa na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ( chyba tak ten adres szedl ) , tam sa wlasnie formy szponow orla , a co form dlugiej piesci to jest to troche skomplikowane
W sportowym WuShu , kategoria Chang Chuan (dluga piesc) oznacza konkurencje form polnocnych . Nie wazne czy koles cwiczy modliszke , czy Choy Li Fut , podchas zawodow robi Chang Chuan . Bardziej bylbym chetny na formy czystej dlugiej piesci ( tu juz chodzi mi o styl ) .
Jak cos to ja 14 kwietnia bede w warszawie na zawodach z kamera ( tylko musze list tam wyslac i wplacic stawke za filmowanie ) . Wiem juz tez , ze dwoch zawodnikow z YMAA startuje na 100% , jeden w walkach i jeden w formach , nie wiem tylko czy w Chang Chuan , czy Nan Chuan .
Coz ... jestem pewien ze zawody pod patronatem Chin Woo , nie zawioda mnie . 8)
  • 0

budo_:: shakar ::
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: YMAA
Hola Michal!

No coz - staralem sie ;) )
Mam konkurencyjne zapytanie - czy ty [lub ktokolwiek kto to przeczyta ;) ] masz moze dostep do jakiejkolwiek formy leoparda lub ewentualnie tygrysa w dowolnej postaci [papier, elektroniczna, rysunki, filmik - cokolwiek].

Dzieki za ewentualny odzew :wink:


suerte!
  • 0

budo_michal maj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bialystok

Napisano Ponad rok temu

Re: YMAA
Shakar
W calym materialem YMAA jest tylko jedna sekwencja tygrysia Jaw Bu ( chyba tak sie pisze ) i niestety nie mam jest sfilmowanej lub nakreconej .
Mam jednak gdzies na kartkach w ktorejs z moich szuflad techniki z form tygrysich . Jak znajde to zeskanuje i udostepnie . :D
Michal Maj
  • 0

budo_dieselp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siemianowice Śląskie
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: YMAA

W calym materialem YMAA jest tylko jedna sekwencja tygrysia Jaw Bu ( chyba tak sie pisze ) i niestety nie mam jest sfilmowanej lub nakreconej .
Mam jednak gdzies na kartkach w ktorejs z moich szuflad techniki z form tygrysich . Jak znajde to zeskanuje i udostepnie . :D

rzuc, rzuc - koniecznie - moze byc ciekawe.... Michal, na ktory stopien ucza tej formy

PS. buuaaahhaa.... juz dzis sie zapisuje do sosnowieckiej grupy YMAA i nie moge sie doczekac :)
  • 0

budo_:: shakar ::
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: YMAA
Michal - bede Ci superwdzieczny [co to za wyraz? :lol: ]

z gory dziekuje
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: YMAA

Jak cos to ja 14 kwietnia bede w warszawie na zawodach z kamera ( tylko musze list tam wyslac i wplacic stawke za filmowanie ).


Oooo... oooo co chodzi z tą opłatąza filmowanie? Znaczy, nie wczytywałem się jakoś specjalnie w regulaminy, a też zamierzam się z kamerą w dłoni pojawić... Raaany... Listy trzeba z podaniem pisać?!? :o

Jakby ktoś mógłby mnie oświecić, byłbym dźwięczny wariat

Pozdrawiam, Adam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

5 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024