Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening + dieta


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Kosmatytk7
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Trening + dieta
Witajcie wszyscy bardzo serdecznie, jestem tutaj nowy dlatego się przedstawię.
Nazywam się Kamil mam 20 lat, studiuje w Warszawie.
Interesuję się sportem, 7 lat trenowałem wyczynowo piłkę ręczną, po rocznej przerwie przybrałem dość sporo na masie, więc chciałbym się pozbyć zbędnych kilogramów i wrócić do dawnej formy.
Przygodę z siłownią zacząłem od połowy marca
Na wstępie chciałbym napisać, że bardzo chętnie dostosuje się do wszelkich diet i programów treningowych, jedyną przeszkodą mogą być skomplikowane przepisy, których nie będę w stanie sam ogarnąć....
Na tą chwile jem dość mało, większość moich posiłków stanowią owoce i warzywa, na obiad pierś z kurczakiem + ryż, co chwile kontroluje wagę, co wieczór biegam po 8 km, konsekwentnie zwiększam dystans z dnia na dzień.
Mam 190 cm i 105kg, 43cm w bicepsie, 117 cm w klatce piersiowej, 104 cm w pasie i 65 cm w udach. Moim głównym celem jest stracić na wadze, jednocześnie nie tracąc przy tym tkanki mięśniowej lub tracąc jak najmniej.
Chciałbym też by ktoś pomógł mi rozpisać plan treningowy, najlepiej z siłownią 3 razy w tygodniu. Przez pewien okres czasu brałem Hemo rage + bcaa i witaminy z olimpu, byłem bardzo zadowolony z efektów, jednak teraz wolałbym jechać "na sucho", w razie potrzeby mogę też przesłać zdjęcie mojej aktualnej postury.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
  • 0

Michał1
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 1859 postów
  • Pomógł: 0
262
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening + dieta
Możesz spróbować tym treningiem: http://forum-kultury...lany-dogłebnie/ lub FBW.
Do tego dieta redukcyjna, taką znajdziesz w dziale Dieta.Biegasz, dobrze rób to 3-4 razy w tygodniu, po 40 minut.Skłaniam bym się bardziej ku temu, abyś biegał rano, na czczo, lub po treningu.
  • 0

Kosmatytk7
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening + dieta
Dzięki bardzo za pomoc, chętnie wypróbuje ten trening.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024