Skocz do zawartości


Zdjęcie

pomysł na biznes ? opinie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

yellowmax
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

pomysł na biznes ? opinie
siema , chodzę na siłownie od 10 lat i ostatnio gadaliśmy z kumplem na temat założenia firmy. I po 4 tygodniach ciężkich ćwiczeń i rozmyślań wpadliśmy na pomysł na firmę.

ostatnio dużo mówią o tym żeby się zareklamować na telebimie , dzwonią do mnie z różnych agencji i oferują mi taką reklamę. W kółko tylko słyszę - reklama na telebimie, reklama na ekranach LED, spoty reklamowe , że idzie oszaleć . Normalnie dam głowę , że jak jeszcze raz zadzwonią to chyba przejadę sie do takiej firmy ... ale nie o to mi chodzi . Przeglądałem ostatnio w sieci taki portal branżowy [ do wiadomości admina ] - jak widzę po ile się sprzedaję taką reklamę to zaczęliśmy się zastanawiać z Maćkiem ( biceps 53 ) czy samemu nie kupić sobie telebimu. Zrobienie spotu reklamowego to chyba nic trudnego. Trochę zabawy w Paint – dwa zdjęcia i gotowe. Co myślicie o moim pomyśle ? Kupić używany telebim , podpiąć prąd i emitować reklamy. Da się na tym zrobić kasę ? Bo jak mam dopłacać do biznesu to zostanę przy tym co mam. Wiadomo kryzys nie oszczędza nikogo - ale z drugiej strony jestem trochę hazardzistą i lubię inwestować w coś nowego. Moja kobieta ostatnio mówiła , że widziała u nas w mieście taki kolorowy ekran. Doradźcie bo jak nie, to to chyba pozostaje mi inwestować w Bamber Golb .

Już sobie wyobraziliśmy jak sprzedajemy reklamę na telebimach: -Czarne garnitury - czarne okulary - czarne BiemDabliu - spotkanie oko w oko z Klientem - krótka prezentacja pt.: "musisz kupić reklamę" - podpisana umowa -rzeka pieniędzy na koncie - jeszcze nowsze BiemDabliu -

Co o tym myślicie? Mam dobre niemieckie auto i liczyłem , że jakbym je sprzedał to akurat miałbym na telebim - kumpel ma "włocha" , ale włoskie auta to nie auta i za jego można by kupić co najwyżej szmaciany baner - czekam na opinie
pozdro
Waldek
  • 0

natig
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pomysł na biznes ? opinie
Być może taki telebim to nie jest głupi pomysł...
Ja mieszkam w małym miasteczku (20 tys.) i jakiś rok temu na nowo zrobiony rondzie postawili właśnie pierwszy telebim w mieście... Do tej pory wisi i stosunkowo dużo reklam wyświetla..

Jak na tym wychodzą to nie wiem, ale jak przetrwał I rok to może nie jest źle..
  • 0

carlorozzi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:raczej nie balet :p

Napisano Ponad rok temu

Re: pomysł na biznes ? opinie
taki telebim to dobra sprawa siedzisz w domu a kasa Ci leci. Tylko muisz sie dogadac z wladzami miasta i cos im odpalic zeby mieli tez z tego korzyści. Ogolnie nie ma zlotego biznesu albo trafisz i zarobisz albo dupa
  • 0

zdroweciało192
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pomysł na biznes ? opinie
Jest to dobra sprawa ale słyszałam wiele opinii, że telebim działa na nerwy. Uważaj, żeby reklamy nie były zbyt jaskrawe. Będzie to razić ludzi.
  • 0

przemgal
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pomysł na biznes ? opinie
witam kolego,

może zacznę od tego.... jeśli masz szczegółowe pytania chętnie zapraszam na PW, tym biznesem tzn. telebimami zajmuję się od 10 lat.. kiedy jeszcze nie było technologii LED. Zapraszam to pogadamy. W chwili obecnej posiadam 17 sztuk i szukam osób do współpracy.\


pozdrawiam
  • 0

roman.szcz
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pomysł na biznes ? opinie
U nas w miescie jest telebim na ulicy i szczerze razi po oczach... Lepiej jakis billboard, niz telebim, bo duzo pradu zzera i wogole. Tez myslalem nad zalozeniem firmy i nawet pisalem o dofinansowanie do UE 20 tys, ktore pzowolilo na zrealizowanie tego planu...
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024