Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dół


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dół
Po cyklu meta, teść, winstrol , zacząłem jeść clomid. na początku cyklu 10 tygodni temu zerwałem z dziewczyną. Wtedy wydawało mi sie dziwnym, że tak bardzo mam na nią wyjebane. Ale całkowicie nie myślałem o tym.Teraz mija pare dni na clomie, zaczęły sie doły. Tak silne że mam całkowicie w dupie wszystko.Raz sie schlałem, nastepnego dnia obudziłem sie przybity bardziej niz kiedykolwiek i trwa to juz 3 dzien. Całkowicie nie rozumiem, jak mogłem mieć ją w dupie, jak sprawy mogły sie tak potoczyć. Pamiętam ją, jakby to było wczoraj, jak by wogóle nic sie nie zmieniło i wszystko grało. A potem myśl że już tej osoby nie zobacze. I dół. To wina saa albo clomidu? Wypowie sie ktoś na ten temat? Zastanawiam się nad tym która postawa we mnie jest prawdziwa. Ta, by mieć ją głęboko w dupie, czy ta że... zjebałem :przestraszony:
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

carlorozzi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:raczej nie balet :p

Napisano Ponad rok temu

Re: Dół
To normalne ze masz dola widocznie troche zaczelo Ci na niej zalezec a teraz jak ja straciles zaczynasz ja doceniac to normalne. Czas leczy rany wiec trzymaj sie chlopie albo sie zejdziecie albo znajdz sobie nowa dziewczyne.
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dół
całkowicie sobie nie radze. choć 2 miesiace nie widziałem nic, teraz widze setki nawych błachych powodów. A ją widze na kazdym kroku. zastanawiam się, kiedt ak naprawde jestem prawdziwy, i kiedy prawdziwe są moje odczucia. na cyklu miałem wyjebane, teraz, clomid, nie potrafie przestac o niej myslec... i jedno i drugie wydawało sie stuprocentowo racjonalne..
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

darOOO110
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 419 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka,motoryzacja,imprezki

Napisano Ponad rok temu

Re: Dół
może warto by było zapytać jak się jej układa ? odezwać się :) będzie ci lżej ..
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dół
nie odezwała sie nigdy... ona po prostu przestała sie odzywac, nie dając nawet mozliwosci zrozumiec dlaczego....
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dół
no i jeszcze ciężej. kurwa. pierdolona cipa ze mnie. Aż boje sie zajrzeć do dziennika i spojrzec co ja wtedy o niej pisałem. ale załuje w chuj.. :wstyd: nic nie było tego warte... :przestraszony: poza tym dowiedziałem sie ze to nie clomid, to moje prawdziwe odczucia.. i bardzo bardzo boli..
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

Olek1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 546 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Okolice Krakowa
  • Zainteresowania:Sztuki Walki, Taniec, Gry Pc

Napisano Ponad rok temu

Re: Dół
Trzeba to przecierpieć, ważne żebyś czegoś głupiego nie odjebał, zajmuj się tym czym się zajmowałeś do tej pory a z czasem przejdzie i będzie tylko lepiej.

Pozdro i trzymaj się.
  • 0
Kickboxing
Formuła K1

Ogółem sztuki walki to mnie kręci :]

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dół
słaby

To normalne - więcej teścia masz, zatem stajesz się mniej uczuciowy. Testosteron spada, skacze nastrój w drugą stronę.

Hormony wpływają na nasz cały organizm i ten kto się za nie bierze powinien byc tego świadomy. A normalne myślenie zależy od punktu widzenia - dla jednego coś może byc normalne, a dla Ciebie jest to zupełnie nienormalne i na odwrót. Jakbyś cały czas był na cyklu, to byś postępował jak postępowałeś i nie widziałbyś w tym nic złego. Odstawiłeś i odezwała się w Tobie ta częsc, która była uśpiona ;)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dół
bo ta czesc utrzymała mnie przy niej przez ponad 3 lata... a jak dobrze pamietam juz po 2 tygodniach i pierwszej kłótni byłem tak samo zniszczony.. to pierwsza dziewczyna poza tym... zauwazył kazdy z was, ze słabiak jest nietypowym typem. I gdzie taki pojebaniec jak ja poraz drugi znajdzie taką, która go zrozumie i bedzie tak sliczna :wstyd: ta laska utrzymywała mnie z normalnoscią, była takim konrastem który pozwalałmi chociaz zachować pozory...
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

darOOO110
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 419 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka,motoryzacja,imprezki

Napisano Ponad rok temu

Re: Dół
tak w ogóle to można wiedzieć czemu się rozstaliście ? :P
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dół
bo sie pusciła z jakims typem... i wolała zostać przy nim :wstyd: miałbym ją w dupie, zajebał bym jej kopa w dupe. Ale, tez zdradzałem, poza tym to typ laski która nie ma wielu znajomych, co zauwazyłem, czesc tego typu dup jest naiwna. wystarczy pare miłych słów i zapominają ze kogos mają. a potem płacz i zgrzytanie zembów, juz kiedys mi tak zrobiła, to przyleciała na kolanach 4 miesiace później z płaczem ze to juz sie nie powtórzy. powtórzyła to, nie przyleci wiecej z płaczem. na chuj ja ją usprawiedliwiam, nie wiem. kurwa, mysle panowie ostatnio o zyciu, w chuj sie zmieniłem. I co stwierdziłem? ze jestesmy w dupie, wszyscy, nawet nie majmy pojęcia jak bardzo. Na pociesze posle wam nute ;

i takie pytanie , jak zyc i jak umrzec? chujowo mi sie zyje, i stwierdziłem ze kiedy wszystko układało sie idealnie, jakos koncówka wakacji / wrzesien, kiedy byłem szczesliwy, powinienem wtedy kopnąć w kalendarz, własnie umierac powinnismy chyba w szczesliwe chwile, jakis pociag albo dach, przynajmniejumarło by sie kochanym i szczesliwym...
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dół
słaby ale Ty pierdolisz :P

Widzę, że oboje sobie rorabialiście rogi.. no cóż byliście siebie warci.

Żyj chłopie, pokaż, że jesteś uśmiechnięty a na pewno jakaś panna to zauważy.
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dół
zadna normalna panna nie bedzie chciała takiego pojebanca jak ja, poza tym ja sie usmiecham tylko przy jednej osobie, powaga. która dupa chciała by typa, który sie nawet nie usmiecha :zdegustowany:
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024