Skocz do zawartości


Zdjęcie

Opinie na temat nowego nr Budodojo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
97 odpowiedzi w tym temacie

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: Opinie na temat nowego nr Budodojo
Tak jest panie psor :wink:
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Opinie na temat nowego nr Budodojo
Wlasnie otrzymalem 2 numer. Dzieki Redakcjo, laskawco kochany poklon Wnukom bede o tym opowiadal po latach :)
Na razie mi Majka zabrala i nie moge czytac. Co gorsza CD nie chce grac i domaga sie jakichs codekow. Moze ktos ma pomysl, skad sciagnac?
Dzieki!!
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: Opinie na temat nowego nr Budodojo
A czy ich przypadkiem nie ma na cd?
  • 0

budo_biniu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Opinie na temat nowego nr Budodojo

Wlasnie otrzymalem 2 numer. Dzieki Redakcjo, laskawco kochany poklon Wnukom bede o tym opowiadal po latach :)
Na razie mi Majka zabrala i nie moge czytac. Co gorsza CD nie chce grac i domaga sie jakichs codekow. Moze ktos ma pomysl, skad sciagnac?
Dzieki!!


Codec do divixa jest na plytce.
Mylaca jest jednak nazwa n aplycie: VCD, to chyba nie jest zadne VCD.

Pozdrawiam - Adam
  • 0

budo_combol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Opinie na temat nowego nr Budodojo
No nie jest :cry: aszybka jakas :roll: Ale material przedniej jakosci merytorycznej. :D
  • 0

budo_combol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Opinie na temat nowego nr Budodojo
a dojo Budojo sie rozwija 8) :lol:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :lol:
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: Opinie na temat nowego nr Budodojo
Ciekawe rzeczy się tworza :]
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Opinie na temat nowego nr Budodojo

a dojo Budojo sie rozwija 8) :lol:


A czyja to taka bujna grzywa na tym obrazku? :lol: Czyzby Jurek sobie zafundowal dobrze zasluzona peruke? :wink:

Niezmiernie mnie rozsmieszyla nazwa Sztuka dynamicznej samoobrony :rofl: :rofl: :rofl: No qrczki, na pewno wdepne podczas nastepnej bytnosci w Polsce zeby sprawdzic czy faktycznie umieja sie obronic :roll: :twisted: :) :lol: :wink:

A tem program uchideshi, to przepraszam w jakiej dziedzinie? :wink: W aikido? Uchideshi, znaczy ze taki koles spi, pracuje i szamie razem z rodzina Mistrza, oprocz cwiczenia na kazdym treningu w dojo...Czy tak naprwde ma byc? bo jak tak, to siem pisze, jako pierwszy!!!!! :peace: :paker:
  • 0

budo_kordi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 268 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Opinie na temat nowego nr Budodojo
Właśnie. Też jestem ciekaw jak program uchidechi ma w BUDOJO wyglądać. Może jakieś szczegóły. :-)
  • 0

budo_combol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Opinie na temat nowego nr Budodojo

a dojo Budojo sie rozwija 8) :lol:


A czyja to taka bujna grzywa na tym obrazku? :lol: Czyzby Jurek sobie zafundowal dobrze zasluzona peruke? :wink:


Nie to nie Jerzy, za niski. Strzelaj dalej , masz juz podpowiedz.

Co do programu to trzeba wywolac WielkiegoRedaktora on zna szczegoly.
ale z tego co wiem 8) chodzi o mozliwosci udzialu we wszystkich treningach na specjalnych zasadach. :!:

tylko nie pytaj mnie co to sa te specjalne zasady :wink: :lol: 8)
  • 0

budo_kordi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 268 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Opinie na temat nowego nr Budodojo
Apel do Redakcji.
Może Redakcja zdradziłaby jakieś szczegóły dotyczące programu Uchideshi w Budojo.
Please :D
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Opinie na temat nowego nr Budodojo
Ok wreszcie obejrzalem sobie CD(dzieki za pomoc!) - no coz, pare pieknych obrazkow, choc troche za mocno powycinane. Nie dalo mi sie ogladac na calym ekranie - to jesli chodzi o wady. Ci co maja Cd moga zwrocic uwage, ze Isoyama sensei doskonale opanowal idee Dziadkowa ze aikido to 90% irimi a atemi to pozostale 10%. :lol: Porusza sie podobnie jak my po liniach prostych. Tenkanow - NIET. :wink: Gosciu wie co robi. :peace:

Co do Inaby sensei to po powierzchwnym obejrzeniu wyglada na dosc energicznego goscia. Pokazuje fajne patenty w szermierce. Jakos mam opory przed uzywaniem tego piankowego sprzetu. malo to realistyczne. Nie ma to jak przywalic starym dobrym bokenem.. 8)
Bardzo podobaly mi sie pokazy Koryu. Fachowo sie tluka.
Tamachegiri - z duza ciekawoscia czekalem na ten filmik, fajnie zrobiony. Tutaj sie zgadzam z Jurkiem, ze cwiczenie tego nadaje kompletny innego ducha cwiczeniu iaido - nagle okazuje sie piekna forma to nie wszystko, jak jest pusta to to nie ma sensu. Ciecie musi miec pare, zeby przeciac cos gestszego niz powietrze. Wiec iaido a la Zen - dziekujemy temu panu.

Co do artykulow, ciesze sie ze nabieraja coraz wiekszej glebi. Podobaly mi sie artykuly pana Sochy, mam nadzieje ze dalsze beda jeszcze bardziej wnikliwe i rownie ciekawe.
Co do artykulu - analizy iaido, to troche powierzchowna. Iaido to w wielkiej mierze nauka prawidlowej etykiety. I to nie chodzi o to ile razy trzeba sie klaniac :lol: Druga sprawa - to ze techniki wykonuje z "ogniem w brzuchu" ze tak sie literacko wyraze. W ogole caly wewnetrzny aspekt iaido zostal calkowicie pominiety.

...cdn...
  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Opinie na temat nowego nr Budodojo

Apel do Redakcji.
Może Redakcja zdradziłaby jakieś szczegóły dotyczące programu Uchideshi w Budojo.
Please :D


Uchideshi to relacja osobista- szczegóły w bezpośredniej rozmowie z kandydatami zapraszam.
  • 0

budo_fertesz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Opinie na temat nowego nr Budodojo

Apel do Redakcji.
Może Redakcja zdradziłaby jakieś szczegóły dotyczące programu Uchideshi w Budojo.
Please :D


Uchideshi to relacja osobista- szczegóły w bezpośredniej rozmowie z kandydatami zapraszam.

Ale potencjalny Uchideshi (cokolwiek to jest :D :) :P ) może nie wiedzieć czy chce być kandydatem :!:
Głupia sprawa 8)
  • 0

budo_fertesz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Opinie na temat nowego nr Budodojo
Oki już się dokształciłem o tym Uchideshi 8)
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Opinie na temat nowego nr Budodojo
Szok 8O 8O 8O Zaglądam sobie do kiosku na stronie onetu, a tam normalnie Budojo i kilka artykułów na zachętę. Jasne ze nie te rodzynki które tygrysy lubia najbardziej ale kto jeszcze nie kupił może sobie bez ruszania d.. z fotela przeczytać.
I znów się boję przestraszony że macki Redakcji sięgają wszędzie 8O :shocked!:
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Opinie na temat nowego nr Budodojo
Calkiem niezly nastepny numer - plytka tez fajna ;)
Jak na razie trzyma poziom ;)

Jednak moim zdaniem - pismo powinno byc bardziej wszechstronne - czyli opisywac wiecej innych systemow i ludzi z roznych szkol i to nie tylko tradycyjnych.
Chcac zachowac np stylistyke japonska mozna oprzec sie glownie na stylach japonskich lub wywodzacych sie z japonskiech choc jakby byly i systemy inne tez bym sie nie pogniewal.
Zrobic tez dzial sportu i w zwiazku z silnym rozwojem internetu i mozliwosci znalezienia tam duzo informacji proponuje tez np rubryke z przedstawieniem stron www z krotkim opisem np 2 strony zagraniczne 2 polskie.
Wtedy przypuszczam kiedy bedzie roznorodnosc wolniej sie znudzi.
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: Opinie na temat nowego nr Budodojo

Co do Inaby sensei to po powierzchwnym obejrzeniu wyglada na dosc energicznego goscia. Pokazuje fajne patenty w szermierce. Jakos mam opory przed uzywaniem tego piankowego sprzetu. malo to realistyczne. Nie ma to jak przywalic starym dobrym bokenem.. 8)
...cdn...


To u was w Kanadzie fukuro-shinai robi się z pianki? Tu narzuca się pytanie, czy resztę sprzętu, np. iaito masz też plastikowe.
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Opinie na temat nowego nr Budodojo
Prorock, mnie to wygladalo na kij otoczony pianka, ja w ogole takiego czegos nie uzywam. My sie tluczemy normalnym drewnem.
  • 0

budo_combol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Opinie na temat nowego nr Budodojo
to shinai w oprawie skorzanej. uderzenia nie sa bolesne ale przekonywujace :lol:
.... ale.... na dzikiej i smiercionosnej polnocy cwicza tylko twardziele 8) , to jasne.... :P
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024