Skocz do zawartości


Zdjęcie

Opinie na temat nowego nr Budodojo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
97 odpowiedzi w tym temacie

budo_take
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Slask

Napisano Ponad rok temu

Opinie na temat nowego nr Budodojo
Witam chcialbym sie podzielic uwagami na temat nowego nr Budodojo
Sama gazetka jest dosc ciekawa, duzo ciekawych informacji, ladna oprawa graficzna i zdjecia. Jesli chodzi o wywiad z Shihanem Seagalem to sie troche zawiodlem droga Redakcjo. Po pierwsze wywiad mogl byc dlzuszy gdyz nieczesto nadarza sie taka okazja aby przperowadzac z Take Senseiem wywiad. Mogliscie sie go wiecej wypytac o aikido o jakies wskazowki w jakis sposb cwiczyc, oczywscie wiecej zdjec z trenignu z jego udzialem gdyz slyszalem ze tylko wy jako redakcja macie prawa do opublikowania zdjec. Ktos na forum napisal ze robiono pelno zdjec a w waszej gazecie sa tylko cos 3 zdjecia wiec tutaj duzy minus dla was. Jesli mozecie to wrzucice na forum cos wicej. Jesli chodzi o Cd to tutaj duzy plus bardzo ciekawee filmiki i to co mi sie spodobalo to pokaz Senseia Isoyamy bardzo dlugo czkealem aby zobaczyc jego aikido. Gratuluje
  • 0

budo_take
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Slask

Napisano Ponad rok temu

Re: Opinie na temat nowego nr Budodojo
Przepraszam za zla pisownie gazetki mialo byc BUDOJO
  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Opinie na temat nowego nr Budodojo

Witam chcialbym sie podzielic uwagami na temat nowego nr Budodojo
Sama gazetka jest dosc ciekawa, Mogliscie sie go wiecej wypytac o aikido o jakies wskazowki w jakis sposb cwiczyc, oczywscie wiecej zdjec z trenignu z jego udzialem gdyz slyszalem ze tylko wy jako redakcja macie prawa do opublikowania zdjec. Ktos na forum napisal ze robiono pelno zdjec a w waszej gazecie sa tylko cos 3 zdjecia wiec tutaj duzy minus dla was.


Uprzejmie wyjaśniam, że wywiad ze Stevenem był dużo dłuższy ale niestety wiele b.ciekawych wątków zastrzegł jako nie do publikacji.
Trening z nim odbył się kiedy Nr.2 BUDOJO był już w magazynie Bellony, a zatem fotoreportaż pojawi się w Nr.3 ok.15 listopada.
Trening miał charakter wybitnie prywatny, po prostu spotkanie ludzi, których wiele lat temu połączyło aikido.
I co mnie najbardziej ucieszyło Steven wpisał się się w ten nastrój z ogromnym wyczuciem, zero Hollywodzkiej bufonady. 8)
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Opinie na temat nowego nr Budodojo
Chcesz powiedziec Redakcjo, ze to nie byl fotomontaz????? 8O :roll: ciezko mi w to uwierzyc :wink: Stefek na Karowej - no to juz przegiecie...
  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Opinie na temat nowego nr Budodojo

Chcesz powiedziec Redakcjo, ze to nie byl fotomontaz????? 8O :roll: ciezko mi w to uwierzyc :wink: Stefek na Karowej - no to juz przegiecie...


Szczepan czemu przegięcie, spędziłem ze Stefanem sporo czasu i przy blizszym spotkaniu wiele zyskał w moich oczach, na niektóre zaś sprawy musiałem przymknąć oko, cóż nobody is perfect.
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :)
  • 0

budo_take
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Slask

Napisano Ponad rok temu

Re: Opinie na temat nowego nr Budodojo
Dziekuje za info czekam z niecierpliwoscia na nastepny nr. Mam jeszcze pytanko czy jest zansa byascie dali jeszce jakies fimiki Isoyamy lub Shiody. Moziecie jeszcze cos napisac z przeprowadzonego wywiadu?
  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Opinie na temat nowego nr Budodojo

Dziekuje za info czekam z niecierpliwoscia na nastepny nr. Mam jeszcze pytanko czy jest zansa byascie dali jeszce jakies fimiki Isoyamy lub Shiody. Moziecie jeszcze cos napisac z przeprowadzonego wywiadu?


W nastepnym nr3 Budojo obok fotoreportażu będą obszerne cytaty z tekstów wygłoszonych przez Seagala podczas treningu. 8) 8) 8)
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Opinie na temat nowego nr Budodojo

Dziekuje za info czekam z niecierpliwoscia na nastepny nr. Mam jeszcze pytanko czy jest zansa byascie dali jeszce jakies fimiki Isoyamy lub Shiody. Moziecie jeszcze cos napisac z przeprowadzonego wywiadu?


W nastepnym nr3 Budojo obok fotoreportażu będą obszerne cytaty z tekstów wygłoszonych przez Seagala podczas treningu. 8) 8) 8)

Autoryzowane :?: :?: :?: Czy z pamieci Szanownej Redakcji bo magnetofonu nie widziałem :P :lol: :) No chyba ze to sałe wyposażenie każdej szanującej sie redakcji jak w gabinecie Michnika 8) :P :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
  • 0

budo_uchideshi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Opinie na temat nowego nr Budodojo
Dołączona grafika
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Opinie na temat nowego nr Budodojo
miały być opinie więc będa, pierwszy numer był lepszy merytorycznie, co nie znaczy że drugi jest zły, też jest dobry i od dawna takiej gazety nie czytałem. Mam tylko jedno zastrzeżenie, więcej piszcie o sztukach walki, mniej o rzeczach nie związanych ze sztukami walki, choć też trzeba pisać o innych rzeczach żeby gazeta nie była nudna i tylko dla jednej grupy odbiorców. W drugim numerze jest cedek, dobry pomysł, w następnych tez by się przydał :-)

to tyle, życzę powodzenia na polskim rynku wydawniczym, który za duży nie jest.

Do redakcja budojo
aha, nie reklamujcie się tak nachalnie bo się szybko ludziom znudzicie i zaczną was krytykowac za byle co. Tak jak wiele osób krytykuje Tatami czy Budokan

Jesli chodzi o Cd to tutaj duzy plus bardzo ciekawee filmiki i to co mi sie spodobalo to pokaz Senseia Isoyamy bardzo dlugo czkealem aby zobaczyc jego aikido.


potwierdzam, więcej filmików tego typu, mało gadania o tym jako to kto jest dobry i którego ma dana, tego na szczęscie jeszcze nie ma ale się przed tym pilnujcie bo znowu się zaczną jazdy. :-)
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Opinie na temat nowego nr Budodojo

W drugim numerze jest cedek, dobry pomysł, w następnych tez by się przydał :-)


Pełen chociaż?
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Opinie na temat nowego nr Budodojo
a wiesz że tego nie sprawdzałem. obejrzałem wgrałem w kąpa i rzuciłem go w jakiś kąt. :-)
  • 0

budo_bujin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 859 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Berlin

Napisano Ponad rok temu

Re: Opinie na temat nowego nr Budodojo
Dołączona grafika


Proponuje rozpisac konkurs na najciekawsza rozprawke pt.

Co jest moim ulubionym pismem i dlaczego Budojo?
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Opinie na temat nowego nr Budodojo
Bujin - ty chyba masz jakis problem :roll: :oops: , albo nie lubisz Redakcji i nowego pisma. :) :? To powiedz dlaczego :?: Z zasady, czy dla sportu 8) :wink:
  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Opinie na temat nowego nr Budodojo

Bujin - ty chyba masz jakis problem :roll: :oops: , albo nie lubisz Redakcji i nowego pisma. :) :? To powiedz dlaczego :?: Z zasady, czy dla sportu 8) :wink:


A może przeciwnie lubi nas i w ten nieco młodzieńczy sposób próbuje zwrocić na siebie uwagę. :lol: :lol: :) :lol: :lol:
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: Opinie na temat nowego nr Budodojo
Kiedy to bradzo ciekawy temat na rozprawkę :wink:
  • 0

budo_pancer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 699 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100-lica

Napisano Ponad rok temu

Re: Opinie na temat nowego nr Budodojo
Szanowna Redakcjo,
Chciałbym usłużnie donieść, że szacowny periodyk pojawił się też w sieci InMedio, ale niestety bez załączonego nośnika informacji w wersji elektronicznej :wink:
Co gorsza obsługa próbowała mi wmówić, iż żadnych dodatków nie było. Tak więc nadal, moja wiedza o wschodnich sztukach walki nie poszerzyła swoich horyzontów dzięki interesującym publikacjom powstającym pod światłym przewodnictwem Szanownej Nam Wielce i Miłościwie nam Panującej Redakcji.

Pancer (zagubiony w świecie mediów)
  • 0

budo_pancer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 699 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100-lica

Napisano Ponad rok temu

Re: Opinie na temat nowego nr Budodojo


W nastepnym nr3 Budojo obok fotoreportażu będą obszerne cytaty z tekstów wygłoszonych przez Seagala podczas treningu. 8) 8) 8)


A czy o tym że mówił o pozycji bocznej i że nosił tradycyjne szerokie obi też? :) :wink: :)

Pancer
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Opinie na temat nowego nr Budodojo

Bujin - ty chyba masz jakis problem :roll: :oops: , albo nie lubisz Redakcji i nowego pisma. :) :? To powiedz dlaczego :?: Z zasady, czy dla sportu 8) :wink:


A może przeciwnie lubi nas i w ten nieco młodzieńczy sposób próbuje zwrocić na siebie uwagę. :lol: :lol: :) :lol: :lol:


O naiwności ty moja Redakcyjna :) :) :lol: :lol: :P :P

Kiedy to bradzo ciekawy temat na rozprawkę

W takim razie Jusi jak bądż co bądź belfer z wykształcenia i niekiedy z zawodu zadaje ci prace domowa o tej tematyce na najbliższą środę :) 8) :)

A czy o tym że mówił o pozycji bocznej i że nosił tradycyjne szerokie obi też?

Pancer ale on pozycję boczna to chwalił przy fiki miki ze swoimi laskami a nie na macie 8) :) 8) . A co do obi jak mówi stare japońskie przysłowie Ten nosi obi co w majty robi :rofl: :rofl: :rofl: Ale nie powtarzaj tego Benkowi, please :wink: przestraszony
  • 0

budo_combol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Opinie na temat nowego nr Budodojo
Podobniez ci co kupili pisemko bez CDrumuna moga przeslac koperte zwrotna do wydawnictwa to im wydawnictwo posle tegoz. :lol:
tak czytalem w mailingu co mi go BUDOJO(hiehie 8) ) przeslalo.
Adres wydFcy jest w pismie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024