Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nie chce mi się trenowac po pracy. CO robic ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Rafal91
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Nie chce mi się trenowac po pracy. CO robic ??
Mam taki problem otoz mam prace fizyczna przy budowlance i codziennie jak wracam z niej to jem i ide spac od razu bo nie mam sily juz i motywacji zeby isc od razu na silownie czasem wcale nie ide bo mi sie nie chce taki jestem zmeczony.
Co robic zeby nie byc taki zamulony ??? Macie jakies rady ?
moze jakis pobudzacz ?
Tez denerwuje mnie to ze przez ta prace ciezko mi mase zrobic bo spalam kalorie poce sie w niej, chociaz biore te dwa posilki ( 6 kanapek z twarogiem a drugi posilek tunczyk z ryzem )
Doradzcie mi co mam robic ...
Tylko prosze mi nie pisac zebym zmienil prace bo nie ma takiej opcji jak narazie
Pozdrawiam.
  • 0

Maniak1418048818
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie chce mi się trenowac po pracy. CO robic ??
Może trzeba po pracy z 2 godz. pospać, a później na siłkę. Co o tym myślisz?
  • 0

carlorozzi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:raczej nie balet :p

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie chce mi się trenowac po pracy. CO robic ??
trening przed praca tez odpada bo nie bedziesz mial sily na prace ;p zostaje opcja po pracy przespac sie kilka godzin i wtedy zrobic trening i taki bardziej lajtowy wtedy nawet zeby spadkow nie bylo tylko utrzymac forme bo wiadomo w wakacje masy sie duzej nie zrobi wiec przetrzymac ten okres i po wakacjach masa konkretnie
  • 0

Rafal91
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie chce mi się trenowac po pracy. CO robic ??

trening przed praca tez odpada bo nie bedziesz mial sily na prace ;p zostaje opcja po pracy przespac sie kilka godzin i wtedy zrobic trening i taki bardziej lajtowy wtedy nawet zeby spadkow nie bylo tylko utrzymac forme bo wiadomo w wakacje masy sie duzej nie zrobi wiec przetrzymac ten okres i po wakacjach masa konkretnie

No koleżko ciężko ciezko mase zrobic w lato :hyhy:
Od sierpnia czyli tego miesiaca silownia bedzie otwarta do 21 godziny wiec bede mial czas na sen po pracy hehe
Dzieki za rady
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024