Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta na mase do oceny. 72kg


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

fafer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dieta na mase do oceny. 72kg
Witam, nareszcie po przeczytaniu roznych tematow oraz wielu rad zabralem sie za diete. opisze dzisiejsza diete, ktora w sumie byla bardzo podobna do wczorajszego dnia. prosze o opinie, oceny co mozna na co zamienic itd. :)

dieta na dzien wolny.

ŚNIADANIE
jajecznica z 3 jaj + 5 kromek chleba

TRENING
(wracajac banan)

PO TRENINGU
300g makaronu rurek
150g gotowanej piersi z kurczaka
100g brokuł gotowanych

KOLEJNY POSILEK
250g makaronu rurek
160g twarogu chudego

KOLACJA
3 kromki chleba
3 jaja na miekko

DO TEGO PODBICIE BIALKOWE DWOMA SZEJKAMI MEX WHEY Z MLEKIEM

podczas calego dnia wlalem w siebie na oko 2 litry wody.

lacznie wyszlo 200g bialka 250g weglowodanow 2300 kalorii

cos martwi mnie mala ilosc weglowodanow. ogolnie jeszcze gdzies bym wepchnal jakis posilek co by to troche podbic.

makaron zamiennie z ryzem, kasza, czasem ziemniakami. prosze o odpowiedz co jest nie tak, bo cos czuje, ze jakis blad popelnilem. :)
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na mase do oceny. 72kg

ŚNIADANIE
jajecznica z 3 jaj + 5 kromek chleba

zmieniasz na
2cale jaja, 3 bialka, 100g owsianych = placek z tego
tu zeby podbic kalorie taki placek mozesz wysmarowac jogurtem naturalnym, posypac go rodzynkami i orzechami+ jakies owoce, jak sie postarasz na 700-800 kcal z niego wyjdziesz, dasz rade wiecej zjesc to dosyp do 150g owsianki

TRENING


przed treningiem musisz cos zjesc konkretnego tj:

150g makaronu rurek
150g gotowanej piersi z kurczaka
100g brokuł gotowanych


a po treningu jesz ze 2-3 banany i to białko co masz a potem od razu w domu:

150g makaronu rurek
150g gotowanej piersi z kurczaka
100g brokuł gotowanych

KOLEJNY POSILEK
250g makaronu rurek
150g twarogu chudego


KOLACJA

200g serka wiejskiego, 10g oliwy z oliwek

uzywaj tej oliwy do obiadów tak po 5g,
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


hepatil

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 758 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:wschodnie sztuki walk , zelastwo
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:82
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na mase do oceny. 72kg

podczas calego dnia wlalem w siebie na oko 2 litry wody.

malo , pij wiecej

TRENING
(wracajac banan)

PO TRENINGU
300g makaronu rurek
150g gotowanej piersi z kurczaka
100g brokuł gotowanych


po treningu do banana jeszcze bialko wypij
posilek do godziny pozniej

skoro cwiczysz rano to ja proponuje zamiast jajek zmieszac platki owsiane i bialko , do tego banan moze byc
jak zjesz jajka to minie kilka godzin zanim zostana strawione a rano potrzebne jest jakies szybkie bialko
  • 0

fafer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na mase do oceny. 72kg
ooo prosze, jaka szybka odpowiedz.

a wiec postaram sie sniadanie dobic kalorycznie jak sie tylko da, wiec jutro prztestuje to co pisales. mam zrobic z tego omlet, tak ? moglbys to dokladnie rozpisac ? wbijam 2 pelne jaja + do tego 3 bialka bez zoltka, smaze omlet, sype na to owsiane, tak ?

ok, wiec banany bede brac 2-3 dla zaspokojenia weglowodanowego po treningu, tak ? w plecaku bedzie sobie czekac szejk bialkowy.

danie z miesem 2x, czyli przed i po treningu.

kolacja to zapomnialem dopisac, ze mial byc wlasnie wiejski, tylko ze zapomnialem kupic, a juz na noc teraz pchac w siebie nie chcialem weglowodanow zadnych, bo chcialbym jak najbardziej spalic brzuch, to bedzie szybciej kaloryferek widac, bo wiele do spalania nie mam. :)

zapomnialem tez dopisac, ze owoce typu jablka, mandarynki itp jem jeszcze w trakcie dnia. : )

cos dalej jeszcze ? zamiennie kasza/makaron/ryz oraz zamiennie mieso kurczak/wolowina ? ogolem jest w miare poprawnie, tylko zebym zwiekszyl kalorycznosc oraz mial porzadny posilek przed treningiem, tak ?

przy okazji, kalorycznosc wtedy podbije do 3000 okolo, wiec bedzie przebite zapotrzebowanie o 600, wiec bedzie jak najbardziej w porzadku, tylko martwi mnie tak mala ilosc carbo.

edit: wiec sniadanie zamiast jajek wejdzie jakas kombinacja, co polecacie w takim razie ?
bialko pic wlasnie w jakich porach ? pilem po sniadaniu oraz po kolacji. zmienic na po treningu oraz na noc ?


aaa, no i jest to dieta na dzien wolny od szkoly.
jak mam sobie to wszystko rozplanowac na tygodniu ? cos w szkole bede musial jesc do godziny 15 od 8. normalnie mialem 5 podwojnych kanapek z wedlina, serem, jakims ogorkiem czy pomidorem. ostatnio dorzucicilem jajko na twardo do kanapek, ale chyba bedzie trzeba cos innego brac w pojemniczek zamiast kanapek. pytanie tylko co. : )
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na mase do oceny. 72kg
bierzesz pojemniki z makaronem i miesem ;)
co do omleta, to wychodzi Ci taki placek to jest kilka min roboty, tlsuzcz na patelnie rozgrzewasz, wbijasz 2 cale jaja, 3 bialka, sypiesz owsiane, mieszasz a sie zetnie na ciasto... i to wszystko ;)
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


fafer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na mase do oceny. 72kg
No omlecik naprawde dobry i sycacy bardzo. Po prostu nie wiedzialem czy owsiane sypac na patelnie czy dopiero na gotowy omlet. Nie mialem pojecia, ze 100g owsianki ma az 15g bialka, tak duzo kalorii i weglowodanow. w takim razie zostaje na stale wpisana do diety. : )

A nie moga byc do szkoly kanapki z wedlina, serem i jajkiem na twardo ? od razu po szkole posilek glowny, czyli obiadek, potem trening i znow ten sam obiadek.

Pytalem tez czy nie jest za malo welowodanow lacznie i ogolem za co odpowiadaja weglowodany poza tym, ze po treningu sa spalane szybciej niz miesnie, wiec trzeba ich troche przyjac.

Jak w koncu pic wheya ? 2 czy 3 razy dziennie ? o jakich porach ? Jedna porcja ma 21g bialka chyba.

Jak whey sie skonczy kupic jakiegos gainerka i pic jak nie dam rady zjesc posilku oraz po kolacji ?
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na mase do oceny. 72kg

A nie moga byc do szkoly kanapki z wedlina, serem i jajkiem na twardo ? od razu po szkole posilek glowny, czyli obiadek, potem trening i znow ten sam obiadek.

nie :D kanapeczki to wiesz... bierzesz pojemnik z konkretnym zarciem

Jak w koncu pic wheya ? 2 czy 3 razy dziennie ? o jakich porach ? Jedna porcja ma 21g bialka chyba.

pijesz zawsze kiedy masz za malo danych wartosci w diecie, tj czy gainer czy bialko, wedlug brakow w diecie, albo do podbicia kcal obecnej diety miedzy posilkami. Pamietaj to jest DODATEK a nie ZAMIENNIK

Jak whey sie skonczy kupic jakiegos gainerka i pic jak nie dam rady zjesc posilku oraz po kolacji ?

gainer idealny po treningu, oraz do podbicia kcal diety miedzy posilkami jak juz wyzej wspomnialem.
daj mi link do tego wheya co masz
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


fafer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na mase do oceny. 72kg
No wiem, ze nie zamiennik a do podbicia. Kaloryczne nie jest jak gainer, lecz bialko + witaminki. Zamieniac na mutanta jakiegos mutanta lub mvp incredible bulk ? To pije aktualnie. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

No i sprawdzilem ten moj makaron i jednak zle podalem na gorze. jadlem dwa razy po 300g, wiec w taoiej porcji mialem jednorwzowo az 36g bialka, takze wyszlo mi kolo 220g bialka.
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na mase do oceny. 72kg
wal go przed snem i do tych bananów po treningi, oraz jako zamiennik do sniadania jak byś chcial zjesc owsianke na bialku zamiast omleta
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


fafer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na mase do oceny. 72kg
Ok, czyli juz taka dieta jest okej i moge ja stosowac, tak ? wiecej zmian nie trzeba ? Dzisiaj po tym omlecie na sniadanie i po obiedzie 300g makaronu + 150g wolowiny + warzywa + jeden szejk whey na mleku 3,2 mam juz 2200 kalorii i 150g bialka, a jeszcze 2-3 posilki przede mna + bialko. Czuje, ze chyba nareszcie waga powinna cos ruszac. :)

Czyli zwykla owsianka na mleku i do tego bialko sypnac, tak ? Czyli wheyem zalac owsianke. No truskawkowy jest to tez roznorodnosc smaku bedzie.

2x whey na mleku 3,2 daje mi 500 kalorii, wiec tez niezle podbicie.

Jakies rady jeszcze czy temay cichnie na miesiac i wtedy wracam powiedziec o efektach i odczuciach ? :)
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na mase do oceny. 72kg

Czyli zwykla owsianka na mleku i do tego bialko sypnac, tak ? Czyli wheyem zalac owsianke. No truskawkowy jest to tez roznorodnosc smaku bedzie.

ja bym robil owsianke na wodze z takim bialkiem a dokladniej tak

do michy sypiesz 100-150g owsianki
do tego jakies rodzynki, morele, banana, co kto woli, mała garsc orzegów i to zalac 50g wheya ktorego wczesniej rozrobisz w innym naczyniu, zrob to w miare w ciepłej wodzie ale nie gorącej, smakuje dobrze bo tez tak robie.

Jakies rady jeszcze czy temay cichnie na miesiac i wtedy wracam powiedziec o efektach i odczuciach ? :)

miche masz dobre, a jak treningi?
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


Tiger1418048803
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na mase do oceny. 72kg
Jakby były za twadre te owsiane, to można je zalać gorącą wodą, odcedzić, dodać owoce i orzechy i zalać wheyem rozrobionym w szejkerze.
  • 0

fafer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na mase do oceny. 72kg
Jeszcze np do szkoly lub na posilek po obiedzie, lecz przed kolacja moze byc kasza kuskus + tunczyk + ogorek konserwowy + majonez ? :)

W tym momencie jem makaron + 160g twarogu chudego z cukrem. Moze byc taki posilek a za 3 godzony kolacja wiejski ?

Trening nie do konca ulozony, jutro rozpisze, ale juz mam ustalone tyle, ze robie wiecej przerw na regeneracje, wiec 2 dni trening, jeden przerwy, dwa trening, dwa wolne.
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na mase do oceny. 72kg

lecz przed kolacja moze byc kasza kuskus + tunczyk + ogorek konserwowy + majonez ?

moze byc

W tym momencie jem makaron + 160g twarogu chudego z cukrem. Moze byc taki posilek a za 3 godzony kolacja wiejski ?

tak

Trening nie do konca ulozony, jutro rozpisze, ale juz mam ustalone tyle, ze robie wiecej przerw na regeneracje, wiec 2 dni trening, jeden przerwy, dwa trening, dwa wolne.

wrzuc go potem
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


fafer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na mase do oceny. 72kg
no wiec tak - diete jeszcze sobie "podrasowalem" troche. dodalem jeden posilek wiecej, a to kanapki z wedlina, serem bialym itp do wiejskiego, to wiecej miesa, to wiecej ryzu. do rad sie dostosowalem. mniej wiecej wychodzi mi tak codziennie liczac sobie wieczorem:
3200 kcal / 200gB / 400gWW

http://www.forum-kul...showtopic=53983 trening tutaj rozpisalem, wiec prosze ewentualna pomoc oraz rady.

pozdro.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024