Skocz do zawartości


Zdjęcie

Alkohol


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

jonix1357
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Alkohol
Witam wszystkich moje pytanie to: cwicze regularni juz od dawna i to widac zaczolem brac creatyne mega caps 1250, i lubie sobie wypic tam z 5 piw co sobote albo co druga sobote, i czy to cos mi bedzie komplikowac ze w miesiacy wypije z 3,4 razy?
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Alkohol


Robert Ci odpowie najlepiej :cwaniak:
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


VanHeru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1004 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sandomierz
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Dietetyka, Informatyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Alkohol

Witam wszystkich moje pytanie to: cwicze regularni juz od dawna i to widac zaczolem brac creatyne mega caps 1250, i lubie sobie wypic tam z 5 piw co sobote albo co druga sobote, i czy to cos mi bedzie komplikowac ze w miesiacy wypije z 3,4 razy?


Postaw sobie pytanie, czy zależy Ci na tym żeby szybko dojść do sylwetki jakiej chcesz, czy wolniej, picice alkoholu nie sprzyja w żadnej dziedzinie sportu. Jak nie cwiczysz zawodowo to smialo, nie umrzesz od tego.
  • 0

fighterkoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Alkohol
Jak nie bierzesz odzywek i nie zalezy ci Bardzo na efektach treningowych i dietetycznych to mozesz sie napic ale nie 5 a moim zdaniem max 3 raz na 2 tygodnie i z optymalnym stezeniem alkoholu zeby to nie byl zywiec porter heh
Piwo w odpowiednich ilosciach to chyba dobre zrodlo minerałów
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Moje fotki :)

TwojeZdrowie_or
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Alkohol
Wszystko dla ludzi ale z umiarem,jeżeli mieszasz alkohol z odżywkami to nie jest to dobre rozwiązanie,ponieważ nie będzie widać postępu tak jak byś tego oczekiwał,wiec tutaj zawsze coś kosztem czegoś.
  • 0

Godzilla
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Alkohol
5 piwek, kurcze człowieku, ja bym odpadła:D Albo ćwiczenia, albo alkohol:) Ja powiem też do kobietek, odstawiając alkohol, w zalezności ile się go wcześniej piło, można stracić od pół do 2 kg na zawsze bez efektu jo-jo:)))
  • 0

saguro
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Alkohol
5 piw to jednak troche duzo...ale i tak wszystko zalezy od tego jakie chcesz osiagnac efekty. Jezeli chcesz po prostu tylko byc w ruchu, troszke rozbudowac miesnie, to te 5 piw na tydzien nie zaszkodzi. Ale jezeli masz ambitniejsze cele to odradzam..
  • 0

Godzilla
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Alkohol
Zgadza się! Wyżej napisano, wszystko jest dla ludzi, także alkohol, najlepiej pić tak, by uniknąć kaca
  • 0

zdroweciało192
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Alkohol
Picie alkoholu nie sprzyja w gubieniu zbędnych kilogramów czy w wyrabianiu mięśni. Chyba, że chcesz mięsień piwny sobie wyrobić :)
  • 0

przemgal
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Alkohol
drogi kolego, alkohol nie jest dobrym przyjacielem dla Twoich mięśni oraz całego ciała. Musisz wybrać, albo alkohol czy trening = dobry wygląd.

Tak na marginesie przyjacielu popracowałbym również nad Twoją ortografią i stylistyką. W głowie też jednak coś tam trzeba mieć.
(bez urazy)
pozdro
  • 0

argal
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Alkohol
To wszystko zależy czego oczekujesz od treningu i co chcesz osiągnąć. Mi jest ciężko odmówić sobie paru piwek :) ale nie jestem zawodowym sportowcem :)
  • 0

bambi_g
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Alkohol
Z tym piciem to zawsze problem :) Ciężko jest sobie odmówić jakieś piwko, szczególnie w okresie letnim. Ja osobiście myślę, że jak się nie przesadza to raczej nikomu aż tak nie zaszkodzi :)
  • 0

Harry20009
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Alkohol
Wszystko ww granicach rozsądku. Wiadomo, że jak będziesz raz w tygodniu zalewał się w trupa to raczej trochę kiepsko, ale jak wypijesz sobie kilka piwek to chyba wszystko ok.
  • 0

parowczak23
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Alkohol
To jak to właściwie jest z tym alkoholem, bo jako nowicjusz nie bardzo wiem po przeczytaniu waszych postów :) Można pić, czy nie?
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Alkohol
zawsze lepiej nie pić. Są organizmy które chleją i nie wpływa to negatywnie na ich rozwój, i są tacy jak ja, piwko i zakwasy ogólne zniszcenie i chaos :) To czy można się napić czy nię, zależy od tego czy chcesz być pro, na co składa sie multum innych wyrzeczeń a abstynencja to tylko czubek góry lodowej. Czy cwiczysz dla jakiś tam pomniejszych innych celów.
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024