Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta na masę do oceny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

Sidjio
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot
  • Zainteresowania:Siłownia , Perkusja , Kobiety , Skimboard

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na masę do oceny

bcaa po treningu - albo bezposrednio po albo popijaj w trakcie


Okej to wtedy będę pił przynajmniej będzie powód żeby wychlać te 1.5 l butelki :P

takimi pierdolami to bym sie wogole nie przejmowal


okej bo specialnie sie spytałem bo napisałem też temat na kfd ( nie lubie tamtej strony ) i mi koleś napisał że dieta jest zła że nie może byc czosnku a tym bardziej ketchupu w diecie na mase

co do mamuta to przywalilbym 100g


Nie zaleje mnie fatem ? z taką dużą ilością ? przecież mam białka i tak bardzo dużo w diecie :P

A tak na koniec jeszcze to ta dieta w końcu jest bardzo dobra :P? i czy te w/w tłuszcz i białko się zgadza :] ? nie mam za dużo za mało czegoś?
  • 0
Be Proud Of Who You Are.

hepatil

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 758 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:wschodnie sztuki walk , zelastwo
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:82
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na masę do oceny

okej bo specialnie sie spytałem bo napisałem też temat na kfd ( nie lubie tamtej strony ) i mi koleś napisał że dieta jest zła że nie może byc czosnku a tym bardziej ketchupu w diecie na mase

uzasadnil to jakos ?
czy tylko napisal zeby sobie kogos opierdzielic?
jak mozesz to linka zarzuc mi na priv :)

Nie zaleje mnie fatem ? z taką dużą ilością ? przecież mam białka i tak bardzo dużo w diecie

A tak na koniec jeszcze to ta dieta w końcu jest bardzo dobra ? i czy te w/w tłuszcz i białko się zgadza ? nie mam za dużo za mało czegoś?

dopiero jak zaczniesz sie tak odzywiac to po jakims czasie bedziesz widzial czy sa efekty i jakie i wtedy dopiero bedzie mozna cos zmieniac , modyfikowac , tak to nikt ci nie powie jak ta dieta na ciebie wplynie...
  • 0

Sidjio
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot
  • Zainteresowania:Siłownia , Perkusja , Kobiety , Skimboard

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na masę do oceny

uzasadnil to jakos ?


,,Dieta jest do wymiany . Ketchup czosnek w diecie na masę , zajrzyj do podwieszonych''

dopiero jak zaczniesz sie tak odzywiac to po jakims czasie bedziesz widzial czy sa efekty i jakie i wtedy dopiero bedzie mozna cos zmieniac , modyfikowac , tak to nikt ci nie powie jak ta dieta na ciebie wplynie...


Okej to od poniedziałku leci takie odżywianie ale przychamuje z tą dawka 100g mammoth jak nie będzie szło to wtedy dam . Dzięki wielkie hepatil, :padam:
  • 0
Be Proud Of Who You Are.

hepatil

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 758 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:wschodnie sztuki walk , zelastwo
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:82
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na masę do oceny
to co wcinasz po treningu , w tym przypadku gainer , w najmniejszym stopniu wplywa na zatluszczenie
takze tam bym przywalil , bo po trenie organizm potrzebuje sporej dawki i wegli i bialka
jak bedzie cie zatluszczac to przytnij wegle w innych posilkach , z czego przed treningiem i sniadanie zostawiasz jak jest
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024