Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zmiana trybu życia.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

LiptonSND
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Zmiana trybu życia.
Witam.
Więc zacznę od tego, że już tutaj na tym forum zamierzałem podjąć się diety i schudnięcia z 20 razy.. Ale zawsze było coś źle, albo złe ćwiczenia bo mi się nie chciało albo chodziłem głodny przez cały dzień ; o. Ale od jutra już sobie wszystko postawowiłem i zmieniam tryb życia, mam 14 lat waże 90 + i wzrostu 180 +. Mam jebutne boczki i mała klate, znaczy mniejsza od brzucha. Chce zrzucić brzuch no i jakoś normalnie wyglądać.. I chciałem się tutaj Was poradzić dużo słyszałem, że pomaga białko. I zapomniałem dodać, przez ostatni czas kilka lat cały czas jadłem na wieczór przed snem około 10. Takie rzeczy jak parówki kanapki zapiekane tosty itd. i od jutra mam nastepujacy plan:

Codziennie na śniadanie jeść coś z jajkami < jajecznica, albo gotowane > lub płatki takie zwykłe z mlekiem najmniej tłuszczowym to chyba 0,5 %. no i w szkole na drugie śniadanie 2 kanapki ale nie na jedną przerwe tylko rozłożyć na 2. z czarnym chlebem i tam by był ser żółty , jakiś ogórek, pomidor z pieprzem ;)) potem obiad. ugadałem się z mamą , że będzie gotowała więcej zup na warzywach itd. no i na kolacje również coś na nabiale, 2 kromki czarnego chleba z twarożkiem czy cuś , albo płatki gdy bęedzie jajecznica na sniadanie ;). I do tego 3 razy w tygodniu basenu po godzine. przepływam z tego jakieś 40 min . No i od 3 dni ćwicze a6w dzisiaj 3 dzień i nie zamierzam przestać , i do tego co 2 dzień ćwicze klatke podnoszę 5 serii po 10x na klate sztange z 30 kg. czyli wychodzi po 50 razy co 2 dni :) cwicze już od tygodnia i nadal bolą mnie mnięśnie czytałem dużo jak podnosić i jak oddychać i wcale nie jest łatwo w porównaniu z wczesniejszymi treningami . Do tego przez ostatni rok nie cwiczylem na wfie bo mialem problem z noga ale od tego roku to sie zmienilo. i do tego chce biegać codziennie po 15 min tak jak pisali w aerobach i jezdzic na rowerze jakieś 30 min dziennie . Co o tym mysliscie duzo mi to da? Macie jakies inne pomysly? jestem cierpliwy i wytrwaly :D ps - i chce jesc max do 17 :)
  • 0

hepatil

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 758 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:wschodnie sztuki walk , zelastwo
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:82
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Zmiana trybu życia.
przejrzyj forum , w kilku postach juz rozpisywalem sie troche o jedzeniu a jednemu z forumowiczow wlasnie pomagam ulozyc diete , wiec czytaj i ucz sie :D

teraz tak

płatki takie zwykłe z mlekiem najmniej tłuszczowym to chyba 0,5 %

jesli platki to tylko owsiane
mleko jak najbardziej tluste , chyba 4% , wiecej fatu mniej laktozy, chociaz w tym wieku to juz bym wywalil mleko z diety calkiem

na kolacje również coś na nabiale, 2 kromki czarnego chleba z twarożkiem czy cuś

nakolacje zapomnij o chlebie , tylko twarozek + oliwa z oliwek , do tego jakis pomidor , cebula

od 3 dni ćwicze a6w dzisiaj 3 dzień i nie zamierzam przestać

a ja ci mowie przestan , nie jestes gotowy na takie hardkorowe treningi , pozatym od tego tluszczu sie nie pozbedziesz

do tego co 2 dzień ćwicze klatke podnoszę 5 serii po 10x na klate sztange z 30 kg. czyli wychodzi po 50 razy co 2 dni cwicze już od tygodnia i nadal bolą mnie mnięśnie

kompletnie zle , masz cwiczyc cale cialo , jesli nie wiesz jak to zapraszam do lektury
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
szczegolnie rozgrzewka , rozciaganie , trening domatora

i chce jesc max do 17

jesli idziesz spac o 18 to ok
jesli pozniej to MASZ jesc , jak zjesz ostatni posilek o 17 , pojdziesz spac np o 22 , potem wstaniesz o 7 i sniadanie zjesz dopiero o7:30 , to jestes prawie 15h bez jedzenia , katastrofa dla organizmu... w ten spsob robisz sobie krzywde i wbrew pozorom nie palisz fatu tylko jeszcze ci go przybywa
  • 0

LiptonSND
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zmiana trybu życia.
Hm ok to będą owsiane, ale dlaczego mleko jak najwięcej tłuste? z kolacij wywale chleb :) a6w chce cwiczc, slyszalem ze to duzo pomaga. nie mam sprzetu zeby cwiczyc cale cialo. :( ale mysle jeszcze nad przysiadami itd. teraz na wfie brzuszki i tak dalej bedziemy robic i co wtorek na wfie chodzimy na silownie to tam cwiczyl bym co tydzien bica i blecy . i dlaczego jesc odrazu przy spaniu ?> ponoc to bardzo tluczy
  • 0

hepatil

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 758 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:wschodnie sztuki walk , zelastwo
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:82
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Zmiana trybu życia.
a6w na poczatku sie fajnie robi , z czasem robi sie ciezko jak diabli
ale to jest dobre jak juz sie spali fat i na takie doszlifowanie
nie musisz miec sprzetu zeby cwiczyc cale cialo - oblukaj trening domatora
na silce nie rob tylko bica i plecy , cale cialo przetrenuj
pozatym najpierw duza partia czyli plecy potem bic , jak najpierw zrobisz bica , to bedzie lipa bo przyrobieniu plecow bic tez pracuje
powinienes jest z 6 posilkow dziennie ,ale mniejszych w miare rownych odstepach czasu

no dobra wyklaruje o co kaman , tak na szybko

jesli jesz czesto ale mniejsze porcje to organizm uczy sie ze nie musi nic odkladac w tluszcz ( ktory stanowi takie zabezpieczenie w razie glodowki )
bo za chwile dostanie swieza porcje zarcia
w ten sposob metabolizm przyspiesza , organizm wykorzystuje wszystko na biezaco

jesli jesz duzo/malo ale rzadko rzadko , glodzisz sie to organizm wchodzi w stan alarmowy , nie wie kiedy dostanie zarcie , wiec wszystko co sie da odklada w tluszcz , metabolizm spowalnia , spowalniaja funkcje zyciowe
  • 0

LiptonSND
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zmiana trybu życia.
Przeczytałem temat w odżywianiu gdzie się udzielałeś i teraz wymyśliłem takie coś.

Wstaje codziennie o 5:30. Więc na śniadanie jadł bym: jajecznice/ jajka gotowane/ albo płatki kukurydziane w mleku 3,5 tłuszczu. 2 śniadanie w szkole 2 kanapki znaczy z 2 kromkami chleba w jednej z chlebem czarnym/ kukurydzianym nie wiem jaki bo pisałeś, że niektóre to to samo co tamto.. Więc licze na rade. Kanapki by były jedna na jednej przerwie druga dajmy na to, że po drugiej przerwie. I tak jak mówiłem z serem, ogórkiem, pomidorem. Hmm, teraz obiad? Lubie kasze nawet bardzo tą gryczaną, no ale z czym ją jeść bo zawsze jadłem z jakimś mięsem i sosem.. No i jeszcze nie będę jadł codziennie kaszy, myślę żeby też jeść jajko sadzone lub coś w tym stylu. No i na kolacje jakiś twarorzek, albo płatki gdy nie jadl bym ich rano :). A co do treningu basen 3 dni w tygodniu, rower, bieganie codziennie, a6w. co 2 dzień klata no i we wtorki cale ciało by się poćwiczyło +wfy
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Zmiana trybu życia.

co 2 dzień klata no i we wtorki cale ciało by się poćwiczyło +wfy

nie nie nie

masz co masz robić:

http://www.fabrykasi... ... t13163.htm
http://www.fabrykasi... ... light=hiit

tutaj znajdz diete dla siebie:
http://www.forum-kul...showtopic=45035
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


LiptonSND
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zmiana trybu życia.
Jakoś nie mam zaufania do podanych diet, i wole ćwiczyć a6w jak narazie :P.

A co do diety powiedzcie mi co myślicie o takiej?

Śniadanie po wstaniu coś na jajkach, albo gotowane albo jajecznica, albo płatki kukurydziane z mlekiem 3,5 % tłuszczu.

II Śniadanie- w szkole, 3 kanapki do obiadu z chlebem razowym, w nich ser żółty pomidor, ogórek ewnt. jajko gotowane z pieprzem :). I jedna kanapka gdzieś tak co 2 - 1 godz :).

Obiad dajmy na to, że kasza gryczana z jajkiem sadzonym i jakąś sałatką np. ogórki w śmietanie albo same ogórki.

Po obiedzie jakiś podwieczorek gdy będzie na śniadanie jajecznica to będą to płatki, a jak nie to odwrotnie :). No i na kolacje twaróg albo coś innego? Ale co? I po obiedzie zawsze chce jeść jabłko albo jakąś mandarynkę jak to widzicie :)?
  • 0

varjo99
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dolny śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Zmiana trybu życia.

Jakoś nie mam zaufania do podanych diet, i wole ćwiczyć a6w jak narazie


To po co pytasz innych o zdanie jak sam wiesz lepiej? Jedz po swojemu, ćwicz po swojemu a na pewno będziesz wyglądał lepiej ...

Dieta redukcyjna, ogranicz węgle, trening z w/w linków. Sztangą i hantlami bez problemu możesz przećwiczyć całe ciało. Przysiady, martwy ciąg czy wiosło, uginania, wyciskania... wszystko da się zrobić. Żadne a6w .. podejrzewam, że masz ostro zalany brzuch więc nic Ci to póki co nie da. Ciepło się robi, siadaj na rower i zasuwaj. Rób aeroby a fat zleci. Wtedy zaczniesz a6w, teraz nie ma co się katować bo efektów wizualnych nie zauważysz. Pamiętaj - nic na szybko. Musisz być cierpliwy i wytrwały a swoje osiągniesz. Jedz dobrze (nie za mało!) ćwicz porządnie i słuchaj rad innych, bardziej doświadczonych kolegów a będzie git. Pozdro :)
  • 0

Tiger1418048803
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zmiana trybu życia.

Po obiedzie jakiś podwieczorek gdy będzie na śniadanie jajecznica to będą to płatki, a jak nie to odwrotnie

jak już tylko opcja: jajka/płatki, to na noc zawsze jajka. Po węglach z tłuszczem (mleko 3,5% to kiepski pomysł w sumie nawet rano) będzie Cię podlewać, na noc tego nie jedz. Na noc najlepiej samo białko, albo białko+tłuszcz, czyli jajka będą akurat.
  • 0

LiptonSND
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zmiana trybu życia.
Więc płatki będą z rana, to jakie mleko mam spożywać? I co do chleba to będę jadł 6 kromek na dzień bo będą składane do szkoły, no ale jakiego tego chleba nazwa dokładna? Bo wyczytałem, że nie, które są barwione i tuczą tak samo.. I pytanie jeszcze o basen, kiedy lepiej chodzić na basen żeby schudnąć, bo po basenie chce się jeść to myślę, żeby po 5 przed szkołą, czy po szkole i potem wszamać po basenie podwieczorek/ kolacje? Kiedy lepiej :?
  • 0

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zmiana trybu życia.
Jak płatki to tylko owsiane najlepiej zwykłe, żadnego innego badziewia.
Chleb razowy, pumpernikiel bądź pełnoziarnisty.

Jeśli chcesz zrzucić fat to najlepiej robić aeroby po treningu siłowym. A basen najlepiej w dzień nietreningowy zarzucić. I godzina jest wg mnie bez znaczenia. Pomiędzy posiłkami i tyle.
  • 0

LiptonSND
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zmiana trybu życia.
Właśnie taki mam zamiar na basen będe chodził przed 2 śniadaniem w środy, piątki, niedziele. Codziennie w tyg jeździł rowerem jakąś odległość i w dni w, których nie będę chodził na basen aeroby czyli w tym bieganie bo sprzątanie itd. to u mnie norma. Pierw zacznę od 5 minut bieganie, a potem co jakiś dzień- dwa więcej.. Co Wy na to?
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Zmiana trybu życia.

od 5 minut bieganie,

od minuty...
Masz 14 lat, dzieci w Twoim wieku nie mają większych problemów z przebiegnieciem 15.

Jakoś nie mam zaufania do podanych diet, i wole ćwiczyć a6w jak narazie

:rotfl: a to mnie rozpierdoliło, ze względu na to że podane diety są napisane przez Strongboarta, Wizarda czy Joksa, ludzi którzy rozpierdalają swoją widzę nie jednego z tego tematu. Wiec nie gadaj ze nie amsz zaufania tylko nie chce Ci sie michy szykowac.


rób po swojemu skoro wiesz lepiej, za 2 miechy napiszesz ze nie masz efektów i zeby cos poradzic.
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


Tiger1418048803
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zmiana trybu życia.

od 5 minut bieganie,

od minuty...
Masz 14 lat, dzieci w Twoim wieku nie mają większych problemów z przebiegnieciem 15.

Jakoś nie mam zaufania do podanych diet, i wole ćwiczyć a6w jak narazie

:rotfl: a to mnie rozpierdoliło, ze względu na to że podane diety są napisane przez Strongboarta, Wizarda czy Joksa, ludzi którzy rozpierdalają swoją widzę nie jednego z tego tematu. Wiec nie gadaj ze nie amsz zaufania tylko nie chce Ci sie michy szykowac.


rób po swojemu skoro wiesz lepiej, za 2 miechy napiszesz ze nie masz efektów i zeby cos poradzic.


wiesz, dzieci w jego wieku też rzadko ważą po 90kg : >
A z drugą częścią posta się zgodzę :looka: - micha to podstawa! :cisza:
  • 0

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zmiana trybu życia.

Właśnie taki mam zamiar na basen będe chodził przed 2 śniadaniem w środy, piątki, niedziele. Codziennie w tyg jeździł rowerem jakąś odległość i w dni w, których nie będę chodził na basen aeroby czyli w tym bieganie bo sprzątanie itd. to u mnie norma. Pierw zacznę od 5 minut bieganie, a potem co jakiś dzień- dwa więcej.. Co Wy na to?


Jeśli walisz redukcje to aeroby(rower, bieganie) najlepiej po treningu siłowym ,co by wszystkie aspekty wykorzystać na swoją korzyść.

Jak nie masz kondycji to niestety będzie cieżko z efektami. Bieganie czy rower to od 25-30min wzwyż. Nie ma innej drogi. Ewentualnie rób HIIT.

I micha...
  • 0

LiptonSND
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zmiana trybu życia.
Eh. Przebiegnę więcej niż 5 minut tylko chciałem od tego zacząć myślałem, że to dobry pomysł.. No ale cóż, zamiast wsparcia Mikolaj mnie skrytykował :rotfl: . Mniejsza o to :).

Czytałem różne diety itd. no i chce zrobić swoją i chcę żebyście mi w tym pomogli..

Nadal aktualne to co up. czyli z rana jakieś płatki kukurydziane codziennie z melkiem 0,5% tłuszczu czy 3,5% co radzicie?

Potem na 2 śniadanie 3 kanapki z chlebem razowym żółtym serem, pomidorem, sałatą, jajkiem, pieprzem, jadane co godzine, dwie. Potem obiad, coś z nabiałem i zdrowym tłuszczem np, ryba czy coś. No i potem jajecznica, jajka gotowane, no i na kolacje? Co? twaróg czy cuś? No i mam pytanie odnosnie basenu. Niektorzy mowia ze jak sie chodzi z rana to sie mniej chudnie, prawda to? lepiej chodzic po sniadaniu i przed II sniadaniem? czy po kolacij i potem zero jedzenia?
  • 0

Tiger1418048803
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zmiana trybu życia.

Nadal aktualne to co up. czyli z rana jakieś płatki kukurydziane codziennie z melkiem 0,5% tłuszczu czy 3,5% co radzicie?

no proste, że 0,5% lepsze. Ale lepiej wal zamiast mleka jajka. Możesz np. zrobić omlet z białek jaj i płatkow. (taka bardziej zaawansowana wersja, na upartego to możesz i te platki z mlekiem jeść)

no i na kolacje? Co? twaróg czy cuś?

twarog albo serek wiejski

No i mam pytanie odnosnie basenu. Niektorzy mowia ze jak sie chodzi z rana to sie mniej chudnie, prawda to? lepiej chodzic po sniadaniu i przed II sniadaniem? czy po kolacij i potem zero jedzenia?

najlepiej, to w ogole przed pierwszym śniadaniem. A jesli juz nie mozesz, to miedzy pierwszym a drugim. Basen na noc bez jedzenia po plywaniu w sumie bedzie pomagal palić fat i to calkiem nieźle, ale nastapi po tym katabolizm (zacznie żreć Ci też masę mięśniową). Także już musisz zdecydować, czy chcesz zrobić zdrową, rozsądną redukcję tłuszczu, czy tylko jak najszybciej schudnąć nie dbając o mięśnie(jak łatwo się domyślić, popieram tą pierwszą opcję).
  • 0

hepatil

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 758 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:wschodnie sztuki walk , zelastwo
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:82
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Zmiana trybu życia.

czyli z rana jakieś płatki kukurydziane codziennie z melkiem 0,5% tłuszczu czy 3,5% co radzicie?

do kukurydzianych 3.5%
lepiej wymien na owsiane
nadal kiepsko z bialkiem w tym posilku

Niektorzy mowia ze jak sie chodzi z rana to sie mniej chudnie, prawda to? lepiej chodzic po sniadaniu i przed II sniadaniem? czy po kolacij i potem zero jedzenia?

idz miedzy posilkami
rano to juz katabolizm cie mluci po nocy , jak jeszcze dodasz do tego basen na glodnego to zamiast palic fat , popalisz miecho , chyba ze masz chociazby BCAA , ale watpie wiec opcja miedzy posilkami lepsza
po kolacji tez mozesz ,ale wtedy musisz cos zjesc po basenie bo katabolizm bedzie cie rabal az do rana

tylko ten basen to ma byc plywanie a nie moczenie sie jak w wannie
basen ladnie kondyche porawi , wiec za jakis czas bedziesz mogl sie pokusic i zaczac robic interwaly, ktore sa o wiele lepsze niz zwykle aero
  • 0

LiptonSND
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zmiana trybu życia.
Heh więc tak. Załapałem już co nieco od Waszych rad i mam trening i taką ala diete zobaczcie co o niej sądzicie..

Odchudzanie zaczne od srody, bo dzis mialem wycieczke a jutro caly dzien wystep teatralny.. Więc w środe na śniadanie gdzies tak ok 5. zjem płatki z mlekiem 3,5 tłuszczu owsiane. potem pójde na basen od 6 do 7. po basenie kanapka z chlebem razowym, < serem, pomidorem, ogórkiem jajkiem pieprzem. co 2 godziny kolejne 2 kanapki.. Potem obiad kasza gryczana, ogórki, jajko sadzone.. potem podwieczorek ok godz 16. jajecznica z 3 jajek z pieprzem na oliwie z oliwek ? no i kolacja ok 18. 19 max twarorzek- serek wiejski :). w dni wolne od basenu chce cwiczyc aw6- oraz robic brzuszki no i dzien w dzien jakas godzinka poltora na rowerze .. no i jeszcze w dni z basenem 15 min biegania :)
  • 0

hepatil

    Moderator na okresie próbnym

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 758 postów
  • Pomógł: 1
3
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:wschodnie sztuki walk , zelastwo
  • Wzrost [cm]:190
  • Pas [cm]:82
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Zmiana trybu życia.
nie smaz na oliwie z oliwek , ma niska temp. dymienia ( spali ci sie zanim cokolwiek zacznisz smazyc ) ta oliwa sluzy do spozywania na zimno , polewasz salatki warzywne i takie tam
ja mam patelnie na ktorej moge smazyc bez tluszczu , jak takiej nie masz to dobry bylby taki w sprayu specjalny tluszcz , ma tylko 1kcal ( PAM sie to chyba nazywa )
miesa dorzuc , do kanapek mozesz smialo dorzucac jakas piers kury , ryby

nadal uwazam ze a6w powinienes sobie na razie odpuscic
nie cwicz codziennie , przynajmniej jeden dzien w tyg. zrob calkowicie wolne od basenow , rowerow itd

o ktorej idziesz spac ?
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024