Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prośba o pomoc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Salmon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Prośba o pomoc
Od 7 miesięcy intensywnie trenuję, na siłowni jestem 4 razy w tygodniu. Stosuję bardzo prostą dietę:
-przed treningiem: płatki owsiane na mleku (1,5%) + miód
- po treningu: ryż lub banany
- dwudaniowy obiad
- przed zaśnięciem: biały ser z mlekiem ok: 250g
W tym czasie przytyłem jakieś 2kg. Ważę teraz 91kg, chciałbym przybrać do 95kg.
Od jakichś trzech tygodni zauważyłem, że coraz bardziej się męcz, a wyniki wcale nie są lepsze. Nigdy nie brałem żadnych odżywek ani suplementów ale myślę, że powinienem zacząć.
Muszę zaznaczyć, że w dniach pomiędzy treningami (2 dni w tygodniu) chcę również biegać.
Proszę o pomoc w doborze odpowiednich produktów.
Jeśli to możliwe chciałbym uniknąć kreatyny, czytałem trochę na jej temat i obawiam się jakichś skutków ubocznych szczególnie podwyższonej agresywności (i tak mam za wysoki poziom testosteronu).
  • 0

Alumix
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trzemeszno
  • Zainteresowania:Siłownia, Armwrestling, boks, mma, strong-man, telefonia komórkowa, fotografia itd.

Napisano Ponad rok temu

Re: Prośba o pomoc
kreatyna to nie dopalacz, bynajmniej nie wpływa na psychikę (agresję) i poziom testosteronu w organizmie. Od tego są inne suplementy* Jeśli nigdy nic nie brałeś to na starcie właśnie od niej powinieneś zacząć (zwykły monohydrat) no chyba że masz jakieś braki w diecie to uzupełni je białkiem lub węglowodanami wedle uznania :)
  • 0
Kto stawia sobie za cel doskonałość, osiąga więcej niż przeciętność; kto stawia sobie za cel przeciętność nie osiągnie nawet tyle...

Tiger1418048803
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prośba o pomoc

Jeśli to możliwe chciałbym uniknąć kreatyny, czytałem trochę na jej temat i obawiam się jakichś skutków ubocznych szczególnie podwyższonej agresywności (i tak mam za wysoki poziom testosteronu).

Nie wiem gdzie Ty to czytałeś :| KRETA z METĄ Ci się przypadkiem nie pomyliły?
Na poprawienie wydolności i skupienia na treningu może weź jakiś stack przedtreningowy?
  • 0

John871418048759
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza murów

Napisano Ponad rok temu

Re: Prośba o pomoc
A jesli tak bardzo boisz sie kreatyny, co jest dla mnie nie zrozumiale, to mozesz sobie zapodac na poczatek jakies lekkie paliwo treningowe. Polecam osobiscie AAKG z Olimpa. Daje fajnego kopa i pompe. Sa oczywiscie mocniejsze boostery ale one juz opieraja sie na "groznej" kreatynie.

P.S. Jak ktos ma zryta banie to i bez kreatyny jest agresywny :P
  • 0
We're growing every day
Getting stronger in every way
I'll take you to a place
Where we shall find our

Roots bloody roots

Lipiec 2010-92kg
Sierpien 2011-77kg

Salmon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prośba o pomoc
a możecie polecić coś zamiast AAKG , jestem nurkiem więc nie mogę brać środków które podwyższają poziom tlenku azotu w organizmie (choroba dekompresyjna).
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024