Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odżywki szkodzą???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

Nowiutki
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Odżywki szkodzą???

Mój tata cały czas mówi że odżywki szkodzą, że chce dla mnie dobrze, żebym tego nie zamawiał. Chcę zamówić Carbo jak by co. Noi. CZY ODŻYWKI TYPU CARBO SZKODZĄ? w małych ilościach tzn. 30g dziennie-Activlab CarboMAX.
Proszę o szybką odpowiedź z odpowiednimi argumentami.

 

 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...r-3000-g,p.html


  • 0

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki szkodzą???
Co byś nie powiedział ojcu to i tak nie uwierzy.

Niech tata nam powie: "A co jest teraz zdrowe?"

Wszystko w jakimś sensie jest niezdrowe. Mówię o dawkach. to one są niebezpieczne, a nie sama rzecz. I z suplementami jest tak samo. Witaminy niby samo zdrowie, ale przedawkowanie jakiejś witaminy już jest niezdrowe.

Wołowina, najlepsze naturalne źródło kreatyny. A więc jedząc ją wcinasz krete :D Odżywkę ;)
  • 0

Kancik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południowy zachód
  • Zainteresowania:Sport, muzyka..

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki szkodzą???
Carbo w ogóle nie szkodzi, to tak jakbyś miał zjeść 50g chleba, tylko w innej postaci...
Jest to zastępnik posiłku, bardziej szkodliwym nazwałbym przykładowo barszcz z torebki, coca colę czy coś w stylu ketchup, zupka chińska itp.
  • 0
"Proście, a będzie wam dane.. szukajcie, a znajdziecie"

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki szkodzą???
...spytaj sie ojca czy wódka i piwo które wypija i przepala to papierosem mu nie szkodzą....czy to , że codziennie objadamy sie przetworzonym pieczywem białym i to że codziennie wypijamy hektolitry kawy i zajadamy sie słodyczami czy to nie szkodzi ......

spytaj sie czy wie co to jest wogule carbo ??????...bo jeśli nie to niech może poświęci 15 minut na przeczytanie etykiety na opakowaniu .......

....dlaczego zawsze ludzi którzy nie maja bladego pojęcia o niczym wypowiadają sie tak chętnie na temat tego co jest dobre a co złe........az mi sie ciśnienie podnosi ....
  • 0

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki szkodzą???
Nie przegadasz starych muszą zobaczyć sami że Ci nic nie będzie po zwykłym Carbo. To tylko uzupełnienie diety.
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki szkodzą???
Nie przegadasz nie przekonasz na niewiedzę i zabobony nie ma lekarstwa...
  • 0

Alumix
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trzemeszno
  • Zainteresowania:Siłownia, Armwrestling, boks, mma, strong-man, telefonia komórkowa, fotografia itd.

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki szkodzą???
zostaje wcinać po cichaczu ;)
  • 0
Kto stawia sobie za cel doskonałość, osiąga więcej niż przeciętność; kto stawia sobie za cel przeciętność nie osiągnie nawet tyle...

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki szkodzą???
...wcinaj jawnie ....i daj staruszką do spróbowania ...jak spróbuja i zasmakują to może sie przekonają...
  • 0

Moralezz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Sport, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki szkodzą???
Jasne, że odżywki szkodzą, ale w sumie co w dzisiejszych czasach nie szkodzi...
  • 0

Kancik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południowy zachód
  • Zainteresowania:Sport, muzyka..

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki szkodzą???
Moralezz, odżywki- suplementy..
Witaminy, magnez itp. to też suplementy diety..
Odżywki białkowe, arginina itp. są wypisywane przez lekarzy więc i też leczą.. (pomagają)
Środki farmaceutyczne jak sterydy anaboliczne też nie powstały dla kulturystów, ale dla ludzi chorych, więc też leczą..
Wszystko szkodzi w takim razie tak na prawdę, nawet leki.. jak zjesz 10kg chleba to też Ci zaszkodzi.
  • 0
"Proście, a będzie wam dane.. szukajcie, a znajdziecie"

Bic
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki szkodzą???
jak by mial patrzec co szkodzi a co nie to nic by nie jadl bo wszystko ma pelno chemi , nie ma juz naturalnej zywnosci...

odzywki i suple to nie koks zeby Ci watroba wysiadla czy nerki czy zebys dostal gino lub zeby Ci sie jaja zblokowaly, co najwyzej moze troche pogorszyc Ci sie tradzik od bialka jesli masz do tego sklonnosci.. odzywki maja taki sklad jak zwykle zarcie i wgl nie ma sensu ich kupowac jesli ma sie dobrze uzupelniona diete co najwyzej jakies stacki kreatynowe czy cos w tym stylu co bezposrednio wplywa na wydolnosc miesni ...
  • 0

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki szkodzą???
patryktadziun, co do nerek to nie do końca. Duża ilość białka działa negatywnie.

Trzeba też pamiętać, aby dużo wody pić. Ja codziennie jak jestem na cyklu to 4l pije.
  • 0

Tiger1418048803
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki szkodzą???

patryktadziun, co do nerek to nie do końca. Duża ilość białka działa negatywnie.

Trzeba też pamiętać, aby dużo wody pić. Ja codziennie jak jestem na cyklu to 4l pije.


równie dobrze gość z diety wyciągnie ze 3g/kmc i też mu nery poryje jak nie bedzie pił wody - nie wina odżywek :P

Co do autora - powalcz jeszcze troche z nimi, spróbuj tak jak pisał geloo, a jeśli nie przyniesie to efektów (co jest niestety całkiem prawdopodobne) to szamaj po kryjomu :P
  • 0

Bic
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki szkodzą???
no fakt , ale watpie zeby szamal az tak duzo bialka xD
wszystko szkodzi i wszystko jest niezdrowe jak za duzo :P

jak poczatkowalem to moi rodzice zgodzili sie na odzywki dopiero jak zroilem im wyklad na ich temat i porozmawiali z instruktorem :P
  • 0

Czarektoja
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 480 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska
  • Zainteresowania:statek dziwki wóda lasery

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki szkodzą???
u mnie podzaiałało jak ojciec pogadał ze swoim kolega ktory juz z 10 lat chodzi na silownie moxze cos takiego zastosuj
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024