Skocz do zawartości


Zdjęcie

HMB + Białko, czy tak można?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

piotr2593
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wolsztyn

Napisano Ponad rok temu

HMB + Białko, czy tak można?
Witam,

Od ponad 3/4 miesięcy ćwiczę na siłowni. I efekty małe już widać. Zależy mi na utracie zbędnej tkanki tłuszczowej i wyrobieniu sobie mięśni i siły. od 2 miesięcy biorę "Therm L-carnityne Fitmax". Trener ostrzegł mnie ze jak nie schudnę po niej to zmieni mi się sylwetka, i faktycznie zmieniła mi się sylwetka i lekko schudłem. Ale to trochę mało dla mnie. I tu mam pytanie, czy jak zacznę brać jednocześnie "HMB fitmax" i "Whey Protein 81+ fitmax" to czy to właśnie pomoże w schudnięciu, budowie mięśni i sile? czy nie odłoży mi się w postaci tkanki tłuszczowej? bo tego bym nie chciał... a czytałem ze oba suplementy pomagają w budowie mięśni, ze wzrasta siła i pomaga w redukcji tkanki tłuszczowej.

Myślicie ze pomoże choć trochę w celu jaki mam zamierzony (czyli utrata zbędnego tłuszczu, budowie mięśni i siły)? bo nie chcę bardziej przytyć.
  • 0

varjo99
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dolny śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: HMB + Białko, czy tak można?
Albo masujesz albo redukujesz ;) proponuje to pierwsze bo jest do tego teraz dobry okres, na spalanie przyjdzie czas po zimie. Ja mam taki plan: teraz masa (jeszcze ze 2 porządne cykle) + aeroby 3xtyg po 30 min aby nie zalało brzucha, a w okolicach marca/kwietnia redukcja (przynajmniej 1 ostry cykl) aż do wakacji. Tobie również aeroby jak najbardziej polecam bo tez tego i dobrej diety ani rusz. Zrobisz jak zechcesz ;) A co do tych supli: białko to bardziej uzupełnienie diety, najpierw ją dopnij, później kup. HMB podobno przereklamowane, bardziej proponowałbym jakiś spalacz :) Pozdrawiam.
  • 0

piotr2593
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wolsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: HMB + Białko, czy tak można?
No ale czy jak to wezmę to nie zaleje tłuszczem bardziej? Ja zaś słyszałem ze HMB pomaga.
Tak samo mój trener bierze odżywki i białka i jednocześnie bierze L-carnityne na poprawę sylwetki.
Bo wiem, że niektóre białka są po to, żeby przytyć, żeby potem mieć z czego mięśnie wyrobić. A ja zaś tkankę tłuszczową mam, ale chce właśnie ją zredukować jednocześnie wyrabiając sobie siłę i mięśnie. Po mojemu to powinno pomóc i zadziałać, ale chcę waszej opinii...
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HMB + Białko, czy tak można?
dieta to 90% sukcesu a nie odzywki .....odzywki to tylko dodatek ...białko cię nie zaleje jeśli masz odpowiednie plan zywieniowy ...hmb to niewypał ...jeśli ci to ktos sugeruje to albo ma z tego jakąś kase albo mu to zalega na pułce ...ja w to nie wierze i u siebie na siłowni tego nie mam .....w redukcji świetnie sprawdzają sie aminokwasy egzogenne jak i endogenne.........BCAA to podstawa podczas redukcji jak i robienia masy ....dobre białko również......
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024