Skocz do zawartości


Zdjęcie

jaki następny cykl? po storme + shocku...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

creatura
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

jaki następny cykl? po storme + shocku...
Witam,

aktualny cykl:
- Activlab BCAA XTRA 500g
- SHOCK THERAPY 1000g
- STORM 835g
- ANIMAL PAK (44saszetki)
- Syntrax MATRIX 5.0 2270g
- BIO-ISO WHEY 120tabletek - to dostałem jako gratis, np. wieczorami po 2 tabletki przed spaniem mógłbym brać, ew. na koniec cyklu, gdyby już masa powoli szła.

aktualnie jestem na powyższym cyklu juz 2 tygodnie, zacząłem od 81kg aktualnie waga jest 85-86kg, lecz mój cel jest znacznie wyższy 90-95, cykl pociąnę jeszcze z 3tygodnie. Oczywiście dietka jest, trening jaki robię to SHOTGUN (polecam) + bieganie i worek raz w tygodniu + pilka nożna raz w tygodniu.

Po tym cyklu zamierzam zrobić tydzien przerwy od treningu, lecz już zastanawiam się jaki zrobić następny cykl i ew. trening, dalej moim celem będzie masa. Jakie macie propozycje?

kwota jaką chce przeznaczyć to około 700zł

Pozdrawiam
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki następny cykl? po storme + shocku...

wieć jestes na cyklu kretynowaym wieć ja bym ci proponował po nim wejsć na jakiś stymulancik teścia i do tego jakiś pomperek przedtreningowy

moja osobista propozycja
Z-FORCE DYMATIZE ( połaczenia ZMA TRIBULUSA I INNYCH ZIUŁEK NA TEŚCIA świetny produkt w śmiesznej wręcz cenie a efekty uwierz mi bardzo dobre i dość szybko zauważalne ) do tego
NOX PUMP , CRACK , CYTONOX (obecnie stosuje jest świetny ) MEZO lub zwykłą arginine a olimpa lub treca .....

do tego bcaa i białko to podstawa możesz również dołozyć aminy z FA EXTREAM AMINO 6600 LUB 5400 tanie i wydajne sam stosuje i jestem zadowolny ....

nie zapominaj o pożadnych witaminach PEAK WIT A-Z lub już z wyższej półki ale dla mnie obecnie najlepsze na rynku SPECIAL TWO ,ADAM -NOW FOODS
to moja skromna propozycja i w 700zł się zmieścisz spokojnie

 

 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...0-tabl-2,p.html


  • 0

creatura
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jaki następny cykl? po storme + shocku...
dzięki bardzo za odpowiedź, a ja myślę coś o MESOMORPH, białko MATRIX, pewnie jakieś witaminki, ZMA, no i myślę o CLOUCIE, lecz nie wiem czy jest sens, skoro to też kreatynka jest...

Prosiłbym o wasze opinie na temat MESOMPORPHA i ewentualne połączenie go z cloutem po cyklu storma i shocka

z góry dzięki za odpowiedź
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024