Skocz do zawartości


Zaczynam trening- dieta?, trening? odżywki? co jak i kiedy:|


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_CzesioWM_*

Guest_CzesioWM_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Zaczynam trening- dieta?, trening? odżywki? co jak i kiedy:|
Witam.
Jestem nowy na forum i w temacie więc na początek prosze o wyrozumiałosc :]
Waże 65kg wzrost 172cm. Posiadam w domu porządną ławeczke z modlitewnikiem itd,
obciązenie 60kg gryf prosty, 2 gryfy krótkie.

Troche zaczołem machac od jakiegos miesiaca ale nie wiem jak więc i tak jest to bez celu :|
Potrzebuje fachowej porady co i jak i kiedy :) tzn dieta, plan treningowy.
Jesli chodzi o diete to nie jestem wybredny wiec zjem wszystko co dla ludzi oczywiscie :]

Ostatnio zakupiłem Masive Gainera 3kg - truskawkowy bo słyszałem że jest dobry na początek ale czekam teraz na waszą opinie.
Mam jeszcze również nie ruszoną kreatyne z Olimpa mega caps 1250 300 kapsów i
Glutamine 300 kapsów.

Na koniec powiem jeszcze że nie uprawiam jakis nadzwyczajnych sportów po za częstym bieganiem od 3 miesiecy. 3-4 razy w tygodniu wieczorem dystans 3-4km

Czekam na wasze opinie i cenne porady
pzdr

VanHeru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1004 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sandomierz
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Dietetyka, Informatyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczynam trening- dieta?, trening? odżywki? co jak i kiedy:|

Waże 65kg wzrost 172cm.


To masz tyle co ja, tylko ja mam ze 173 cm i warze 67kg i ja np. się masuje.

Troche zaczołem machac od jakiegos miesiaca ale nie wiem jak więc i tak jest to bez celu


To od ciebie zależy, czy chcesz ćwiczyć na mase, siłe czy rzeźbe :D

Potrzebuje fachowej porady co i jak i kiedy :) tzn dieta, plan treningowy.


Plan i diete sam musisz ułożyć, potem wrzuć tylko żeby inni ocenili i poprawili :) Info na ten temat masz w podwieszonych tematach.

Jesli chodzi o diete to nie jestem wybredny wiec zjem wszystko co dla ludzi oczywiscie


Tylko że nie wszystko wolno.

Ostatnio zakupiłem Masive Gainera 3kg - truskawkowy bo słyszałem że jest dobry na początek ale czekam teraz na waszą opinie.
Mam jeszcze również nie ruszoną kreatyne z Olimpa mega caps 1250 300 kapsów i
Glutamine 300 kapsów.


Nie masz diety i kupiłeś odżywki ? dla mnie to bez sensu, odżywki sie kupuje tylko wtedy kiedy w diecie nie dostarczasz odpowiedniej ilośći ww czy białka.

po za częstym bieganiem od 3 miesiecy. 3-4 razy w tygodniu wieczorem dystans 3-4km


Jak bedziesz tyle biegał to schudniesz jeszcze bardziej, chyba że sie dobrze odzywiasz w co wątpie.

EDIT
Tu masz link o odżywianiu itp. http://www.fabrykasi...opic.php?t=8726
Tu z kolei o treningach http://www.forum-kul...showtopic=31165

pzdr.
  • 0

GośćGuest_CzesioWM_*

Guest_CzesioWM_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczynam trening- dieta?, trening? odżywki? co jak i kiedy:|
Interesuje mnie trening na mase.

Z tym jedzeniem miałem na mysli że przyjme kazdą diete zaproponowaną nawet z jakimis udziwnieniami :P

Jesli chodzi o te odzywki to gainera kupiłem ponieważ nie zawsze mam czas aby zapełnic odpowiednio lodówke a kreatyna z glutamina sie przyda na nie daleką przyszłosc.

A jesli chodzi o bieganie to lubie biegac, to moja motywacja w rzuceniu palenia - 6 miesiecy nie pale i troche ruchu mi pozwala utrzymac sie w walce z nałogiem.
Tak jak mówisz że te bieganie tylko mi zaszkodzi przy nabraniu wagi to masz racje bo nie tylko ty mi to mówiłes.
Biegi moge ograniczyc do min :D

Jaka masz diete? Masz specjalnie ułozony program?

VanHeru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1004 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sandomierz
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Dietetyka, Informatyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Zaczynam trening- dieta?, trening? odżywki? co jak i kiedy:|
Diete mam, ale w zeszycie specjalnym xD Trening możesz zobaczyć w dziale Trening chyba jeszcze na 1szej stronie jest.
Jak ułożysz diete wklej tu i ocenimy, co do treningu wszystko masz w linku który dałem we wcześniejszym poście :).
Dużo czytaj, bo kulturysta to nie łysy debil z 50tką w bicepsie, tylko ktoś kto posiada ogromną wiedze na temat odzywiania, treningu i supli, i potrafi ją dobrze wykorzystać. :)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024