Skocz do zawartości


Zdjęcie

NitroGliceryna


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

glutamen2
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

NitroGliceryna
Ej co myślicie o NitroGlicerynie Megabola ? A może ktos z forumowiczów juz brał albo zna kogos kto brał ?

Wiem ze megabol nie cieszy sie dobra sławą, ale ja akurat nie mam nic do tej firmy. Ma niektore naprawde dobre odzywki.

NitroGliceryna ma dosc ciekawy skład: wszystko to co było w Nitroxie (ktory jesli chodzi o stosunek jakosc/cena zbierał dosc pozytywne opinie) + duzą dawki silnie stęzonej gliceryny. Wychodzi bardzo ekonomicznie i tanio bo jedna pucha 600ml starczy przy treningu 3 razy w tygodniu na 6 i pół tygodnia (bo bierze sie to tylko przed treningiem po 30 ml)a koszt ...... 63 złote. Moim zdaniem za taka kase warto spróbowac: 63 złote za 5 g AAKG w porcji, 2 g kreatyny (jabłczan + STR), tauryna, no i ten glicerol ktory powoduje wieksze napompowanie miesni krwią poprzez zwiekszenie objetosci funcyjnej krwi. Kreatyny nie ma w tym za duzo ale jako jedna z dwóch porcja w dni treningowe wystarczy. No ciekawe...

Ja za 1.5 miecha to kupie i obdam.
  • 0

duzy_joe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NitroGliceryna
to mniej wiecej równocześnie bedziemy to testować bo też kupuje plus krete polsport czyli własnie megabola;P Nitrox był dla mnie super, a tego wynalazku jestem strasznie ciekaw.
  • 0

glutamen2
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: NitroGliceryna
no dokladnie, ja tez jestem ciekaw

Nitroxa nie bralem, mialem wlasnie teraz kupic, ale zobaczylem nowy produkt Nitrogliceryne oparta na skladzie z Nitroxa wiec postanowilem wypprobowac Nitrogliceryne.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024