Skocz do zawartości


Zdjęcie

proszę o plan na rzeźbę


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

padi23
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

proszę o plan na rzeźbę
Mam 27 lat i ważę 75 kg i wzrostu 164 cm i chciałem zmienić plan treningowy na rzeźbę.Mój staż treningowy to 7 lat z bardzo dużymi przerwami wcześniej trenowałem treningiem joe weidera ale nic mi nie dawało tylko mi się siła zwiększyła a po sobie nic nie widać i dietę też stosuję.Posiadam ławeczkę ,sztangę,sztangielki, wyciąg górny własnej roboty,drążek.Nie posiadam suwnicy ,ławki skośnej na brzuszki.Proszę o jakiś plan treningowy na rzeźbę i ile powinien trwać i nie biorę odżywek tylko witaminy.Chyba zrozumiale napisałem a jak nie to moje gg:18250494
  • 0

kosior92
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: proszę o plan na rzeźbę
nie ma czegoś takiego jak trening na rzeźbę
  • 0
Pozdrawiam Kosior92

King
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z daleka

Napisano Ponad rok temu

Re: proszę o plan na rzeźbę
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

i jeszcze:

http://www.fabrykasi... ... t24102.htm
  • 0

kosior92
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: proszę o plan na rzeźbę
King, tych pierwszych 2 linków nie powinno być tutaj wogole , no chyba że wierzysz ze tak sie robi forme to przepraszam i zwracam honor

3 link to głównie wskazówki dietetyczne
  • 0
Pozdrawiam Kosior92

King
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z daleka

Napisano Ponad rok temu

Re: proszę o plan na rzeźbę
jesli tak no to sorry za bład :]
  • 0
"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Kancik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południowy zachód
  • Zainteresowania:Sport, muzyka..

Napisano Ponad rok temu

Re: proszę o plan na rzeźbę
7 lat na siłowni?
Przejrzyj forum dietetykę, treningi itd a na pewno znajdziesz wszystko co Cię interesuje. :)
  • 0
"Proście, a będzie wam dane.. szukajcie, a znajdziecie"

Tiger1418048803
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: proszę o plan na rzeźbę

nie ma czegoś takiego jak trening na rzeźbę


nie chcę za wiele dyskutować, bo zapewne masz większy staż ode mnie, kosior92, ale wydaje mi się, że można znaleźć trening, który nada się specjalnie do robienia rzeźby/redukcji.

Na body-factory znalazłem na przykład GBC (German Body Composition). Jest to trening siłowy, opierający się tak jakby na interwałach. Nie będę go tu opisywał, ale jak narazie zrobiłem 1-szy tydzień i całkiem nieźle klepie. Myślę, że całkiem nieźle możnaby na tym zredukować fat, a przez to się wyrzeźbić :)
  • 0

kosior92
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: proszę o plan na rzeźbę
1 zasada to dieta - bez niej nie zbudujesz miesni ani nie spalisz tłuszczu dobrze
2 zasada to aeroby - tylko dzieki treningowi aerobowemu spalasz tłuszcz a nie dzięki machaniu na siłowni po 30 powtórzen małym cięzarem
3 trening na siłowni - to powinien być normalny trening a nie jakies robienie 2 x w tygodniu wszystkiego z mniejszą iloscią serii na trening i miliony powtórzeń
trening w zakresie 8-12 powtórzeń w serii jest dobry , kazda partia raz w tygodniu ilosc serii zalezna od ciebie , od twojego stażu
główną role podczas redukcji odgrywa odżywianie i aeroby , siłownia praktycznie tylko pozwala utrzymać nam mase mięśniową
nie zapomnij kupić antykatabolików na redukcje bo polecisz po mięśniach


nie chcę za wiele dyskutować, bo zapewne masz większy staż ode mnie, kosior92, ale wydaje mi się, że można znaleźć trening, który nada się specjalnie do robienia rzeźby/redukcji.


Tak, można , to jest trening aerobowy
  • 0
Pozdrawiam Kosior92

Gusti
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z siłowni

Napisano Ponad rok temu

Re: proszę o plan na rzeźbę
Według mnie trening areobowy i dieta to podstawa fakt ale jednak na swoim przykładzie wiem że duża ilość powtórzeń w serii i małe przerwy też sporo dają
PS. Jak chcesz to kup sobie spalacz dobrze daje przy takiej temperaturze :padam:
  • 0

kosior92
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: proszę o plan na rzeźbę
krótsze przerwy od 30 do 50 sek powinny być , zapomniałem tam dopisać , co do liczby powt to juz sie wypowiedziałem
  • 0
Pozdrawiam Kosior92

Gusti
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z siłowni

Napisano Ponad rok temu

Re: proszę o plan na rzeźbę
No ale to jednak jako zmiana treningu coś daje działając szokująco dla mięśni. Zrób sobie jeden trening w ten sposób mniejszym ciężarem a gwarantuje ci że poczujesz mięśnie
  • 0

kosior92
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: proszę o plan na rzeźbę
jak robisz wiecej powtórzeń to tylko przyzwyczajasz mięśnie do dłuższego wysiłku , wytrzymałość mięsniowa rosnie

Zrób sobie jeden trening w ten sposób mniejszym ciężarem a gwarantuje ci że poczujesz mięśnie


na treningu tak, poczujesz mięśnie , wiecej powtórzeń małym ciężarem = wieksza pompa szybszy napływ krwi do mieśni następuje . jak będziesz robił wszystko ciężarem 50% maxa to na pewno nie pobudzisz wszystkich włókien mięśniowych i na następny dzień nie będziesz czuł solidnie trenowanego mięśnia
  • 0
Pozdrawiam Kosior92

padi23
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: proszę o plan na rzeźbę
7 lat ale z dwuletnią przerwą bo chorowałem.Dzięki za podpowiedzi.King a co do tych treningów to posiadam tylko wyciąg górny,ławkę,sztangę,hantle,drążek do podciągania.Tylko chce sobie ławeczkę regulowaną ze stojakami i z prasą do nóg za 280 zł.Mo mam własnej roboty ławeczkę.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024