Skocz do zawartości


Zdjęcie

Redukcja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

John871418048759
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza murów

Napisano Ponad rok temu

Redukcja
Witam Panowie!!!

Temat postanowiłem umieścić akurat w tym dziale, jednak jest on powiązaniem suplementacji, treningu i motywatora.

Otóż potrzebuje paru bezcennych porad pro bodybuilderów:)

Po krótce historia mojej przygody.

Otóż zacząłem ćwiczyć około 5 lat temu, przy wadzę 48 kg i obecnym wzroście. Byłem dorosłym ale gorzej niż chudym czy niedożywionym kolesiem. Tak z przebiegiem lat, dłuższymi przerwami, przygodami z suplementacja, saa i ph doszedłem do wagi 90 kg. Jestem ogromnie zadowolony z mojej metamorfozy. Jednak apetyt rośnie w miarę jedzenia.
Jak to wiadomo, przy ciagłym "masowaniu się" obrasta sie tłuszczem, szczególnie po zrobieniu tylu dodatkowych kg. Obiecałem sobie, że 90 kg to bedzie ten próg po którym zetne jak najwięcej niepotrzebnego balastu.

Więc ogólnie teraz jest tak:

Klata: 106 cm, Barki : 119 cm, biceps 38,5 cm; przedrami 31 cm, pas ~98 cm

Diety nie mam rozpisanej, jednak trzymam sie konkretnych posilkow o rownych porach. Nie jem smieci, żywie sie kasza gryczana, brązowym ryżem, piersi kurczaka, jak pieczywo to tylko ciemne, unikam prostych cukrów.
Suplementacja stała to witaminy, magnez, cynk, białko oraz amino 2700 z universala.

Ostatnie 2 cykle to :
1. Storm+Shock,arremedext xtr, biało, amino, witaminy.
2. Trendadrol+D-Stianozol+Clomed, bialko, amino, witaminy i essentiale forte, cynk, czosnek itp. (swoja droge poszla ladna masa i podrzezbilo gorna czesc ciala:) )

Planuje zacząć redukcję od lipca, po moim urlopie;) Czy moge cwiczyc dalej planem na mase? Po silowni wskakuje na bieznie, rower i wiosla? W diecie przyciac wegle, dorzucic bialka. Suplementy jakie mnie interesuja to oczywiscie wspomniane aminokwasy, l-karnityna z green tea i hyperdrine z ks.

Po zrobieniu redukcji, planuje budowac sie powolutku czystym mieskiem:D

Sorki za chaos:)

CZekam na uwagi i porady. Dzieki :padam:
  • 0
We're growing every day
Getting stronger in every way
I'll take you to a place
Where we shall find our

Roots bloody roots

Lipiec 2010-92kg
Sierpien 2011-77kg

Kancik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południowy zachód
  • Zainteresowania:Sport, muzyka..

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja
Interesuje mnie jeszcze Twój plan treningowy, wzrost 183, waga 90 to ładnie.... tylko gdybyś nie wspomniał o wymiarach. 5 lat ćwiczysz, jeszcze dobrze, suple wysoka półka do tego koksy.. ee, coś tu jest nie tak.

Możesz ćwiczyć dalej planem na masę, dorzuć aeroby, uwal węgle, dorzuć białko, zakup BCAA i glutaminę, do tego jakiś spalacz..

Odwiedź sobie dziennik geloo83 i zobacz jak wygląda redukcja, waga leci w dół sukcesywnie i wszystko jest jak należy. :)
  • 0
"Proście, a będzie wam dane.. szukajcie, a znajdziecie"

zerdzewialy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja
sprawdz tez swoj trening bo masa najwyrazniej szla ci ale nie do konca tam gdzie powinna, przy tych wymiarach w glowie mam sylwetke "kloca"-osoby pracujacej od dziecka gdzies na wsi a nie na silowni (tylko sie nieobraz :P bo "kloc" moze zle brzmi ale chodzi mi o zbitego chlopa z para w lapie ale jednak bez sylwetki kulturysty)
  • 0

John871418048759
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza murów

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja
oczywiscie, ze sie nie gniewam bo tak w sumie jest:) Wyglad ogolnie zalany, zero waskularyzacji jenak liczylem sie z tym. Wiedzialem, ze po tym zrobie reducje:) Dzieki Panowie, czekam na kolejne cenne rady.

P. S. Co do treningu to nie mam ulozonego konkretnego planu, kiedys mialem. Jednak slabo wchodzilo. Teraz cwicze mniej wiecej tak, ze 2 razy tydzien klata z bicem (jeden typowo masowy a drugi silowy), glownie skupiam sie na klacie. Jak nie wymecze bica to robie w jeden dzien trening bica z tricem. Duze partie ciala po 7 serii. potem raz w tygodniu plecy z tricem. Na koncu skupiam sie na barkach, pare cwiczen (wyciagi i wolne ciezary). Cwiczenia wykorzystywane sa prawie takie same jak w podwieszonych treningach
  • 0
We're growing every day
Getting stronger in every way
I'll take you to a place
Where we shall find our

Roots bloody roots

Lipiec 2010-92kg
Sierpien 2011-77kg

Kancik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południowy zachód
  • Zainteresowania:Sport, muzyka..

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja
:l
Po pięciu latach ćwiczeń odwiedź dział trening i weź normalny trening na masę, raz w tygodniu duże partie atakuj mocno i konkretnie..
2x w tygodniu możesz łydki i przedramiona ćwiczyć...
4 dni w tygodniu konkretnych zajazdów na konkretnej szamie, nie baw się w jakieś rozdrabnianie, dodawanie, 3x w tygodniu coś i jakoś krzywo :)
  • 0
"Proście, a będzie wam dane.. szukajcie, a znajdziecie"

John871418048759
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza murów

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja
Wiesz z tych 5 lat to na powaznie i konkretnie to moze z 2 byly:) Teraz jade konkretnie od stycznia, poszlo 16 kg od tego czasu wiec nie jest zle. Szmam tylko konkretnie wiec z dieta tez bedzie dobrze, do treningu jednak zaczne sie stosowac doi Twoich rad. No, z wagi ostanio mi leci po cyklu wiec jest juz 87 kg a wymiary zostaly. Z pasem troche zaokraglilem jest z 2 cm mniej:) Mysle, ze bedzie dobrze. Doradzacie jeszcze jakies suple poza bcaa(amino), spalaczem i gluta. Ten Hyperdrine moze byc?
  • 0
We're growing every day
Getting stronger in every way
I'll take you to a place
Where we shall find our

Roots bloody roots

Lipiec 2010-92kg
Sierpien 2011-77kg

John871418048759
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza murów

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja
Odswieżam Panowie temat :hyhy:

Wiec od srody ruszam z redukcja i dla przypomnienia mam pare pytan.

1. Jakie jest zapotrzebowanie na bialko/ww/tluszcze na kazdy kg masy ciala przy redukcji? Podwieszone diety do konca mi nie odpowiadaja.
2. Czy moge zamiast typowego treningu na redukcje jechac planem masowym, oczywiscie po aeroby

Macie jeszcze jakies ciekawe porady. Suple zakupione na reduckje to bialko ostrowia na dzien, sp80 na noc i po treningu, LOADED z Magnuma, GL3 z AST, BCAA z Olimpu(podobno nie najgorsze) oraz 2 opakowania Scorcha.

Dziex :padam:
  • 0
We're growing every day
Getting stronger in every way
I'll take you to a place
Where we shall find our

Roots bloody roots

Lipiec 2010-92kg
Sierpien 2011-77kg

John871418048759
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza murów

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja
Odswieżam Panowie temat :hyhy:

Wiec od srody ruszam z redukcja i dla przypomnienia mam pare pytan.

1. Jakie jest zapotrzebowanie na bialko/ww/tluszcze na kazdy kg masy ciala przy redukcji? Podwieszone diety do konca mi nie odpowiadaja.
2. Czy moge zamiast typowego treningu na redukcje jechac planem masowym, oczywiscie po aeroby

Macie jeszcze jakies ciekawe porady. Suple zakupione na reduckje to bialko ostrowia na dzien, sp80 na noc i po treningu, LOADED z Magnuma, GL3 z AST, BCAA z Olimpu(podobno nie najgorsze) oraz 2 opakowania Scorcha.

Dziex :padam:
  • 0
We're growing every day
Getting stronger in every way
I'll take you to a place
Where we shall find our

Roots bloody roots

Lipiec 2010-92kg
Sierpien 2011-77kg

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja
John87,
1. zalerzy od organizmu i jaka diete stosujesz moze byc dieta tluszczowa czy bialkowa wtedy te proporcje są rózne, z czasem dojdziesz do diety ustawionej pod siebie która jest ci najbardziej odpowiednia
2. tu musisz sam sobie odpowiedziec na to pytanie, zalerzy jak reagujesz na spalacze,zmiane diety czy inny rodzaj treningu. nie wiemy jak duzo masz do zrzucenia i jak wyglada zarys twojej sylwetki.
  • 0

John871418048759
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza murów

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja
kolejny upadate do mojego tematu:)
Otoz od jutra bedzie konied 2. tygodnia mojego cyklu redukcyjnego. Po jakim czasie zaczyna byc widac rezultaty? Trening jest 5 razy w tygodniu. Trening jest z podwieszonego cyklu rocznego Joksa, etap redukcyjny. Spozywam praktycznie posilki oparte tylko na bialku. Moja dieta wyglada mniej wiecej tak:

7:15 Jedna buleczka ciemnego pieczywa z szynka do tego pocja bialka Ostrowia
10:15 pieczona piers kurczaka 150-200g, ewentualnie puszka tunczyka w sosie pomidorowy lub 150 pieczonego filetu tilapii
11:45 buleczka ciemna, 2 jajka, jedno bez zoltka
14.15 opcja z posilku nr.2 lecz nie to samo
17:00 holenderski twarog, dostarcza okolo 50g bialka i 20 wegli a dokladnie cukrow ledwo fat do tego owoc, lub salatka warzywna bez sosow
19:00 porcja bialka albo kolejny posilek w stylu nr. 2 lub 4

20-22 silownia. Trening silowy plus aeroby - spalane zostaje okolo 450 kcal na samych aerobach

po silowni przewaznie juz bialko sp80 na sen
plus dzienna suplementacja wczesniej juz opisana: Scorch, gluta i bcaa

No i na razie nie widze efektow, co robi nie tak? Chyba, ze to jest cholernie dlugi proces?
  • 0
We're growing every day
Getting stronger in every way
I'll take you to a place
Where we shall find our

Roots bloody roots

Lipiec 2010-92kg
Sierpien 2011-77kg



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024