Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFC 116


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

UFC 116
Już w 3 lipca na gali UFC 116 jedna z najciekawszych i najbardziej oczekiwanych walk w formule MMA na której zmierzą się w pojedynku o pas mistrza UFC w wadze ciężkiej
265 lbs.: Brock Lesnar (4-1; obecny mistrz) vs. Shane Carwin (12-0; mistrz tymczasowy).

Jak wszyscy wiemy będzie to pierwsza walka Lesnara po jego straszliwej chorobie układu pokarmowego (schudł wtedy 25 kg!). Na szczęście Brock jakiś czas temu wyzdrowiał, w ciągu półtora tygodnia odzyskał masę (!) i jest niby w doskonałej formie. No właśnie? Ciekaw jestem czy ta przerwa zrobiła mu na dobre czy może pogorszyła kondycję, sprawność?
Pewni możemy być, że ta walka to może być totalna miazga. Pewne jest, że Shane Carwin ma mocniejsze pociągnięcie w łapach i w dodatku posiada takie zdolności, że może zneutralizować zapasy Lesnara... Podejrzewam, że będzie bardzo agresywnie z obu stron i naprawdę będzie co oglądać... Póki co stawiam na Carwina.

Dołączona grafika
  • 0

Kancik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południowy zachód
  • Zainteresowania:Sport, muzyka..

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 116
Ja stawiam na tolka banana. Ale że nie będzie na gali tolka banana, to stawiam że większe szanse ma Carwin, chociaż nie ukrywam że chciałbym aby to Lesnar wygrał ten pojedynek. Lesnar ma jeszcze chwilkę dosłownie na dojście do siebie, i tego mu życzę..
A co do tej choroby to szybkie odzyskanie wagi to raczej normalka (chociaż tutaj to zrobił mega szybko mega dużo)... :)
  • 0
"Proście, a będzie wam dane.. szukajcie, a znajdziecie"

mar 997
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kali jeść, Kali pić, Kali jarać

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 116
ja wolałbym zwycięstwo Carwina ale z Lesnarem jakoś nie widze go :niepewny:
jest słabszy fizycznie (Nie będzie dociskał Lesnara do siatki jak to z Mirem robił, raczej będzie odwrotnie), ma gorsze zapasy od Lesnara, stójka jest dla niego ale jakimś wirtuozem nie jest(swoje zbiera jak z Gonzagą) kondycyjnie lepiej będzie wyglądał Lesnar(Carwin po walce z Mirem jak udzielał wywiadu to zasapany był już mocno), Lesnar już walczył 3 rundowe pojedynki jak z Herring, a Carwin nigdy nie doszedł do 2r-wszystkich w pierwszej rundzie niszczył :padam: :padam: :padam:
Wydaje mi się że Lesnar wygra :( Dopiero Cain Velasquez zrobi z nim porządek :cwaniak:
  • 0

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 116
Szacunek dla Lesnara za wyjście z choroby :cwaniak: niech wygra lepszy :].
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 116
Jednak wygrał Lesnar poprzez duszenie boczne :D. Carwin poddał walkę, chociaż Carwin zdecydowanie lepszy był moim zdaniem. W pierwszej rundzie mało mu brakowało do TKO/KO. Polski sędzia już dawno by przerwał walkę :D. Na punkty zdecydowanie Carwin ale Lesnar akurat wykorzystał jeden z niewielu momentów w którym mógł wygrać walkę i zrobił to. Lesnar kompletnie bez formy analizując wcześniejsze walki.
  • 0

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 116
Ale to jest sztuka być bez formy i wygrać :cwaniak: .
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 116
Ale jaki on ma mocny łeb na obicia :zdziwko: . Wszyscy przeciwnicy Carwina nie wytrzymywali 1/3 tych jego ciosów, które zdążył sprzedać Brockowi. Brock ma naprawdę twardą szczękę. Widać niestety, że jego bokserka jest bardzo słaba.
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 116
wiem ze sie wpiepszam jak archeolog ale wytłumaczcie mi jak jest mozliwe odzysnac 25 kg w półtora tyg(załóżmy 10 dni)jadł 2,5 kg biała dziennie? :zalamany:
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 116
To normalne, 50cent tez tak odzyskał.
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 116
normalne, ale wytłumacz mi to z punktu widzenia biologii. Wcinałby chocby kilo białka dziennie, to jest to niemozliwe, jakie to wogóle zagmatwane :/
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 116

normalne, ale wytłumacz mi to z punktu widzenia biologii. Wcinałby chocby kilo białka dziennie, to jest to niemozliwe, jakie to wogóle zagmatwane :/


Wcale nie zagmatwane. On tą mase już miał, komórki mają tzw pamięć czyli jak np były do pewnego momentu na maxa rozszerzone i nagle schudły, to bez problemu mogą powrócić do tych samych rozmiarów. Zbudowanie większej masy bez tej pamięci stwarzałaby nie lada problem.

EDIT: i kilo białka dziennie nie ma tu nic do tego, białko nie jest jedynym budulcem mięśni bo również jest nim woda. Organizm człowieka to ok 70% woda więc mięśnie też mają jej od cholery, białko jest głównie transporterem wody do komórek poprzez dyfuzję prostą.
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 116
To teraz już wiem, dlaczego tak ogromną masę buduje woda z parówek :chytry:
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024