Skocz do zawartości


Zdjęcie

przybrac na masie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

szymonpati
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Staż [miesiące]:3 miesiace
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :3.3
  • Wyciskanie [kg]:60
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

przybrac na masie
hej mam problem cwicze w poniedzialek klatke triceps w srode barki. duzo pracuje od 7 do 18 jak myslicie drodzy koledzy czy ja te miesnie moge w pracy spalac przez to ze tyle pracuje?? jem o 10 potem o 13 30 i na wieczor okolo 19. moj wzrost to 180 waze 70 kg chcial bym przytyć do wakacji.cwicze juz z 2 miesiace i zaczolem brac kreatyne i carbo. mam jeszcze bialko ale nie wiem czy brac to teraz razem z tym czy jak mi sie zakonczy cykl z kreatyna. na silke chodze okolo 19 i cwicze godzine
  • 0

Marbo-Sport
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: przybrac na masie
A możesz napisać so co dokładnie jesz?? Cwiczysz dopiero dwa miesiace i już bierzesz kreatyne?? To mija sie z celem,najpierw zacznij od ułożenia dobrej diety.
  • 0

Rafal91
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: przybrac na masie

A możesz napisać so co dokładnie jesz?? Cwiczysz dopiero dwa miesiace i już bierzesz kreatyne?? To mija sie z celem,najpierw zacznij od ułożenia dobrej diety.

Ciężko mu będzie z dietą jak tyle pracuje :kwasny:
Co do kreatyny to zdecydowanie za wcześnie bierzesz. Z tego co wiem są jakies środki anty spalaniu mięsni podczas pracy :D chyba że się mylę...
  • 0

szymonpati
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Staż [miesiące]:3 miesiace
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :3.3
  • Wyciskanie [kg]:60
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: przybrac na masie
o mozesz mi powiedziec jak sie one nazywaja
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: przybrac na masie

hej mam problem cwicze w poniedzialek klatke triceps w srode barki


i tyle tego ćwiczenia masz w tygodniu .........to się nie dziwię ze nic masy nie nabierasz , za mały bodziec do wzrostu , minimum 3 razy w tygodniu powinieneś tyrać , jak nie dajesz rady na tygodniu to masz czas w weekend sob, niedz i na tygodniu na w śr i masz 3 razy do tego trzymaj żarcie na wysokim progu kalorycznym jak ciężko i długo tyrasz jedz dużo , żeby złapać mięska musisz jeść więcej niż w stanie jesteś palić to logiczne .....no właśnie jak wygląda twoja dieta jak się odżywiasz bo to bardzo istotne ...
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024