Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zapotrzepowanie organizmu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

kawaz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Zapotrzepowanie organizmu
Witam ! według moich wyliczeń wynika, że mój organizm ma zapotrzebowanie dzienne :
235g białka
282g węglowodanów
65,8g tłuszczy
Posiłków dziennie jem minimum 4 ale staram się jeść maksymalnie 5.Powód - więcej w siebie nie wcisne.

Nie wiem czy to dobrze czy źle ale zjadam mniej węglowodanów grubo ponad połowe, tłuszczy również mniej niż 65,8g w ciągu dnia.

Np w dniu dzisiejszym (DT) przypadło mi przyjąć 3xbiałko 30g co pomaga przybliżyć mi się do ok 225g białka - w DN jest ok 60g tego białka mniej.

Od poniedziałku zacząłem cykl oraz zacząłem diete redukcyjna.
I
tunczyk z wody 170puszka w tym 120 - tunczyka
dwa jajka na twardo
jedna kromka chleba
II
kolejny posiłek kurczak minimum 200 moze troche wiecej g do tego ryz brazowy pol woreczka tj 100g? oraz ok 100g warzyw w ostatnich dwoch posiłkach były to szparagi.
III
nastepny posiłek to samo co na śniadanie - z dodatkiem np banana

IV to samo co w posiłku II

V serek wiejski z bułeczka ziarnista.

VI niedużo sałatki greckiej - wsumie tyle co nic

W tym przypadku opisałem 6 posiłków na dzien dzisiejszy zjadłem 2 a jest godzina 16:26 o 17 zjem tunczyka z jajkami i pewnie na kolacje jakas wedzona rybe.
Jestem syty cały dzień a jem mniej niż powinienem.Jaki to będzie miało wpływ?negatywny czy wręcz pozytywny?Czekam na odp :) pzdr
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapotrzepowanie organizmu
trudno powiedzieć jakie będziesz miał efekty , jeśli waga będzie ci spadać tygodniowo od 0,2-0,7 no max do 1 kg to możesz być spokojny ze to tłuszczyk jeśli natomiast więcej to już leci ci mięsko , co do węgli masz ich minimalną ilość i może to powodować nie za specjalne samopoczucie , możesz być zmęczony i senny wtedy propnowął bym jednego dnia zjeść ich trochę więcej nawet 100% tego co ładujesz obecnie , no i tłuszcze powienieneś ich ładować więcej w postaci oliwy z oliwek orzechów bo jednak jakieś źródło energii musisz mieć
  • 0

kawaz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapotrzepowanie organizmu
Czuje zmeczenie i sennosc to fakt - dzieki za odp czepie sie troche orzechów :) orzechy wszelkiego rodzaju?
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapotrzepowanie organizmu
proponował bym migdały , orzechy nerkowca masło orzechowe niesolone
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024