Skocz do zawartości


Zdjęcie

komplet sumplementow - jak polaczyc?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

lrdcossity
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

komplet sumplementow - jak polaczyc?
Witam

Zrobilem ostatnio male zakupy: whey protein, bcaa, carbs, olej mct, multivitaminy i kreatyna.

Nie wiem za bardzo jak polaczyc te suplementy aby byly najlepsze efekty, ale tez zeby nie przesadzic. I tez jakie jest dozowanie w dni treningowe i pozostale. Moj cel to masa, obecnie waze ok 70kg, ale ciezko jest utrzymac te wage, zazwyczaj 67kg przy wzroscie 181cm. 75-78kg byloby dla mnie idealne. Trenuje 4x w tygodniu, mam dostep do profesjonalnej silowni, tez spore doswiadczenie w treningu, wiem ktore cwiczenia na mnie dzialaja, a ktore nie.

Tak wiec: jak najlepiej polaczyc te suplementy, z czym najlepiej wchodza, z czym unikac i jakie dawki.


Pozdrawiam i wielkie dzieki z gory za ewentualna odpowiedz.
Marcin

25 lat
70kg
181cm
zatluszczenie male
metabolizm szybki
cel suplementacji: masa
staz na silowni: 6 lat z przerwami
w przeszlosci bralem kreatyne i weglowodany, ale nie na silowni tylko podczas obozu kickbokserskiego
dieta przestrzegana
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: komplet sumplementow - jak polaczyc?

staz na silowni: 6 lat z przerwami

70kg
181cm


spore doswiadczenie w treningu, wiem ktore cwiczenia na mnie dzialaja, a ktore nie.


no cóż tu bym polemizował ale nieważne.


whey protein


stosuj porcje jak na opakowaniu 2-3 x dziennie

bcaa


przed treningiem, nie łącz z białkiem


i kreatyna.


zależy jaka bo jest mnóstwo różnych.

multivitaminy


jak na opakowaniu

olej mct


jak na opakowaniu

carbs


30-60g w trakcie lub po treningu
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: komplet sumplementow - jak polaczyc?
kredka -jaka by nie była , porcja z rana i po treningu ( po treningu razem z carbo i porcją bcaa )

bcaa przed treningiem porcja

białko po 45 minutach po treningu( mam na myśli też odstęp czasowy 45 minut po bcaa kredce i carbo ) i dalsze porcje zależą od tego jak duże masz braki w diecie

olej mct dodawał bym do białka bo jest to świetne żródło energji i nawet jak walniesz je przed treningiem nic ci się nie stanie

witaminy z rana porcja po śniadaniu
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024