Skocz do zawartości


Zdjęcie

bicie rekordu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Generalissimus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 90 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :38.6
  • Klatka piersiowa [cm]:101
  • Pas [cm]:bez komentarza
  • Udo [cm]:56
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

bicie rekordu
witam. jak bic swoj wlasny rekord w wyciskaniu na plasko? jak mam sie rozgrzac do takiej proby? i kiedy do niej podejsc? w dniu treningu klaty czy w jakims innym? oczywiscie zalezy mi na maxymalnej dyspozycji :)
  • 0
Jeśli chcesz rozbawić Boga opowiedz mu o swoich planach na przyszlość.

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: bicie rekordu

witam. jak bic swoj wlasny rekord w wyciskaniu na plasko? jak mam sie rozgrzac do takiej proby? i kiedy do niej podejsc? w dniu treningu klaty czy w jakims innym? oczywiscie zalezy mi na maxymalnej dyspozycji :)


Musisz wiedziec ze przy kazdej probie bica rekordu wystepuje ogromne ryzyko kontuzji. Zwlaszcza na klate gdzie wystepuje bardzo czesto kontuzja barku. Napewno musisz zrobic rozgrzewke na jakims mniejszym ciezarze i napewno jakies cwiczenia rozciagajace. Najlepsze rekordy bije sie po kilkudniowej przerwie w treningach.
  • 1

Generalissimus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 90 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :38.6
  • Klatka piersiowa [cm]:101
  • Pas [cm]:bez komentarza
  • Udo [cm]:56
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: bicie rekordu

Musisz wiedziec ze przy kazdej probie bica rekordu wystepuje ogromne ryzyko kontuzji. Zwlaszcza na klate gdzie wystepuje bardzo czesto kontuzja barku. Napewno musisz zrobic rozgrzewke na jakims mniejszym ciezarze i napewno jakies cwiczenia rozciagajace. Najlepsze rekordy bije sie po kilkudniowej przerwie w treningach.

No wlasnie boje sie kontuzji dlatego chce pojechac nieco asekuracyjnie przynajmniej na pierwszy raz. kilkudniowa przerwa mowisz? nie chcialbym poswiecac zadnego treningu na to. moze bym sprobowal dzien przed wlasciwym treningiem klaty (tzn dzien po bicku i plerach) jak myslisz?
  • 0
Jeśli chcesz rozbawić Boga opowiedz mu o swoich planach na przyszlość.

Deivid
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:4
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :32
  • Klatka piersiowa [cm]:101
  • Waga [kg]:65

Napisano Ponad rok temu

Re: bicie rekordu
Bój się kontuzji bój ;d Ja ciepię na bark teraz, pomału przechodzi, ale jednak ból dokuczał ; /
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: bicie rekordu

No wlasnie boje sie kontuzji dlatego chce pojechac nieco asekuracyjnie przynajmniej na pierwszy raz. kilkudniowa przerwa mowisz? nie chcialbym poswiecac zadnego treningu na to. moze bym sprobowal dzien przed wlasciwym treningiem klaty (tzn dzien po bicku i plerach) jak myslisz?


Bardziej chodzi tu o to ze jak organizm kilka dni odpocznie to wtedy jestes wstanie podnies kilka kilo wiecej. Ryzyko kontuzji bedzie takie same.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024