Skocz do zawartości


Zdjęcie

xenadrine rfa-x i san tight hardcore


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

tommy117
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

xenadrine rfa-x i san tight hardcore
Czesc,
jestem aktualnie na redukcji ( od razu napiszę że mam dietę i odpowiedni trening :oczami: ) i jako spalacza używam dymaburn-a xtreme z dymatize. Czuje chwilową moc po paru godzinach od zażycia, ale nie powiedziałbym że jest rzeźnia. Poza tym przez resztę dnia jestem raczej wyczerpany niż nakręcony. Zauważyłem też że ciężko jest mi zasnąć (kłade się z reguły ok. 24 a tabsy biorę dwie o 8 przed śniadaniem i dwie o 14 przed obiadem - może jakoś to zmienić?).
Za parę dni będę miał Cytogenix Xenadrine RFA-X i SAN Tight Hardcore. Moje pytanie: warto to połączyć i jechać na obu jednocześnie ? (jeśli tak to jakie proporcje proponujecie?) Czy lepiej najpierw wziąść jedno, a potem drugie?
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: xenadrine rfa-x i san tight hardcore
ja bym proponował walić narazie san tight a nastepnie xenadrine ewentualnie możesz brać tighta rano a xenadrine w południe ale miniamalne dawki i nie wiecej niż 30 dni bo organizm i tak zdąży sie dosć szybko zaadoptować , a co do zasypianie to proponuje zakupic ZMA ewentualnien do tego MELATONIKĘ i to połaczyć razem
  • 0

tommy117
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: xenadrine rfa-x i san tight hardcore
Czyli jeśli razem to nie mogę przekroczyć 30 dni brania tego tak? A jeśli najpierw wezmę tighta, a później xenadrine to muszę mieć jakąś przerwę pomiędzy? I czy teraz, jak mi się skończy dymaburn to mogę od razu zarzucić następne czy też jakaś przerwa jest wskazana?
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: xenadrine rfa-x i san tight hardcore
sugerował bym robić przerwy miedzy takimi środkami stumulującymia spalanie conajmniej 2-3 tygodnie ,
  • 0

tommy117
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: xenadrine rfa-x i san tight hardcore
Ze względu na zdrowie czy ze względu na to że po przerwie następny spalacz zadziała lepiej niż gdyby przerwy nie było ?
  • 0

ooleg
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: xenadrine rfa-x i san tight hardcore
pod obydwoma kontami tzreba tu brac tą przerwe jak i zdrowotnej jak i odpoczęcia organizmu od stymulatorów
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024