Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta na redukcję


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

varjo99
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dolny śląsk

Napisano Ponad rok temu

Dieta na redukcję
Witam. Ułożyłem sobię dietę i chciałem abyście ją ocenili. Ważę 80 kg, mam 178 cm wzrostu i chciałem zrzucić trochę tłuszczu. Slaszem "/" oddzieliłem posiłki na rózne dni. Tzn jednego dnia np. na śniadanie zjem płatki z mlekiem a drugiego jajecznicę.

1 śniadanie:

płatki kukurydziane lub nestle fitness z mlekiem/jajecznica z 3 jajek/2 jajka gotowane na twardo

2 śniadanie (w szkole):

krajzerka/chleb żytni razowy z szynką lub żółtym serem + owoc

obiad:

ryż brązowy/kasza gryczana + pierś z kurczaka/różnego rodzaju ryby (filet z mintaja/tuńczyk/panga)/inne mięso

TRENING

siłowy 5x w tygodniu + aerobowy 3x w tygodniu (bieganie, rower) + 2x w tygodniu basen, może także od ferii zimowych tenis ziemny

odrazu po treningu:

odżywka białkowa 30g

podwieczorek:

jogurt owocowy + owoc + oliwa z oliwek/tuńczyk

kolacja:

2 jajka gotowane na twardo + serek wiejski/2 kromki chleba żytniego/2 krajzerki z serem żółtym lub szynką/płatki z mlekiem + ser biały ze śmietaną

przed snem:

odżywka białkowa 30g

+ codziennie zielona herbata

Liczę na Wasze sugestie i porady co do posiłków, odżywek i treningu. I mam także pytanie. Czy nie wolno jeść mi do obiadu zupy np. pomidorowej czy rosołu? Nigdzie nie widziałem zup więc ułożyłem bez.
  • 0

SuplementyDiety
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na redukcję
Generalnie chodzi o to aby unikac tłuszczów a rosół niestety tego nie daje. Napisz jeszcze czy brałeś wczesniej jakies suplementy lub odzywki??
  • 0

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na redukcję
I czy ćwiczyłeś wcześniej na masę i nie chcesz stracić tego co ci przybyło tylko sam tłuszcz, wtedy jeszcze białka trzeba trochę wcinać co by nie ubyło :D Po prostu napisz czy chcesz zrzucić fat bez konsekwencji czegokolwiek.
  • 0

varjo99
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dolny śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na redukcję
U dawno tu nie zaglądałem bo myślałem, że temat umarł ;P .. A więc zmodyfikowałem swoją dietę (wyrzuciłem węgle pod wieczór), kupiłem białko bo nie chce by mi mięśni ubyło i robie trening aerobowy po siłowym. Po tygodniu spadło mi z 80.5 na 78.2 kg ;D .. ale po kolejnych 2 dniach wzrosło do 78.9 x( .. Staram się przestrzegać diety, ale czasem pewnie zjem coś czego nie powinienem. Myślę, że mimo wszystko waga powoli zacznie spadać ;)
  • 0

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na redukcję
varjo99, a jak często robisz aeroby? Rób codziennie, bieganie min 30min,lub basen, lub rowerek lub skakanka. Trzymaj diete, ewentualnie pij zieloną herbatę.
  • 0

varjo99
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dolny śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na redukcję
Mam trening siłowy 5x w tygodniu i 4 razy po po tym treningu robie aeroby po 40 min (rower średnim tempem 20 min, taki pseudo bieg na maszynie podobnej do orbitreka 15 min i na końcu jeszcze raz rower szybkim tempem 5 min). Dietę trzymam, zieloną herbatę piję czasem nawet 2 razy dziennie ;) Basen i tenis ziemny wprowadze w ferie :) Wczoraj waga pokazała 78.1 :D Głównie zależy mi na zrzucenia brzucha i późniejszym wyrzeźbieniu go ;) Pozdrawiam.
  • 0

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na redukcję
No i wszystko wygląda ok, jak dodasz do tego basen to będzie świetnie.
  • 0

varjo99
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dolny śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na redukcję
Po kolejnych 5 dniach waga pokazała ponownie 78.1 .. jestem cierpliwy ;P czekam aż ujrzę magiczną liczbę 77 ;) w poniedziałek dorzucam basen i więcej biegania :)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024