Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening na redukcje tluszczu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

kamil12444
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Trening na redukcje tluszczu
Siemka prosze o podanie mi jakiegos treningu dzieki ktoremu moglbym zrzucic troche tluszczu
z brzucha tak aby byly widoczne miesnie a takze jakis trening na biodra.
jezeli mozna to prosilbym o podanie jakis reduktorow wspomagajacych redukcje tluszczu
  • 0

Zdzisiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 618 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na redukcje tluszczu
Rób aeroby (bieganie, jazda na rowerze) 2-3 razy w tygodniu po 50-60 minut to fat będzie leciał + dieta odpowiednia oczywiście. Nie bierz żadnych spalaczy w tym wieku.
  • 0

Tiger1418048803
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na redukcje tluszczu
Myślę, że to nie kwestia wieku a stażu. Ja pierwszy spalacz wziąłem mając 16 lat. Ogólnie jadłem 3 w przeciągu około roku czy nawet krócej: dwa razy TSE po 90 kapsów i raz Scorcha 168 kapsów. Efekty? Fat poleciał potężnie, schudłem ponad 20 kg, ale była to też sprawa gównianej diety, dla kulturysty praktycznie głodówki. Jako, że był to dopiero mój początek z ćwiczeniami, to nabrałem nawet trochę czystego mięcha (z zajebiście zalanych 33cm na nawet porzeźbione 35 w łapie).

Teraz jednak widzę, że to nie miało wielkiego sensu. Lepiej, nawet jeśli się jest mocno tłustym a dopiero się zaczyna, robić masę mięśniową. Fat sam poleci, bo organizm nie będzie przyzwyczajony do takich regularnych wysiłków jak treningi. Dieta też może być w miarę masowa, tylko bez kiepskich źródeł WW (uważać na cukry proste). Efekt będzie bardziej zadowalający, bo nabierzesz mięcha a fat i tak spadnie i tak.

Opisywałem po krótce moją przygodę z redukowaniem, żebyś mógł obiektywnie na to spojrzeć. Ja tam żałuję, że nie zacząłem od masowania, bo teraz wiem, że i tak bym schudł, a nie miałbym przynajmniej takich śmiesznie małych obwodów.

Ostatecznie polecam robić masę dobrej jakości. Pozdro
  • 0

GLOBALUS
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Biochemia żywienia, trener osobisty, własna firma

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na redukcje tluszczu
Kiedyś powiedział mi przy konsultacji Mistrz Europy Sławomir Załoga, że przy każdym treningu siłowym będzie spalana tkanka tłuszczowa o ile przypilnuje się dietę ketogenną opartą na dużych ilościach białek i tłuszczy do możliwie niskiej podaży węglowodanów. Jakkolwiek się trening ułoży pod warunkiem że dieta będzie generalnie niskowęglowodanowa. Bo i tak dietą przypilnujesz a poza tym jest o wiele bezpieczniej w ten sposób zadziałać.

Ja na ten przykład zrzuciłem 30kg w 7 miesięcy. Z tym że zrobiłem to kilka lat temu.
  • 0
2011 rok to dobry czas

Chcę sprawdzić redukcje w porze zimowej i wpływ warunków na organizm. Zatem od 3 stycznia (poniedziałek) 2011 roku - REDUKCJA.
Dziennik podam na stronie.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024