elo,mam troche fatu na brzuchu chcialbym go zrzucic oraz oponka juz mi sie zrobila dlatego dajcie jakies cwiczenia,na pozbyciu sie,,boczkow,,thx.co myslicie o a6w? pozwoli mi to zgubic zbetny fat czy wyrzezbi brzuch ale spod fatu nie bedzie widac chyba? dajcie propozycie wiem ze areoby tez ale oprocz tego..
Brzuch
Rozpoczęty przez , Ponad rok temu
1 odpowiedź w tym temacie
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Brzuch do spalenia |
Dieta |
|
|
||
Jak stracić brzuch ? |
Dieta |
|
|
||
Brzuch |
Dieta |
|
|
||
Brzuchy |
Zdrowie i Medycyna |
|
|
||
Mięśnie proste brzucha (środkowe) odstają od reszty? |
Galerie zdjęć |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 4
0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
trening lith- Ponad rok temu
-
Trening na Rzezbe ?? Pomocy- Ponad rok temu
-
Przedramie RATUJCIE !- Ponad rok temu
-
Trening- Ponad rok temu
-
bieganie a masa?- Ponad rok temu
-
Oceńcie :]- Ponad rok temu
-
Potrzebuje odpowiedniego zestawienia na "klate"- Ponad rok temu
-
Potrzebuje pomocy- Ponad rok temu
-
dobre ?- Ponad rok temu
-
masa masa- Ponad rok temu



Ponad rok temu
