Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening na start


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

TaB
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Trening na start
Witam wszystkich. Postanowiłem coś ze sobą zrobić. Mam 19 lat, 185cm wzrostu i ważę 86kg. Moim celem jest przytycie i rozbudowanie ciała (mięśni). Jestem szczupły i mam dobrą przemianę materii przez co praktycznie nie "tyje".

Proszę o trening dla osoby z moimi wymaganiami/rozmiarami z głównym naciskiem na barki i biceps ponieważ z tymi partiami u mnie najsłabiej.

Do dyspozycji mam: hantel, ławka z rozpiętkami, sztanga.
  • 0

trancefxp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 880 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:programowanie, siłownia, dziewczęta :P

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na start

Proszę o trening dla osoby z moimi wymaganiami/rozmiarami z głównym naciskiem na barki i biceps ponieważ z tymi partiami u mnie najsłabiej.

rób przez miesiąc trening ogólnorozwojowy żeby przyzwyczaić mięśnie do wysiłku. na priorytet przyjdzie czas później
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] fociaki Trancef'a

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na start
ogolno masz w podwieszonych jakbys czegos nie wiedzial albo nie mogl wykonac to pisz to sie zamieni, co do wyk cwiczen jesli nie wiesz co i jak to masz w FAQ 2 atlasy a dodatkowo w podwieszonych sa.
  • 0

MusCleRR80
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na start
Jeżeli chodzi o górne partie ciała, to dobrze na początek zaopatrzyć się w drążek do unoszenia ciała. Ćwiczysz naturalnie, bo podnosisz własny ciężar ciała, czyli dokładnie taki, jaki powinieneś być w stanie unieść 12 razy w serii. Na początku może być trudno, ale efekty przychodzą szybko. Plus- podnoszenie się na drążku rozwija wszystkie mięśnie korpusu (brzucha, pleców, klatkę) oraz rąk (biceps, triceps) i barków. Z Twoim wzrostem i wagą trzeba zwrócić szczególną uwagę na jakość drążka. Nie kupuj półplastikowych podróbek na allegro, dołóż 20 zł (3 piwa :D) i kup soś solidniejszego, np. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
W sklepach sportowych takie cudo kosztuje ponad 100zł, więc przez internet bardziej się opłaca.
To tyle na początek. Jak pisał kolega wyżej - najpierw ogólnorozwojówka, potem izolacja mięśnia i ciężka praca :) Pozdro!
  • 0

TaB
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na start
Już od tygodnia mam solidną ogólorozwojówkę :hyhy:
Jako że teraz mam trochę przypływu gotówki to chciałbym sobie kupić jakąś odżywkę, by po ogólnorozwojówce odrazu zacząć z jakimś dopalaczem. Co myślicie o tych tanich produktach z allegro? Cena/Ilość wydaje się przyzwoita:
http://allegro.pl/item820043212_bialko_whey_protein_serwatka_4_5kg_gratisy.html
http://allegro.pl/item824980655_wpc_80_lowickie_megadobre_bialko_kurierozl.html
Wydaje mi się że białko będzie najlepsze. Jeżeli moje propozycje są błędne to co mi zaproponujecie na start po ogólno.. ?
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na start
Jak masz problem z przybraniem na wadze to raczej celuj w odżywki węglowodanow-białkowe, gainery. np. Mutant Mass, Mass xxl z tych lepszych.
  • 0

TaB
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na start
Mam 100-140zł do wydania wiec kupie sobie Mass XXL 3kg bo z tego co przeczytalem jest najlepszy z najlepszych.
Co sądzicie o produktach typu TESTOSTEROL 250? Opis tego produktu jest obiecujący ale ciekawe jak w praktyce.


Chociaż zastanawiam się jeszcze nad Vitalmax gainer 1 tyle że 4,8kg vitalmaxa jest warte tyle co 3kg Mass XXL - Lepsze 3kg Mass XXL czy 4,8 Vitalmaxa?
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening na start
to chyba pytanie do dzialu suplementy jak brak pytan odnosne treningu to zamykam
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024