Skocz do zawartości


Zdjęcie

2 krótkie pytania


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

waceq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

2 krótkie pytania
Witam

jak w temacie

1. Od 1 listopada mam zamiar zaczac cykl na suplach (kreta i pare innych), celem jest masa czysto miesniowa... od konca sierpnia cwicze teraz trening masowy i moje pytanie: czy moge zaczac kolejny masowy trening( oczywiscie zmiana cwiczen i chcialbym zmienic progresje na regresje - czy polecacie) poprzedzajac go np regeneracją ?? jezeli tak to jak dluga regeneracja - tydzien bez cwiczenia czy dwa??

2. zastanawialem sie czy jak cwiczy sie dwie partie na jednym treningu przykladowo klatka+biceps to czy po skonczeniu klatki nie zaczyna sie jej katabolizm?? czy jezeli trening jest ciagly i miesnie sa pobudzone caly czas to katabolizm zaczyna sie dopiero po skonczeniu calego treningu?? i czy po kazdym treningu mozna dorzucic np 15 minut na rowerku i czy to pomoze w spaleniu fatu czy jednak lepiej osobny 45 minutowy trening aerobowy ??
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 krótkie pytania
1 tydz wolne, jak chcesz mozesz dac masowy albo masowo-silowy
2 z ranca masz katabolizm bo nie ma co sie trawic i organizm sam sie wpierdala mowiac kolokwialnie, zalezy ile tego fatu jest, jaka masz budowe i co jest celem, dodaj sobie fakt ze idzie zima wiec nie wiem po chuj te aero krecic, fat w zime jest przydatny.
  • 0

waceq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 krótkie pytania
a czy to prawda ze takie 15 minut rowerka po treningu pomaga w ukrwieniu miesni czy cos takiego?? bo slyszalem opinie ze podobno po treningu jest to bardzo dobre rozwiazanie
  • 0

waceq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 krótkie pytania
i jeszcze co do przerwy... moze tydzien przerwy a drugi tydzien posprawdzam maxy zeby dobrze dobrac obciazenie do nowego treningu??
I ramzes co sadzisz o tej regresji bo ostatnio ciagle cwicze progresja (12-10-8-6 powt. zwiekszajac ciezar) a podobno regresja jest skuteczna dla kogos kto cwiczy juz kilka lat i w zasadzie progresją ?? a myslalem nad 6-8-10-12 zmniejszajac co serie odpowiednio ciezar, sprobowalem tak kilka treningow i powiem ze palenie bylo potezne w miesniach i w sumie dalem sobie po cipie konkretnie, ale nie wiem jak to jest na dluzsza mete i czy beda jakies przyrosty masy
pozdrawiam
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 2 krótkie pytania
ukrwic moga tylko cw izolowane, jesli chodzi o miesnie zas jesli chodzi o poprawe krazenia to to jest prawda.Nie wiem czy to dobre rozwiazanie jesli chcesz klepac mase, na twoim miejscu skupilbym sie na szamie, 15 min rowerka ew mozesz dac na pocz treningu w formie rozgrzewki np przy treningu nog.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024