Skocz do zawartości


Zdjęcie

HGH Jak to rozgryźć


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

-US-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1362 postów
  • Pomógł: 0
20
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

HGH Jak to rozgryźć
Witam

Ostatnio bardzo dużo czytam o saa i nie ukrywam, że bardzo zaintrygował mnie hormon wzrostu.
Najpierw naczytałem się o jego niesamowitych właściwościach anabolicznych a potem w kilku innych artach pisano iż Hgh nie przyczynia się znacząco do przyrostu tkanek mięśniowych.
Ktoś mi może napisać jak to wygląda w praktyce.
Pytam całkowicie z ciekawości bo niestety nie stać mnie na takie cuda.
Mam nadzieje, że ktoś z forum może brał hgh(po cichu myślę o MAC-u :)) i pomoże mi rozwiać moje wątpliwości.
  • 0

 

 


MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: HGH Jak to rozgryźć
W teorie sie nie bawie. Ale z praktycznego punktu widzenia to samo HGH jest nie warte stosowania jako srodek do budowy masy miesniowej.
Aby to mialo jakis sens to podstawa to insuluna i saa, duzo saa. W cyklu na HGH ( np 30 tyg ) stosujemy rozne saa. Przez caly okres uzywamy insuline, hormon L3 oraz Testosteron w dawkach minimum 750-1000mg/tydzien ( mozemy zaczac od Enanhate a pozniej przejsc na Sustanon/Omnadren lub innego mixa ). Oczywiscie Boldenon lub Nandrolone ( zaawansowani boldka/nandrolona ), Oxymetholone, Trenbolone, prop itd. Koszty sa olbrzymie ( dobrze miec swojego lekarza, ktory zna sie na rzeczy ). Ja osobiscie bralem HGH ... w lodowce mam HGH na cykla 24tyg :)

-US-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1362 postów
  • Pomógł: 0
20
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: HGH Jak to rozgryźć
Dzięki MAC Za info.
Właśnie czytałem, że bez hormonu tarczycy, insuliny i teścia to sprawa masy się słabo ma.

Ja osobiscie bralem HGH ... w lodowce mam HGH na cykla 24tyg :)

Nie zużywaj tego HGH. Jak podrosnę to mi w prezencie podarujesz :)
  • 0

 

 


Bojka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
57
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Moje zainteresowania nie ograniczaja sie tylko do silowni itd.choc w wiekszej czesci mojego zycia codziennego sport roznego rodzaju ma dla mnie bardzo duze znaczenie. Jesli mam sie ograniczyc to glownie silownia i sztuki walki.
  • Wzrost [cm]:176
  • Wyciskanie [kg]:150
  • Martwy ciąg [kg]:200
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: HGH Jak to rozgryźć
Chcialbym miec taka lodowe :) To fakt, insulina, hormon tarczycy i duzooo tescia, samo HGH spali tylko tkanke tluszczowa.. Wogole sama Insulina to ryzyko ale daje az 200 aminokwasow i jest konieczna a ryzyko sie zmniejsza przy formie krotko aktywnej;) ale z tego co wiem to nie biorac insuliny trzustka mocno dostaje w kosc bo nie nadaza sama z jej produkcja, wogole trzeba organizmowi wszystkiego a do tego idealna dieta. Ale juz niedlugo :)
  • 0
Trenuj ostro albo Wcale!!!

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: HGH Jak to rozgryźć
Zulak to wielka sciema, wiekszosc jego wypowiedzi to brednie wyssane z palca :)

-US-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1362 postów
  • Pomógł: 0
20
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: HGH Jak to rozgryźć
Dobra to wiem już, że w połączeniu z odpowiednimi dodatkami hgh działa, ale ciekawi mnie to czy tak jak czytałem różnica w działaniu w porównaniu do saa jest ogromna. W jednym z opracowań autor wyraźnie dawał do znajomości, że hgh jest dużo lepszy od innych anabolików.

O i jeszcze jedno. No i jak MAC podzielisz się ze mną swoimi zapasami ? :) :)
  • 0

 

 


janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: HGH Jak to rozgryźć

Zulak to wielka sciema, wiekszosc jego wypowiedzi to brednie wyssane z palca :)



Zulak to tak naprawde cala gromada redaktorow ktorzy odpowiadaja na czasami bardzo beznadziejne pytania. Czytajac Muscle sprzet kilkunastu lat Zulak praktycznie chwalil koksy teraz roznie to bywa :) Nie kierowal bym sie jego opinja.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024