Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pompki wg. Dolpha Lundgrena


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

glutamen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 133 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pompki wg. Dolpha Lundgrena
Fajny filmik na you tube jak Dolph Lungren pokazuje rożne warianty pompek, rozwijające różne partie mięśni górnych częsci ciała w zależności od ułożenia rąk. Pokazuje również kompletny trening brzucha.

Ja np. sobie wrzuce wariant 2 (na klate) i wariant 3 (na triceps) od czasu do czasu w poniedziałkowy trening, tak dla urozmaicenia, gdy ćwicze klatka + triceps.

Kto to jest Dolph Lundgren chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć, każdy kto lubi stare filmy akcji (1980 - 1995) powinien go kojarzyć. Najbardziej znany film z jego rolą to "Universal Soldier", gdzie zagrał przeciwnika Van Dama. Także "Rocky 4" gdzie zagrał przeciwnika Rocky'ego. Ja najbardziej lubie film gdzie zagrał (tym razem pozytywną rolę) "Showdown in Little Tokyo" wraz z nieżyjącym już Brandonem Lee (synem Bruce'a Lee). Ci z młodziutkich pakerów na tym forum, którzy go nie znają a znają film "Punisher: War Zone" z 2008 roku, pewnie również nie wiedzą że w pierwowzorze tego filmu przed 20 laty zagrał własnie Dolph Lungren a tytuł filmu to "The Punisher".
Sylvester Stallone po tym jak odwświerzył swoją forme oraz filmy "Rocky Balboa" i zaraz potem "Rambo 4" postanowił nakręcić kolejny film (za niedługo w kinach) "The Expendables", w którym zagra kolejnego twardziela, a obok niego całe grono twardzieli (w więkoszści podobnie jak on w podeszłym wieku) i własnie jednym z nich będzie również Dolph Lundgren. Ponad to zagrają: Jason Statham, Jet Li, Eric Roberts, Mickey Rourke, Bruce Willis oraz Arnold Schwarzenegger. Czyli to już będzie drugi film (przynajmniej o ile mi wiadomo) gdzie Dolph i Sylvester zagrali razem.
Dolph Lundgren to nie tylko aktor: trenował również karate oraz boks, nawet walczył na turniejach. Miał czarny pas w karate oraz zdobył mistrzostwo Europy w wadze ciężkiej w karate kyokushin w 1980 i w 1981. W 1982 roku uzyskał mistrzostwo karate w Australii. Ponad to uprawiał kulturystykę - oczywiście nie zawodowo. Tak na marginesie był magistrem chemii :)

Sorry że się rozpisałem, oto filmik:


  • 0

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pompki wg. Dolpha Lundgrena
Dobry filmik :D . Ciekaw jestem tego filmu :]
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024