Skocz do zawartości


Zdjęcie

Powrót na siłownie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

mrc1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Siłownia, suplementacja, kobiety

Napisano Ponad rok temu

Powrót na siłownie
Witam was!

Mam do Was pytanie, powracam na siłownie tak jak w temacie po 9 miesiącach przerwy ( wcześniej ćwiczyłem prawie dwa lata ).
I teraz tak, na początek wale ogólnorozwojówke to dla mnie oczywiste - już jestem po środowym treningu ( masakra zakwasy znów ehh prawie jak na początku :rotfl: )

Waga startowa ( przed dwoma laty ): 60kg
Waga obecna: 76kg
Wzrost: 179
Otłuszczenie: lekki ( szczególnie brzuch, siostra się śmieje że mi śmietnik rośnie :rotfl: )

i teraz pytania:

1) Po miesiącu ogólnego walić dalej mase?
2) Za brzuch zabrać się tak ostro po ok 3 miechach? Aż przyzwyczai się do ćwiczeń? Bo tak zastanawiam się czy później nie katować go 2 razy w tygodniu bo 3 to chyba za dużo ( spora partia mięśni przecież )
3) troche pytanie z dietetyki... Czy olać już gainery? Bo wydaje mi się że może mnie podlać już przy tej wadze ostro - żarłem to kiedy wyglądałem jak bym z Etiopii wrócił.
4) W tym przypadku stawiać bardziej na węgle złożone typu ryż itp? Podpowiedzcie coś ;-)


Taki nieco połączony temat 2 w 1 ale nie chce śmietnika robić w dziale supli i dublować wałkowania.


Pozdrawiam!
  • 0
Life is too short to be small

Rychu1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót na siłownie
No jak Ci sie na brzuchu odłożyło trochę to gainery to nie jest dobry pomysl lepiej jakieś dobre białko kupić. A brzuch możesz ćwiczyć cały czas tylko z czasem zwiększaj intensywność treningów :]. No trening zależy od tego co będziesz chciał robić czy mase czy zrzucić brzuch.
  • 0
Powrót do formy po dłuższej przerwie.

trancefxp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 880 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:programowanie, siłownia, dziewczęta :P

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót na siłownie
1) jeżeli w tych 79kg jest niewiele mięśni to dalej masę, ewentualnie z wplatanymi aerobami żeby ograniczać przybywanie fatu
2) brzuch możesz spokojnie 3. brzuch to jedyna partia mięśni którą można ćwiczyć nawet codziennie
3) jeżeli cię zalało, odstaw gainer i podnieś białko
4) nie wiem :D
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] fociaki Trancef'a

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Powrót na siłownie
1 jesli widzisz ze trzeba masy to klepaj mase
2 brzuch cwicz nomalnie 3x w tyg albo jak tam sbie ustalisz
3

3) jeżeli cię zalało, odstaw gainer i podnieś białko

+ diete dopracuj
4 stawiaj na diete, jak bedziesz widzial ze ciez podlewa przy zbyt duzej ilosci wegli to zmniejsz a podnies bialko albo tluszcze kombinuj poprostu, kazdy jest inny i co innego na mnie zadziala a co innego na ciebie.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024