Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak to wyćwiczyć???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

corradovr6
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jak to wyćwiczyć???
Siema koksy, to ja EVOL, już dawno byłem zarejestrowany na tym forum, ale przez prawie 2 miesiące byłem za granicą, i zapomniałem hasła i emaila na którego się rejestrowałem i dlatego musiałem założyć nowe konto. Może ktoś jeszcze mnie kojarzy. Ale mniejsza z tym, podczas pobyty za granicą trochę się spasłem i załapałem trochę zbędnego fatu na brzuchu, w innych miejscach ciała schudłem, tylko brzuch mi urósł. Dzisiaj byłem na siłowni, zrobiłem ogólnorozwojówkę no i teraz pobiegałem sobie trochę, bo mam zamiar zrzucić ten brzuszek i wrócić do ćwiczeń na siłowni. I mam kilka pytań, na siłownie chodzę do kumpla, jest to siłownia "w piwnicy" i mam narazie tylko do dyspozycji sztangę, ławkę do brzuszków no i jak dobrze pójdzie to będzie jeszcze drążek do podciągania, jak na tym sprzęcie wyrobić sobie dobre motyle i plecy??? w ogóle da się jakoś? znacie jakieś ćwiczenia które mógłbym wykonywać na tym sprzęcie? I druga sprawa, czy bieganie codziennie wieczorem (dystans około 2,5 km bez żadnych odpoczynków) nie przeszkodzi mi w zdobywaniu suchej masy mięśniowej? Prosze o odpowiedzi, z góry dzięki i POZDRO for all
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to wyćwiczyć???
mozna, nie przeszkodzi jedynie wolniej bedzie szlo
  • 0

PiotrekWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Trening w wolnych chwilach szkoła ;o

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to wyćwiczyć???

wyrobić sobie dobre motyle i plecy???


- martwy ciag
- podciaganie na drazku za kark
- wioslowanie sztanga podchwytem
- wioslowanie jednorącz sztangielka

lub połącz plecy z tyłem barków ...

(dystans około 2,5 km bez żadnych odpoczynków)


Lepiej wyszedł byś na interwałach ...
  • 0
Veni, Vidi, Vici...



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024