Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przygotowanie do armwrestlingu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

tajpan1418048797
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Przygotowanie do armwrestlingu
1) Od września zamierzam zapisać się na armwrestling. Dodatkowo koleg namawia mnie do wzięcia udziału w zawodach międzyszkolnych. Wiem, że muszę zacząć trenować już teraz.Czytałem o treningu na armpower, oraz w najnowszym numerze KIF, ale mam kilka wątpliwości. Z tego co widzę to zaleca się trenować tylko bic i przedramię. Tric, barki nie biorą udziału w siłowaniu na rękę? Trenując 3-4 razy w tygodniu tylko 2 partie mięśniowe można wykorkować.
2) Jak to jest z kategoriami wagowymi? Kolega powiedział, że najcięższa kategoria wagowa jest powyżej 80kg (ja ważę 91). Chodzi o zawody organizowane przez Czerniakowskiego (czy jak tam on się nazywa). Zawody międzyszkolne.

PS. We wrześniu minie rok jak zacząłem trenować na poważnie na siłowni. Z tym, że teraz miałem przerwę. Po prostu byłem przetrenowany. Od przyszłego tygodnia wracam na siłownię.
  • 0

Moralezz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Sport, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: Przygotowanie do armwrestlingu
Też mi się podoba Arm Wrestling. Czytałem raz, że duże znaczenie w tym sporcie mają przedramiona, tricepsy i bicepsy, w jednym artykule, który znalazłem gdzieś w google pisało, że nawet klata, barki, brzuch mają znaczenie---> czy to prawda...? Nie mam pojęcia.

Wiesz może kiedy są te zawody?
  • 0

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Przygotowanie do armwrestlingu
Moralezz, no wiesz , cale ciało powinno byc wycwiczone do armwrestlingu , bo masz w tym sporcie rozne przechylenia odchylenia sylwetki podczas walki

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Przygotowanie do armwrestlingu
zmien raczej forum na takie ktore tyczy sie tego sportu.
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Przygotowanie do armwrestlingu
armpower.net
  • 0

duzy_joe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Przygotowanie do armwrestlingu

bo masz w tym sporcie rozne przechylenia odchylenia sylwetki podczas walki


dlatego mi się nie podoba arm.. co to za sztuka jak jeden kolo połozy sie "na drugim".. jak by mieli być prosto i wszystko zlaezało od ramion to rozumie ale tak to dla mnie głupota..
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024