Skocz do zawartości


Zdjęcie

178 cm i 93 kg/sporo masy tłuszczowej -jaki trening??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

REMO
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

178 cm i 93 kg/sporo masy tłuszczowej -jaki trening??
Mam 27 lat, 93 kg i 178 cm wrostu.
Chciałbym ważyć tyle samo i nie mieć tłuszczu, ale na początek zadowolę się spadkiem wagi - mam też świadomość, że mięśnie też mi polecą.
Każdy pisze o aerobach. Mam zamiar kupić dobry rower i jeździć na nim w każdej wolnej chwili. Co do tego?? Biegać nie lubię. Jaki trening w siłowni i jak często trenować?

Może ktoś z Was ma już takie doświadczenie za sobą? Chcę zgubić brzuszek. Kiedyś miałem 70 kg i niezłą drabinę na brzuchu, ale się zalałem naturalnymi sterydami w postaci 2 obiadów, jedzenia nieregolarnego, pracy siedzącej etc...


Mam sporo samozaparcia = proszę pomóżcie mi wybrać najlepszą formę redukcji.

Załączone pliki


  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 178 cm i 93 kg/sporo masy tłuszczowej -jaki trening??
tak wiec odnosnie treningu to opisz jakim sprzetem dysponujesz a moze chodzisz na prof silke? co do diety sa w dziale odzywianie w podwieszonych mozesz z nich skorzystac, aeroby podstawa w zaleznosci jakie aeroby wybierzesz nalezy z glowa zwiekszac jego intensywnosc. Opisz sytuacje z silka czy cwiczyles kiedys? jesli tak to ile?
  • 0

REMO
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: 178 cm i 93 kg/sporo masy tłuszczowej -jaki trening??

tak wiec odnosnie treningu to opisz jakim sprzetem dysponujesz a moze chodzisz na prof silke? co do diety sa w dziale odzywianie w podwieszonych mozesz z nich skorzystac, aeroby podstawa w zaleznosci jakie aeroby wybierzesz nalezy z glowa zwiekszac jego intensywnosc. Opisz sytuacje z silka czy cwiczyles kiedys? jesli tak to ile?



tak, ćwiczyłem. Ponad dwa lata chodziłem systematycznie na siłownie, dwa, trzy razy w tygodniu.

Nie dysponuję sprzetem, bo zazwyczaj wychodze na treningi do silowni, czy do parku.
Nie trenowałem już ponad rok.
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 178 cm i 93 kg/sporo masy tłuszczowej -jaki trening??
spoks a wiec zacznij od tej ogolnorozwojowki :

Trening ogólnorozwojowy

- przysiady(czworogłowy uda)
- uginanie nóg na maszynie leżąc(dwugłowy uda)
- wspięcia na palce stojąc(łydki)
- unoszenie nóg na poręczach(brzuch)
- wyciskanie sztangi leżąc na ławeczce poziomej(klatka)
- wyciskanie francuskie ciężarka jednorącz(triceps)
- unoszenie sztangielek bokiem(barki)
- podciąganie się na drążku szerokim uchwytem za brodę(plecy)
- uginanie przedramion ze sztangą(biceps)
- uginanie nadgarstków podchwytem(przedramię)

Każde ćwiczenie wykonywać po 1 serii(po kolei) 10-12 powtórzeń(przerwy między ćwiczeniami około 30 sekund). Skończenie tych 10 ćwiczeń nazywamy obwodem. Należy wykonywać na początku 2 obwody zwiększając stopniowo do 4 obwodów. Trening wykonywać 3 razy w tygodniu(między każdym treningiem powinien nastąpić 1 dzień przerwy)

ktora powinna trwac ok 1 miecha, co do aero jak juz bedziesz mial rowerek zaczynaj od 3 dni w tyg po 20-25 min w srednim tempie stopniowo zwiekszaj czas az dojdziesz do 40 min powiedzmy z tyg na tydz o 5min max nastepnie przechodzisz na system 4-5 dniowy i tutaj nalepiej wtedy zadbac o suplementy ktore pozwola na szybsza regeneracje, mniejszy spadek miesnie no i o to bys nie chodzil zblazowony i nie przysypial w pracy.
  • 0

REMO
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: 178 cm i 93 kg/sporo masy tłuszczowej -jaki trening??
Dziękuję bardzo za podpowiedzi, na pewno się zastosuję i o efektach pracy poinformuję!
  • 0

REMO
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: 178 cm i 93 kg/sporo masy tłuszczowej -jaki trening??
Jestem zadowolony. Trzy tygodnie i 89kg. Do tego nie widać żeby łapki czy klatka wyraźnie spadła;)
  • 0

darOOO110
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 419 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka,motoryzacja,imprezki

Napisano Ponad rok temu

Re: 178 cm i 93 kg/sporo masy tłuszczowej -jaki trening??
stawiasz kolejke :hyhy: :hyhy:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024