Skocz do zawartości


Zdjęcie

Moja redukcja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

absolvent
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Moja redukcja
Witam po dlugiej przerwie znow zagladam na forum i ciesze sie ze wciaz tetni zyciem :)
Postanowilem zrobic redukcje; czas: 1 mies, cel: wiadomo-uwidocznic ciezko wypracowane miesnie zrzucajac jakies 3-4 kg.
Suple: Lipo-X-pack TREC
Thermo cut Vitamin shop
Trening:
redukcja ma trwac miesiac wiec w celu wyrzezbienia brzucha cwicze ABS
zaczalem od 3 poziomu (robie 5 dni) w zwiazku z tym ze 30 dni to 6 takich 5 w ostatnim 5dniowym cyklu bede robil juz ostatni poziom(9). Szczerze mowiac 3 poziom dla mnie za lekki i wiem ze idac po kolei wyrabiam odpowiednia technike. Powiem tak nie jestem nowicjuszem i technika jest ok ,a sila mm brzucha wystarczajaca zeby robic dalsze poziomy.
Dzis zrobilem 4 poziom. Wychodzi na to ze kazdy poziom robie 4 dni w ciagu 5 dniowego cyklu... Wiem ze ABS powinno robic sie co drugi dzien najlepiej ale problem w tym ze dotychczasowe poziomy nie sprawiaja mi wiekszych trudnosci a bardzo zalezy mi na szybkim efekcie. Wiem wiem co nagle to po diable :P ale mam calkiem niezla genetyke i z doswiadczenia wiem ze w ciagu miesiaca moge naprawdę duzo osiagnac ;) Nie zaopatrzylem sie w antykataboliki bo w niewielkich ilosciach znajduja sie w lipo x pack'u a reszte musi zdzialac dieta-niestety brak kasy na BCAA czy HMB :( Trening wyglada tak: ABS (x poziom), cwiczenia na posladki (najwiecej fatu...;p) nie znam nazwy cwiczenia ale calkiem niezle tyra ;), potem przysiady z hantlami na barkach na uda i posladki, wznosy na lydki z hantlami, 2-3 serie z hantlami na biceps stojac (wiem ze to nie jest rozpisany profesjonalnie trening ale nadrzedny cel to ABS i redukcja wagi) do tego pompki kilka serii na podwyzszeniu i na plaskim no i rozpietki na skosnej. Nastepnie dresik na siebie i 30-60 min biegu w zaleznosci od energii. Tempo trzymam calkiem niezle (trenowalem kiedys PN i mam porownanie do treningu aerobowego przygotowujacego do sezonu ;)) Co do supli to przyjemne dzialanie ciepelko niezle choc niestety nie czuje wielkiego pobudzenia :( no i to na razie tyle... Mam zdjecia przed rozpoczeciem cyklu, po zakonczeniu zrobie dla porownania-wrzuce przed i po na raz teraz nie ma czasu ;)

Po co to pisze? Bo sa tu doswiadczeni ludzie, ktorzy mnie szczerze zjebia dajac mi motywacje...;) Jakie bledy? Co dolozyc? Czego sie pozbyc? Mile widziane kazde rady ;) Pozdro !
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moja redukcja
na wstepie powiem tak gdzie tu kurwa jest trening? bo ja tu widze jakies popierdolki a nie trening troche bica trica pompki troche dupska rozpisz to jak czlowiek to raz 2 3-4kg to zes dojebal takie cos to bez spalacza mozna osiagnac w 3tyg miekkim chujem z dieta a wiec kasa w plecy jesli chodzi o thermo, a lipo to lipa trza bylo se potrzciwe BCAA kupic zamiast tego calego shitu. jednym slowem zle to rozplanowales jak na moje oko, no i pokaz ten trening w calej formie a nie rozpizd.
  • 0

absolvent
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moja redukcja
sie robi ;)
zaczynam od ABS
pozniej cwiczenie na posladki leze na plecach nogi ugiete w kolanach i unoszenie bioder (18) potem stopy na podwyzszeniu (lozku)- tez 18 potem znow na ziemi (17) znow na lozku (17) i jeszcze serie po 16- bez odpoczynku jade.
potem serie na biceps: 18-17-16 podchwytem i chwytem mlotkowym na zmiane (18p,18m itd...)
nastepnie wznosy na palce (3x20) hantel trzymany przed klatka piersiowa
pozniej przysiady z hantlami na barkach (18,17,16) tak samo wykroki.
rozpietki na lawce skosnej (18-17-16), wyciskanie tak samo.
Pompki na dopompowanie 18 (nogi na podwyzszeniu), 18 na ziemi serie jw.
triceps wyciskanie francuskie serie jw.
na rozgrzewke skakanka.
hantle 10kg generalnie waga odpowiednia dla mnie zwieksze jak wdroze sie w trening.
Dziwna rzecz: w pierwszy dzien zrobilem wszystko to co napisalem na klatke (4 dni temu) a do teraz klatka jest spompowana (b.widocznie) mialem dluga przerwe w cwiczeniu i zakwasy mnie nie dziwia ale takiej pompy nigdy nie mialem :padam: ...
Wiem ze nie jest to rozpisane odpowiednio, moj priorytet brzuch, klatka, posladki.
W zwiazku z tym ze dopiero zaczalem treningi po dlugiej przerwie jest to trening ogolnorozwojowy. za jakis tydzien rozpisze to logicznie na dni itd.
Aaa no i jeszcze aeroby... dzis bylo kiepsko bo okolo 35 min. ale generalnie biegam 45min.

Mam troche przylane tluszczem miesnie i chce je odslonic wiec majac niewiele do zrzucenia zazywajac suple, o ktorych napisalem w pierwszym poscie, mysle ze jestem w stanie osiagnac bardzo fajny rezultat... Dla porownania wrzuce zdjecia przed i po.
  • 0

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Moja redukcja
absolvent, a co ty chcesz redukowac?
jaki wzrost? ile cm w pasie?
  • 0

absolvent
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moja redukcja
waga aktualna trudno powiedziec ale jakis tydz temu 70kg.
wzrost 171cm pas 82cm.
Podam wymiary,ktore byly aktualne jakis mies temu(zaczalem cwiczyc 5 dni temu wiec nie powinno byc wielkich roznic)
Klatka 106
talia 79
pas 82
prawy bic 38
lewy 37,5
prawe udo 56,5
lewe udo 56
prawa lydka 39
lewa lydka 37
prawe przedramie 31
lewe przedramie 30
kark 43,5

Sam mierzylem wiec sami wiecie jak to jest... ;)
  • 0

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Moja redukcja
absolvent, daj se spokój z tą redukcją. idzie lato bedzie coraz cieplej samo z ciebie poleci , nie tzreba wspomagaczy żadnych tym bardziej ze tłusty nie jesteś a wręcz chudy. dorzuć mięsa raczej niz masz cos palić.
  • 0

absolvent
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moja redukcja
w tej chwili jak napinam brzuch generalnie zle nie wyglada ale chce zeby szesciopak byl widoczny bez napinania, mm piersiowe tez maja wygladac jak klata a nie jak cycki kobiety ;) (u mnie tak nie wygladaja, ale do wygladu jaki mi sie marzy troche brakuje;()
Moim celem jest osiagniecie definicji wlasciwie jak u modela :P

Zdjecie z dzisiaj-brzuch z napinka:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

A marzy mi sie wyglad taki:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

zdjecie modela znalezione przed momentem w celu pokazania roznicy-nie ogladam takich zdjec na codzien:P nie moj typ ;)
  • 0

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Moja redukcja
absolvent, na brzuc to przedewszytskim dieta, chyba że jesteś pierdolonym szczesciarzem (czytaj genetykiem). do twojej budowy dać spalacz to głupie posunięcie. cyce faktycznie kobiece a ten model hujowy. ćwicz brzuch i odstaw prochy.
  • 0

absolvent
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moja redukcja
dzieki za rady diete bede trzymal, na brzuch bede cwiczyl ale odzywek nie odstawiam bo bf ma spasc do krytycznie niskiego poziomu :P model znaleziony na poczekaniu zeby pokazac roznice... a na klatke co proponujesz? na tym zdjeciu akurat klatka nie jest napieta, po napieciu lepiej ale to wciaz nie to ;)
Slyszalem ze dobre jest wyciskanie na skosnej w dol i tak tez robie ale generalnie widze tez braki w gornej partii klatki zaraz pod obojczykami :(
  • 0

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Moja redukcja
absolvent, korwa chcesz wygladac jak z oświecimia? daj spokój chłopie. cwicz normalnie a cyce zostaw w spokoju z czasem wsyztsko bedzie proporcjonalnie sie układac w całosć.
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moja redukcja
kurwa po fotce stwierdzam somalia.pl napierdalaj lepiej w piec zryj tyle co krowa a nie ty chcesz z siebie zrobic chuj wi co ni kosci ni osci
  • 0

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Moja redukcja
toc ty chudy, nie wiem co chcesz redukowac, zmasuj tak +10 kg i wtedy redukuj.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024